Şimdi Ara

LoL'den Geldim, Ucundan Tavsiye Lütfen ^^

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
1
Favori
875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • LoL'ü kalıcı olarak bıraktım elimde hesapta yok geri dönme olayıda tamamen bitti yay! Bende dedim ki dota 2 oynıyım, zamanında closed betada oynadım pek çekici değildi. Simdi oyun daha hoş olmuş fakat yinede yabancı sayılırım pek dota oynamadım. Bir kaç sorum var

Hesap seviyesi tam olarak nedir? Ben bazen 80-90 level adamlara oynuyorum çok garip.
    Hangi heroları ögrenmemi tavsiye edersiniz? Uzunca süre normal oynıcam yani ranked aşamasına hemen geçmeyi düşünmüyorum.
    9 yada 10 oyun oynadım sadece 1 kere kaybettim aslında iyiyim sadece bazı heroları tanımıyorum yada bazen 2v1 lane yapıyorum zorluyor ama karşıdakiler bazen gaza geliyor low hp diye dive atıyorlar en azından 1 kill çıkarıyorum ordan yalnız şuana kadar ne çok eğleniyorum bi bilseniz, LOL de boşuna zaman kaybetmişim ben ya. Heroları kozmetiksel şekilde değiştirmek çok zevkli oyun sonu item düşücek mi heycanı falan bi de suana kadar en sevdiğim Legion Commander. Bu hatunu deli gibi öğrenmek istiyorum biraz açıklarmısınız en kolay yolu nedir? Bi item alıyorum açınca bonus dmg veriyor can kaybı yasıyorum. Onu açıyorum, kendime W basıyorum o zamana kadar adam basıp gidiyor ulti atamıyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• LoL daha iyi. Dota iğrenç. LoL'e dön hadi.
  • legion'u ya solo oyna ya da mid olarak oyna. bottle alıyorsun, q'sunu spamliyorsun lane'de. ne kadar fazla unite vurursa skill o kadar fazla vuruyor, ona göre kullan. yani diyelim adam 4 creepin dibinde duruyor, o alana attığında skill normalden çok daha fazla vuruyor, öyle harassla. ondan sonra bot alıp direk blink rush yap. oyun başı canı dolu olanlara duel atma yanında yardım edecek yoksa, sadece canı az olanlara at. oyun ilerledikçe kasarsın, kastıktan sonra supportlara direk w + blink + duel at, büyük olasılıkla alırsın. q aynı zamanda hız da veriyor, haberin olsun.
    bot + blink kastıktan sonra power treads > blademail > bkb şeklinde git, ondan sonra duruma göre assault cuirass veya mjollnir kasarsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nintendo. -- 18 Ekim 2014; 21:56:06 >
  • Nintendo. kullanıcısına yanıt
    Ne zaman oynadıysam hep solo kaldı zaten şansıma, yalnız kullandığım build de Q yu en son açtırıyor bende hep en son açıyorum blink sanırım şu dagger oluyor zıplıyor baya. Anladım teşekkürler, ben desolation mı ne onu çıkıyorum cok fena vuruyor

• lol den gelen birisi olarak en büyük fark "spam edilemez yetenekler" olur sanırım. Bir diğeri ise "haritayı lol deki gibi kolay takip etmezsin". ilk başlarda oyun soğuk, yavaş gelebilir fakat seviyen 25 leri gördüğünde anlarsınki ilk başlarda oynadığın dota dota değilmiş.. Oyun aslında baya hızlıdır. Tabi sürekli koridorda takılıp kasmaya çalışmıyorsan. Her fırsatı değerlendirip her yerden gold ve xp kazanmalısın. Yeri geldiğinde ilüzyonların ile "ancient" veya ormandaki ufaklıkları stacklarsın.

Şu konuya göz atarsan birşeylere denk gelebilrisin :http://forum.paticik.com/read.php?34,7572328

şuna da bakabilirsin (skill den sonra saldırmayı sen kapatma.. Alışana kadar can yakabilir. Gerçi oto cast kullanmakta alan yeteneklerin kapladıkları alanları ezberlemeni geciktirebilir.. Hm. bu video yeni başlayana göre zararlı olabilir dikkat et).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emberci -- 18 Ekim 2014; 22:48:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: IcyTea Lemon

Ne zaman oynadıysam hep solo kaldı zaten şansıma, yalnız kullandığım build de Q yu en son açtırıyor bende hep en son açıyorum blink sanırım şu dagger oluyor zıplıyor baya. Anladım teşekkürler, ben desolation mı ne onu çıkıyorum cok fena vuruyor

