Şimdi Ara

LoL 2013'de ALTIN ÇAĞINI YAŞAMIŞTIR ! (NOSTALJİ KONUSU) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
3
Favori
6.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://forum.donanimhaber.com/newbie-iken-yasanilan-komik-olaylar--69266342-7#141826229
    1 hafta önce bu konuyu bulmuştum. 1. sezon yani 2011 yılından görüntüler var. isteyem baksın.
  • çok güzeldi o zamanlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Nostalji iyidir 2013den bu yana 7 sene

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Buralar da güzeldi. Troller dağların arkasından saldırıya geçene kadar keyfimiz yerindeydi. Öncesinde yaşanan dolandırıcılık vakaları dışında sorun yoktu. Yönetimi uyardık. Yönetim bizi takmayınca, troller yönetime

• Server bakımdayken start tuşu kapalı olurdu bir şey Yazınca açılırdı ama neydi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende 2013 de başladım.
    Geceleri dyrus xpeke şu anivia main eleman ve sarı saçlı sürekli nidale ve lb oynayan trol bi eleman vardı onları izlerdim.
    Zevkliydi oyun.
    Suikastçi şampiyonlar güçlüydü bir, şimdi tankı da adcsi de desteği de tek atıyor.
  • Yani altın çağ olarak varsayabilirmiyiz bilmiyorum ama; insanlardaki mmorpg isteğini yokettiği için bir nevi artı olarak yazılabilir.

Telefon oyuncularına nefretimde burada başlıyor zaten malesef... Herkes belli bir dönem sonra telefon oyunculuğuna geçince şirketlerde telefona yönelmeye başladı.

Şuanki lol ölü formunda bana göre... Sett dir yeni çıkan diğer herodur, oyunun yapısına dahil uygun değil. Udyr da aynı kafada. 40 yılda bir giriyorum. İlk oyunum 2010 nisandı. 2011de 700lü bronz elolardan 1100lü gümüşlere çıkartma çabam vs vardı. Bakıyorum geçmişime, yazık yani. 15000 saatin üzerinde lol oynamışım. Dile kolay.

Umarım insanlar keyif almaya devam ediyordur. Eskiler özlenir, anılır ama gelişmeyince de küfür basılır. Bkz Knight Online. Hileyi, dupe'ü bir kenara bırakın. 10 gün oynayıp salıyodu insanlar. Oyuna bağlayan şey hile zaten...
  • küçük kuzende görüp 2015'de başlamıştım ve 2018 yılında silmiştim. başlarda çok zevkli geliyor ama daha sonra çabuk bayıyor. hele benim gibi sürekli soloq giriyorsanız.
  • bende aynıyım senle
  • İlk oyununu sezon3 sonlarında atmıştım. Sezon4te arkadaşlarla üniye hazırlanırken canımız sıkıldığında oynamaya giderdik. O zaman verdiği hazzı hiçbir zaman alamadım bir daha. 100-140 arası pingle falan oynuyorduk bir de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AGA BE
  • 2013'de başlamıştım ben de, daha zevkli ve daha kolaydı sanki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ginga Eiyuu -- 1 Mayıs 2020; 20:27:9 >
  • eski arayüzün sadeliği çok daha güzeldi.

şuan ki rün sistemi daha iyi.

eski itemlerin daha iyi olduğunu düşünüyorum. ama şuanki oyun süreleri eskiye göre daha iyi.

oynanabilirlik şuan çok daha iyi. ama oyun zevki eskiden daha fazlaydı.
  • bu konuları görünce aklıma Knight onlin geliyor orda aynı muhabbet fakat lol gelişimi ile knight online gelişmii aynı şey değil ol çok başka bir seviye oyun ama biz 1985-1992 kuşak için Knight online başka bir zevkdir
  • quote:

Orijinalden alıntı: nameofblood

bu konuları görünce aklıma Knight onlin geliyor orda aynı muhabbet fakat lol gelişimi ile knight online gelişmii aynı şey değil ol çok başka bir seviye oyun ama biz 1985-1992 kuşak için Knight online başka bir zevkdir
    knight ultima vs bunlar daha da eski kitlenin özlem duydugu oyunlar
  • aga be yaktım
  • geçenlerde uzun zaman sonra foruma girip mesajlarıma baktıkça duygulandım vallahi. eskiler toplandıysa biz de gelelim, bu foruma girmeyeli bi rahat 3-4 yıl olmuştur herhalde. saygıdeğer adminimiz gurcell falan vardı çok atışırdık zamanında kendisiyle, burayı okuyorsa selam edelim
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.