Şimdi Ara

LoL Replay Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.719
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Banlıyken LoL Replay kurdum.Fraps,Movie Maker falan da vardı.Oyunu bitirdikten sonra,Tekrarı LoL Recorder'de gördüm.Açtım oyunu izlemeye başladım.Ama 50-55. saniyeden sonra oyun devam etmiyor.İtemleri alıyoruz lane'lere gidiyoruz orda kalıyor herşey devam etmiyor,süre devam ediyor ama.Buda videosu.Sorun aynen bu(zaten ben çektim)

• Yeniden açınca düzeliyor banada olmuştu bi kaç kez.
  • bardaki ufak belirteci sağ sol oynatabiliyorsun tekrar izlerken.
  • beyler bişey sorucam konu kirlilği olmasın ;

1_ fraps da tekrarı kaydediyorum ama 20 sn den sonra kayıt almıyor bunu nasıl düzeltebiliriz ?

2_ LoL Recorder 'da Spectator nasıl izleniyor ben hep bizim takımdan izliyorum ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rebel Wind

bardaki ufak belirteci sağ sol oynatabiliyorsun tekrar izlerken.

Onu ilerletiyorum ileri gitmiyor.Gitsede süre gidiyor oyuncular kalıyor.Geri ilerletince de item aldıkları yere geliyor zaten
  • S.a üstad aynı sorun bendede var. yani replayer sorunu. video ya tkladgmda kutucukta süre olarak, 25 sn 15 sn 20 sn yazıyor. izlemeye giriyorum, oyuna girerkenki % ler görünüyor. oyuna girmeden izlemeden atıyor. ne yapabiliriz.

Bu arada arkadaşım soruyun cewabı, full sürüm fraps kullanmasılın. o yüzden 20 sn çeker.

Şimdiden Tşk'ler.
  • Pardon 15-20-25 dk mış o. ama yinede aynı hatayı alıyorum. izle diyorum giriyor % ler yüklenirken kapanıyor geri. izletmiyor ..

yardm lütfen.
  • Aç kapa düzelir şaka değil
  • Ne yaptınız be abi,bu konuyu ne ara açmışım ben :D
    Oyunu neredeyse bırakıcam,batıda takılıyorum arada pek sorun değil artık
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.