Şimdi Ara

LOL özel anahtarlık . 60 TL OLARAK DEĞ�İŞTİRİLDİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  LOL özel anahtarlık . 60 TL OLARAK DEĞ�İŞTİRİLDİ

Elimde olan 12 çe?it kdet olarak 60 Tl'ye kapyda ödeme kolayly?y ile yada internet üzerinden ilan koyarak satmaktayım .

Satın almak isteyenler özel mesaj atabilir yada aşağıda ki bilgilerden ulaşabilirler .

Tel : 538 252 38 23

Face :www.facebook.com/umitckSkype : umitckir

Kargo işlemi bayramın ertesi günü gerçekleşecektir yada bayram sonrası ne zaman alınırsa ertesi gün .

Satıcı öder .

Fiyat değiştirme sebebim şu an evde değilim ne kadara aldığımı gösteremiyorum, arkadaşların dediği gibi olsun diyerekten . Şunu bilmelisiniz ki kazık atacak insan değilim özellikle . Satış yaparken tek amacım alacağım ürün fiyatında ona yakınen ürünleri aynı fiyata satmaktır .

Tesekkür ederim, iyi günler .

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Yasuonun kilici gibi olsa alirdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyat fahiş. 10 lirayı geçmeyecek bir malzemeye 60 lira verilmez. üstelik sadece bir anahtarlık...

http://www.aliexpress.com/item/League-of-Legends-Boomstick-Rifle-Guns-Keychain-Alloy-Metal-Hangings-Pendant-LOL-Keys-Ring-Cosplay/1902155742.html
  • Kardeşim, yukarı yorumdan aşağıya gelirsen eğer ki olayı anlarsın . Bende ortalama 80 liraya gelecek şekilde 12 adet aldım . Arkadaşlar yanlış anladı kendilerine göre haklı buldum . Şimdi ise 60 liraya toplu olarak satıyorum . Adet fiyatı 60 değildir . :)

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• yine çok yine çok
  • Toplu 35 e satan vardı forumda güzel kazık

• quote:

Orijinalden alıntı: umitcakir

Kardeşim, yukarı yorumdan aşağıya gelirsen eğer ki olayı anlarsın . Bende ortalama 80 liraya gelecek şekilde 12 adet aldım . Arkadaşlar yanlış anladı kendilerine göre haklı buldum . Şimdi ise 60 liraya toplu olarak satıyorum . Adet fiyatı 60 değildir . :)

"Elimde olan 12 çe?it kdet olarak 60 Tl'ye kapyda ödeme kolayly?y ile yada internet üzerinden ilan koyarak satmaktayım . "

"Elinde bulunan 12 çeşit anahtarlığı adet olarak 60 TL'ye"
    Ben mi yanlış okuyorum şu an anlamadım doğrusu...
  • 100 tl den 60 tlye düsürmez hiç bi satıcı ürününü 40 tl az degil var bunun altında bi mok
  • Ucuzmus

• 60 liram vardı ne yapsam diye düşünüyordum

Şaka maka cidden pahalı Ali Express veya benzeri uzak doğu sitelerinde daha ucuza bulunur
  • bi tanesi 60 sandım girmeden önce

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.