Şimdi Ara

LoL cafe evde kullanma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
16.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 6
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 48 dakika
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • BRONZ5 0LP (2 mesaj) terumikami (1 mesaj) ORANGEandLEMON (1 mesaj) Fallen Angel by A.C (1 mesaj) enemywalker (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Mobil (4 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Arkadaslar nasil yapabiliriz kac paraya patlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
  • quote:

Orijinalden alıntı: YouCannotChangeYourFate

Arkadaslar nasil yapabiliriz kac paraya patlar

İlk olarak başvurular kapalı su an ayrıca faq da açıklandığı gibi bireysel katılım yok yani veririz parasını evde istiyorum olmuyor.

• Aslında basit.
    İnt cafeler sabit ip kullanıyor
    proxy server araştır.
  • internet kafeci tanıdığın varsa yapabiliyo diye biliyorum. bi bilişim forumunda bu cafe sistemi çıktığında bikaç kişiye 1 aylık hediye etmişti biri. biz kadıköy tripte takılıyoruz sürekli, erdal abi sistemden ayarlayınca mac adresi giriyodu sadece, bence sadece mac adresi girmek yeterli. evde 2-3 kere yanlışlıkla kafe sistemim olmuştu, muhtemelen bi yerde yanlışlıkla benim mac adresini girdiler :) ssler var bulabilirsem atıyım.

• Bizim arkadas kafe ile ortak almisti istedigi yerde sisteme girerek ip ve mac ekleyince aciyordu

• quote:

Orijinalden alıntı: BRONZ5 0LP

internet kafeci tanıdığın varsa yapabiliyo diye biliyorum. bi bilişim forumunda bu cafe sistemi çıktığında bikaç kişiye 1 aylık hediye etmişti biri. biz kadıköy tripte takılıyoruz sürekli, erdal abi sistemden ayarlayınca mac adresi giriyodu sadece, bence sadece mac adresi girmek yeterli. evde 2-3 kere yanlışlıkla kafe sistemim olmuştu, muhtemelen bi yerde yanlışlıkla benim mac adresini girdiler :) ssler var bulabilirsem atıyım.

Iyimiş :o
    Tüm skinlerde açık mıydı bu sistemde?
  • Skinler açık değil, tüm şampiyonlar açık + %20 civarı ip ve xp boost vardı yanlış hatırlamıyosam
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.