Şimdi Ara

Lol turnuvasına katıldım(2. olduk)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Liseliyim lol turnuvasına katıldık sınıfca, takım arkadaşlarımdan daha iyiyim ama bana adc kaldı, adc main değilim diamond adc varmış takımlardan birinde adc mainler taktik verebilir mi rezil olmıyım

Not : Goldum, kite felan biliyorum da diamond eleman tokatlayabılır beni

Yeni edit: İlk rakibimiz elenince bir üst tura çıktık 1000 rp garanti oldu yani, sonra da bir galibiyet aldık 3000 rp de garanti oldu, finaldeki elemanlarda Dia 1 jungler, plat 2 adc main vardı yokolduk sonuç olarak 6 tl verip 3000 rp kazandık worth

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi central CEE -- 1 Ekim 2017; 13:57:42 >

• taktik veriyorum; turnuvaya katılma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AslanAvda kullanıcısına yanıt
    Katıldım bile
  • Karşındaki adamın senden bu kadar üstün olduğunu seziyorsan Varus tarzı daha safe kalıp uzaktan dürtebilen şampiyonlar kullanmanabilirsin.

• Ashe/Tris al

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jungian_Shadow -- 25 Eylül 2017; 16:52:2 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ashe değil de Trist Varus mantıklı geldi
  • ne olursa olsun sizin takımdan birisi onu aradan çıkartamamışsa her türlü eline verir o tf lerde
  • Biz de 5e5 toplama maç yapıyoruz bazen, rakibe dia adc geldi. Tamam lane aşamasında bariz olmasa da üstün gelse de tf de penta atıp yürüdü. Kalite farkını bariz hissettiriyor yüksek elo oyuncuları. Supunda iş bitiyor esasında.
  • Diamond ADC mainim. Lane başlayınca adamı yokla bir dürtebiliyor musun vs. baktın adam nefes aldırmıyor sana safe şekilde farm yapıp açık vermemeye çalış.
  • Turnuva pazar günü öneriler için teşekkürler, umarım bize denk gelmeden elenirler
  • Dia adc goldları yok eder. Midine junguna söyle suikastçi alsınlar adc focus

• Dia adcyim gold eloda tek elle hero deneyerek taşıyorum

• Affection and Hatred kullanıcısına yanıt
    Yokoldum desene
  • tr dia 2-3 adcleri gayet iyi ezileceksin muhtemelen goldken adc oynaman hata
  • sanjayra S kullanıcısına yanıt
    Kog maw alıp Padden abim gibi tükürücem En kötü 3. oluruz
  • Miss fortune al,q fulle minion arkasindayken miniona ateşle qyu ikinci patladığında karşı adcye daha çok hasar verir.w ile menzil ve hızın artar e ile yavaslatirsin ve güzel bir saldırı imkanı tanır sana.ultisi zaten tfde penta attıracak cinsten ama takım arkadaşlarına şöyle seni kollasinlar arkalarında kal öne atlama hemen tflerde ilk sana dalarlar.item olarak youmu,draghtar,karabalta,canbicen,kana susamış çıkabilirsin.6.item duruma göre ebedi cikabilirsin

• safe oyna, hiç bir fighta katılma yanlışlıkla 1-2 kill asist alırsın. oyun sonu supporttan az damage atmışsın derlerse skoruma bakın takım farkı dersin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Johnny Quid -- 29 Eylül 2017; 2:24:26 >
  • Diamond eloya çıkmış birisi hertürlü gold yada goldlari darma duman eder

• Ya hocam asil is takim oyunu tek basina bir dia ortalama 5 goldla bas edemez. Karsi takimin zayif halkasinive halkalarini bulun ve ona/onlara oynayin oyunu seri bitirirseniz. Karsisi kasmadan oyunu bitirin. Dakika 6 7 gibi botu 4 leyin kule arti ejder alirsiniz

• Final maçı
    Lol turnuvasına katıldım(2. olduk)

Nickler

Oynadığım hesap benim değil bu arada

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.