Şimdi Ara

LOL FPS AYARI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhabalar full hd olarak oynuyorum bilgisayarımda fakat bağzı kişilerde bakıyorum 100-150 fps alıyorlar bunu nasıl yapıyorlar bilmiyorum bende 60 fps sabit oluyor üstüne çıkmıyor altına da inmiyor

bilgisayarım 120 gb ocz aglity 3 ssd harddisk var gtx 660m ekran krtı i7 3. nesil işlemci ve 8 gb 1600 mhz ram mevcut üst düzey bir laptopum var fps nasıl arttırabilirim ???

çözünürlüğüdüşürmek istemiyorum :)

• 60 fps gayet güzel. Daha yüksek fps ler sonucunda görüntüde yırtılmalar olur. Vsync tikini kaldırarak daha yüksek fps ye ulaşabilirsin ama memnun kalmayacağına eminim.
  • Hight FrameRate'i seç , Stable'ı kaldır , gölgeleri kaldır +100 Fps.

Lakin sabit 60 Fps görüntü kalitesi açısından en sağlıklısıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hydrogena -- 26 Temmuz 2013; 18:00:47 >
  • Ben de hazır konu bulmuşken sorayım. VSync açıkken 60 üzerinde fps alabilir miyiz? nasıl?
  • Dikey Senkronizasyon'u kaldır. -Vsync olarak geçiyo ingilizcesi.-

LOL FPS AYARI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi I love her -- 26 Temmuz 2013; 18:13:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: srkayp

60 fps gayet güzel. Daha yüksek fps ler sonucunda görüntüde yırtılmalar olur. Vsync tikini kaldırarak daha yüksek fps ye ulaşabilirsin ama memnun kalmayacağına eminim.

bunu nasıl kaldırabilirim yani hangi ayarlarda yardımcı olur musun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bygamer

quote:

Orijinalden alıntı: srkayp

60 fps gayet güzel. Daha yüksek fps ler sonucunda görüntüde yırtılmalar olur. Vsync tikini kaldırarak daha yüksek fps ye ulaşabilirsin ama memnun kalmayacağına eminim.

bunu nasıl kaldırabilirim yani hangi ayarlarda yardımcı olur musun ?

Esc/Görüntü/Dikey Senkronizasyonu bekle kısmından ulaşabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srkayp -- 26 Temmuz 2013; 18:08:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fulctrum

Ben de hazır konu bulmuşken sorayım. VSync açıkken 60 üzerinde fps alabilir miyiz? nasıl?

VSync açıkken 60'ın üzerinde fps alabilmen için frekansı 60 Hz'nin üzerinde bi monitörün olması lazım. VSync açmanı önermem görüntüyü iyileştirse de input delay yapıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: stealthmass

quote:

Ben de hazır konu bulmuşken sorayım. VSync açıkken 60 üzerinde fps alabilir miyiz? nasıl?

VSync açıkken 60'ın üzerinde fps alabilmen için frekansı 60 Hz'nin üzerinde bi monitörün olması lazım. VSync açmanı önermem görüntüyü iyileştirse de input delay yapıyor.

kapatınca da slide yaparken kırılmalar falan oluyor hafiften gıcık oluyorum onlara.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: stealthmass

quote:

kapatınca da slide yaparken kırılmalar falan oluyor hafiften gıcık oluyorum onlara.

fps'yi stable yapınca da oluyo mu?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.