Ilk q ve w'yi fulle daha iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • öyle aşırı pro olmamakla beraber nacizane kendi fikrim birkaç tavsiye verebilirim. öncelikle bu forumda sana yardım edebilecek bir sürü insan çıkabileceği gibi seni eskiden lol oynadığın için gömebilecek birsürü insan var. doğru insanları bulup yardım almaya çalış ve diğer yazılanları umursama, cevap verme, polemiğe girme. sen umursamazsan onlar yazmayı sataşmayı bırakır. oyun oynarken sinirlensen dahi quit yada bilerek ölme yani feedleme olayına girme. lol oynamadım bilmiyorum ama oyunu çevirmek dotada mümkün her ne kadar kötü gitsede. heroların videolarını izle youtubeden ve temel taktikleri öğrenmeye çalış. 80 90 levellerle oynuyorum garip demişsin ama dotada level oynama seviyenle alakalı değil. yani o leveldeki biri senden çok kötü oynuyor olabilir. mesela bende 100 küsür levelim ama pro diyemem kendime. hangi heronun görevi ne ve nasıl kolay farm yapar, hangi durumda ne item kasar. sonuçta moba tecrüben var kolay adapte olursun. ama uzunca bir süre oyunu bilmeyenlerle oynayacaksın buna sabret. zamanla daha çok zevk almaya başlayacağından eminim. aslında kısa bir tavsiye istiyosan bol bol pratik yap :) saygılar iyi forumlar

• canerlee kullanıcısına yanıt
    Oyun çevirme olayı efsane ya burda mümkün, LoL de 1 afk olsa dahi çevirme sansın %5

Biz gecen dota da 3v5 oyun aldık hemde karşısı full build. 3v5 team fight da ezdik yalnız oyunu baya uzatmak zorunda kaldık. Mayın kuran hero çok op

• quote:

Oyun çevirme olayı efsane ya burda mümkün, LoL de 1 afk olsa dahi çevirme sansın %5

Biz gecen dota da 3v5 oyun aldık hemde karşısı full build. 3v5 team fight da ezdik yalnız oyunu baya uzatmak zorunda kaldık. Mayın kuran hero çok op

Techies or Mid dediklerinde Mid salıyoruz kardeş o kadar çöp Techies
  • Beni eklesene. 120 saat oynamışım. Beraber oynarız.
  • Steam id linklersen ekliyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IcyTea Lemon -- 19 Ekim 2014; 21:04:02 >
  • quote:

Steam id linklersen ekliyim

İmza.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ragnarok.

quote:

Steam id linklersen ekliyim

İmza.

Görmediğim için değil sen post kas diye şey ettim

• vay be icytea da gelmiş dotoya.

gazoz olma=league of kids

efsane ol=Dota2

oyuna ilk başladığın zamanlar çok zevkli inan bana. her heroya her itemi kasma çabaları filan. adc syndra olarak dolaşmaya benziyor. drow oyna ashe ile aynı nerdeyse. sniper filan range yüksek herolar rahat edersin. last hit için zorlanabilirsin biraz botlara karşı oyna. ben eğitim bölümünde bir sürü bölüm bitirmiştim sıkıntıdan. öğreniyorsun biraz birşeyler. anti mage öğrenmek için yazın her sabah 1,30 saat antreman yapardım. biraz sabır gerektiriyor bazı herolar. last hit için botlarla oyna biraz yoksa sıkıntı çekebilirsin
  • Slark denemeni tavsiye ederim invoker meepo dan uzak dur. Dediğin item armlet. Büyük ihtimalle blink pt deso buildinde olsun legion oynarken . ༼ つ ◕_◕ ༽つ GIVE KAPPA eklersen steam den yardım edebilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Coldthief333 kullanıcısına yanıt
    Slark denedim dün, kaybettik iyi oynadım aslında ama şansıma malesef o W dan kaçabilcek herolar geldi. Anti mage, Tinker,Phantom Assasin falan eh millet slark oynar tüm kaçış mekanizması olmayan herolar gelir, biz oynarız .. neyse zevkliydi ama

Eklicem pc geçince

• kulelere oynamak daha iyidir, kolay herolardan başlarsın
    http://forum.donanimhaber.com/m_83748350/mpage_0/tm.htm buraya dümenden göz gezdir
    stream izlemek yerine merak ettiğin heroların youtubetan videolarına bakabilirsin
    ingilizcen var zaten çeviri yerinden biliyorum, skilleri okursun
    zaten 90-100 oyunda takımına gelen giden heroları az çok çözersin

-iyi oyunlar
  • IcyTea Lemon kullanıcısına yanıt
    kolaylık olsun linki bırakayımhttp://steamcommunity.com/id/Karazhan
  • shadow shaman+refresher, gg .
  • Selam. Legion Commander benim de en sevdiğim herodur. Yukarıda Nintendo nickli arkadaşın yazdığıyla hemen hemen aynı buildi kullanıyorum.
    Blink benim için temel, blink olmazsa duel atana kadar çok zaman geçiyor ve kule dibinde kalabiliyorsun. Gerisini şekillendirebilirsin.
    Geçenlerde nerflendi Legion, nerften önce kasmazdım ama artık blade mail kasıyorum. Temel oldu o da benim için.
    Desolator sadece damage verdiği için pek kasmam, damagei daha çok duellerden toplamak gerek.
    Armlet'i ilk zamanlar kullanmayabilirsin, ama erkenden çıktığında çok etkilidir.
    Dikkat etmen gereken duel kaybetmemek. Yoksa damagei karşı taraf kazanıyor.
    Eğer lanede rahat farm alamıyorsan, mid bırakmadılarsa, lanede carrynin kasması gerekiyorsa junglea girebilirsin. Junglea gireceksen 2. ve 3. skillere öncelik vermen gerek.
    Steam ID: mirkwood71, eklersen beraber oynayabiliriz.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.