Şimdi Ara

Newbie iken yaşanılan komik olaylar (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
3
Favori
3.276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ashe'in kuşunu damage vursun diye atıyordum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Revoltant

Ashe'in kuşunu damage vursun diye atıyordum

+1
  • Biri bana saldırdığında hemen başka bir lanee teleport olmaya çalışırdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi duayen00 -- 23 Aralık 2012; 14:31:01 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: atilla*-*

Newbie player iken yaşanılan komik olayların anlatılması gereken başlıktır. Ilk başladığımda lol'ün kendi karakter tanımlamalarına çok bağlı kalıyordum tank, mage v.b. Ne zaman takımım we need tank gibi söylemlerde bulunsa direk taric picklerdim nereye olursa olsun oraya giderdim. Tabiki de feed show yapardım. Manasız karakterleri çok güçlü zannediyordum. Özellile katarina. Hala aklıma geldiğinde gülerim. Hey gidi günler hey.
    Edit: çok komik tarzı şeyler yazan arkadaşlar çok komik.

shacoyu ilk gördüğümde karşı takımda adam g.a çıkmış tam vurucaz görünmez oluyo ve ölmüyo sürekli geri doğuyo diye çok iyi sanıp almıştım
  • Blitzidim. Baron önünde pusmuştuk. Karşıdan amumunun ota girdiğini gördüm. Asıldım. Geldi. Sonra bir ulti açtı. 5 kişi içinde kaldık. Adamlarda karşı otdalarmış. 0 hasar kombat verdik. Bide baronuda aldılar. GG. Buda böyle bir anımdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jacoupe07

Blitzidim. Baron önünde pusmuştuk. Karşıdan amumunun ota girdiğini gördüm. Asıldım. Geldi. Sonra bir ulti açtı. 5 kişi içinde kaldık. Adamlarda karşı otdalarmış. 0 hasar kombat verdik. Bide baronuda aldılar. GG. Buda böyle bir anımdır.

"Asıldım, geldi"den sonrasını gülmekten okuyamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thanor

quote:

Orijinalden alıntı: Jacoupe07

Blitzidim. Baron önünde pusmuştuk. Karşıdan amumunun ota girdiğini gördüm. Asıldım. Geldi. Sonra bir ulti açtı. 5 kişi içinde kaldık. Adamlarda karşı otdalarmış. 0 hasar kombat verdik. Bide baronuda aldılar. GG. Buda böyle bir anımdır.

"Asıldım, geldi"den sonrasını gülmekten okuyamadım

• bende 3v3de arkadaslarla oynardım. Ark calıya girerdi görünmez olunca kaçtı sanıp kovalamayı bırakırdım

• daha hızlı hareket etmek için 3 bot almışlığım var...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Holy Templar

aklıma pek birşey gelmedi ama bu resimleri ekleyeyim arayüzden anlaşılacağı üzere yıl 2011 1. sezona ait görüntülerdir

roa'lı ashe 4 phantom'lu ashe , 2 rabadon'lu nunu , archangel ve manamuneli ryze deli buildler dizmişim zamanında

eski oyunculardan kimse yok mu læ o kadarda xfire'da aradım bu resimleri konuya eklemek için

heyt be aradan ne kadar zaman geçmiş, xfire'da cod4 mw oynarken arkadaş listemin çoğu lol oynamaya başlamıştı. arkadaş listesinde şu kişi şu oyunu oynuyor diye görünüyordu ( steam ya da originde olduğu gibi ) bende merak edip lol yüklemiştim. dh profildeki bug düzelince, foruma yüklediğim görsellere bakarken bu mesajı gördüm. hala devam ediyor mu bilmiyorum ama bir ara '' blue ezrael '' moda olmuştu, ben o kadar ileri görüşlü bir oyuncuydum ki zamanında '' blue ryze '' ile oynamış bir oyuncuyum. bu konuya mesaj atmış çoğu kişide oyunu bırakmıştır. olsun en azından oyun popüler olduktan sonradan başlamış kişiler eskiden nasıl oyunlar dönüyormüş görsün istedim. bir zamanlar lol böyleydi. hadi kendinize iyi bakın.

• Holy Templar kullanıcısına yanıt
    Bende kendi mesajımı aradım bulamadım atmamışım bu konuya . Eskiden hem forum hemde LoL çok daha zevkliydi keşke o zamanlara dönebilsek her şey daha samimiydi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mount and Blade Warband'de blok yapamadığım için okçu oynardım hep. Sonra arkadaşlar LoL oynamaya başlayınca merak edip hesap açmıştım. Noob işi olsun uzaktan vursun, göğüs göğüse çarpışmak zordur (blok falan) diye düşünüp Ashe ve Varus oynamaya başladım. (Hala ADC oynamayı sevmem, kendimi yeterli görmem)

Bi anda rakibi yok edeyim diye full kritik item alırdım. Mide topa gank atmaya yola çıkarım ADC olarak. Genellikle nehirde rakip beni bulup öldürürdü. Takımım küfrederdi sen gank atmayacaksın, farm al sadece diye.
  • Son vuruş nedir bilmezdim, rastgele vururdum minyona, 27 level olunca bot lanede varus gelmişti yanıma, ben de garen almıştım, tabi support şeklinde oynamıyordum ama o zaman farketm ben minyonların canını azaltıyordum, varus bekleyip son anda last hit yapıyordum, o zaman biraz anladım sonra internette araştırım öğrendim :)

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.