Şimdi Ara

LOL açılmıyor delircem!!!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
3.536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben Türkiye'de her gün saatlerde LOL oynayan birisiyim şimdi Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ne okumaya geldm. Okulun özel yurdunda kalıyorum. İnternet çok iyi hızı bakımından. Buraya gelmeden önce laptopa format attım. Sonra evdeyken LOL'ü kurdum burda oynamak için ama evde girmedim. Oyna yazısı çıkınca tamam yüklendi diyip kapattım. Yurtta açtım oyunu giriş yapıyorum, doğrulama başarılı oturum açılıyor ..... yazyor. bekliyor bekliyor sonra PVP.NET bağlantı hatası diyor atıyor oyundan. İnternete bu sorunu yazdım bir kaç kişi çok entresan çözümler sunmuş. hepsini eksiksiz yaptım ama hepsi birbirinden alakasız şeyler. Ama üşenmedim tek tek uğraştım ve saatlerce uğraşıyorum. En sonunda tamamen sildim. Tekrar yükledim yine aynı hatayı alıyorum.

Neden? çözümü tam olarak nedir? neden ben? lütfen yardımcı olun bu akşam lol oynayamazsam kötü şeyler olacak

• beyler lütfen yardımcı olun upppp
  • Yurtlarda genelde bazı online oyunlar için girişleri engelliyorlar falan filan gibi bir durum vardı. Onu bir araştır istersen
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALAK_

Yurtlarda genelde bazı online oyunlar için girişleri engelliyorlar falan filan gibi bir durum vardı. Onu bir araştır istersen

yurdun interneti 100mb. şu an 95mb olarak kullanıyorum. internette hiç problem yok. fakat dediğin gibi bi engelleme varsa ne yapabilirim? bu sorunu nasıl çözerim. artık ağlıcam saatlerdir uğraşıyorum :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: kskn35

quote:

Orijinalden alıntı: ALAK_

Yurtlarda genelde bazı online oyunlar için girişleri engelliyorlar falan filan gibi bir durum vardı. Onu bir araştır istersen

yurdun interneti 100mb. şu an 95mb olarak kullanıyorum. internette hiç problem yok. fakat dediğin gibi bi engelleme varsa ne yapabilirim? bu sorunu nasıl çözerim. artık ağlıcam saatlerdir uğraşıyorum :D

Öyle bir engelleme varsa çözemezsin
  • Kardeş bendede hata veriyodu sürekli açılmıyodu kaç kere sildim yükledim en son format attım düzelmişti.
  • oynama boşver sana bi yararı olmaz
  • beyler şimdi bu lol oyununu oynamak için ne yapmam lazım? zaten yeni format atmıştım laptopa. bi program bir yöntem yok mu
  • Oğlum kıbrısa gitmişsin çık gez,bırak işte oyunu bırakman için bir fırsat.

He bırakmıcam diyosan Bilgisayarım-Özellikler-Gelişmiş-Performans-Veri Yürütme Engellemesi - Sadece önemli .. DEP'i aç . Al bi bunu dene
  • quote:

Orijinalden alıntı: baLbesh

Oğlum kıbrısa gitmişsin çık gez,bırak işte oyunu bırakman için bir fırsat.

He bırakmıcam diyosan Bilgisayarım-Özellikler-Gelişmiş-Performans-Veri Yürütme Engellemesi - Sadece önemli .. DEP'i aç . Al bi bunu dene

baba zaten geziyorum ama odamda olunca şöyle bi iki el atsam kendime gelcem. :D

dediğini yaptım ama aynı sorun. arkadaş yurdun interneti engelliyor olabilir diyor. bunu önlemek için yapacak bir şey yok mu? sonuçta benden başka yurtta lol oynamayan olmuştur ve çözüm bulmuştur :s
  • Valla bilmiyorumki. Hotspot Shield diye bi program var onu indir kur,yasaklı sitelere giriyor belki oyuna da girer :D :D:D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.