Şimdi Ara

Logitech z625

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu ürünü kullanan var mı? z623 den optik bağlantı dışında farkı var mı?
    Ses kalitesi z623 le aynı ise alacağım...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam aynı gibi sadece bağlantı kablosu ile seslerin çıkışını daha iyi ayarlıyor ki zaten z623 te süperse o daha iyidir. Şuan amazonda iyi fiyata vardı ama o da Türkiye’ye yollamıyor ben TR de görmedim daha..

• quote:

Orijinalden alıntı: erdi 1903

Hocam aynı gibi sadece bağlantı kablosu ile seslerin çıkışını daha iyi ayarlıyor ki zaten z623 te süperse o daha iyidir. Şuan amazonda iyi fiyata vardı ama o da Türkiye’ye yollamıyor ben TR de görmedim daha..
    teşekkürler.
    siparişi evvelki gün verdim . bugün ya da yarın gelecek. umarım memnun kalırım.
    tek istediğim z623 kalitesi ve tv kumandası ile kontrol. tv kumandası ile kontrol olmazsa bir anlamı yok. daha önce optik girişli hoparlör kullanmıştım. ses ayarı olmuyordu. bunda durum nedir?bakacağız.
  • aksu01 kullanıcısına yanıt
    merhaba . sistemi aldınız mı? deneyiminiz nasıl? bende z 2300 kullanmıştım daha önce.
  • safakous kullanıcısına yanıt
    aldım kullanıyorum. zaten ben de z623 vardı. bildiğimden bunu aldım.
    ama bluetooth la kullanıyorum . tv nin kulaklık çıkışı yok .bluetooth da cihazın gerçek kalitesini göstermiyor.
    tv ye optik giriş le bağladığım zaman müthiş bir ses oluyor. o zaman da tv nin kulaklığından ses kısılmıyor. tv den ses kısılması önemli.
    yani şimdilik buletooth la devam ediyorum.
    yalnız bu ürün stoklarda kalmadı galiba. ben 858 e almıştım. 10 günde 1299 a çıktı. şimdi de 2700 civarı fiyata satılıyor. alınmaz şu an.
    edit:boss bilişim de 1480 liraymış. en ucuz orada.
  • Hocam bende yeni aldım 1 ay kadar oldu optik gırış dısinda baglantı olarak fark yok ancak z623 te olan sorunların giderilmiş hali extra olarak otik giriş eklenmiş çokta iyi olmuş ses kalitesi çok daha iyi seviyede zaten ev için fazla güçlü cihaz optik giriş sayesinde duymadığınız sesleri duymaya başlıyosunuz buda kaliteyi fazlasıyla arttırıyor

Sistemi bende tv de kullanıyorum optik bağlantı ile malesef ses kontrolü olmuyor tv kumandasından ancak bluetooth bağlantısıyla yaparsanız sistemi tv ye ozaman kumandadan kontrol yapılabiliyor ben denemek amaçlı araclarda kullanılan aux girişli bluetooth aparatı almıştim ancak ses kalitesinde cok duşüş oldu oyuzden vazgectim ama piyasada iyi bluetooth aux urunler var onları denemek lazım ama hicbiri optik gibi kayıpsız vermez sesi bunuda belitmek isterim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burak** -- 12 Haziran 2020; 17:33:31 >
  • aksu01 kullanıcısına yanıt
    Bende hepsiburada dan almıştım hocam 1230 tl ye aldıktan 1hafta sonra 2 bin seviyesine çıktı urün ama sistem gercekten cok iyi deneyim yaşatıyor 2.1 gibi hiç degil sanirsin 5.1 optik giriş bu cihazı daha iyi hale getirmiş kesinlikle

• Yeni üye oldum buraya merhabalar. Bende bugün sipariş verdim n11. Com dan.. Boss bilisim satıcısı açıkcası pek güvenmiyorum internette bu satıcı hakkında iyi şeyler söylemiyorlar. N11 aracılığıyla sipariş verdim 1643 tl en geç 1 gün içinde kargoya verilecekmiş n11 de öyle yazıyor zaten her hangi sorunda n11 iade ediyormus parayı. 4 ayönce 900 tl di bu cihaz. Neyse sorum o ki z625 için akım koruyucu priz yada güç kaynağı almam gerekir mi çabuk arıza çıkarmasın diye? Bide optik kablo çıkıyor mu içinden? Kullananlar arkadaslardan bilgi almak isterim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oyunbozan77 -- 18 Haziran 2020; 18:31:55 >
  • Oyunbozan77 O kullanıcısına yanıt
    ilk boss bilişim den almıştım ürünü. optikle bağlanınca tv kumandasından ses kısılıyor mu diye bakmıştım. tv kumandası ile ses kısılmayınca iade etmiştim. iade de sorun çıkarmadılar sağolsunlar. araştırmalarım sonucunda baktığım diğer ürünler bana bunun kalitesini vermedi. ben de tekrar almak istedim. ama boos bilişim fiyatı arttırmıştı. oradan alamadım.bu yüzden boss bilişim benim açımdan takdiri hakediyor. ama şimdi nasıllar bilemem.
    ürüne gelince:
    -ben de z623 de var. 8-9 sene önce almıştım. onu akım koruyucu prizle (8 çıkışlı) kullanıyorum.onda bir sorun yok. bunu da koruyucu ile (1 çıkışlı) kullanıyorum. akım koruyucu ile kullanmasam sorun verir miydi bilemiyorum.
    -optik kablo kutudan çıkıyor. ince ve güzel bir kablo. kablo almana gerek yok.
  • Anladımmm sağol dostummm. Schneider Electric APC 6'li Akım Korumalı Priz PM6-GR aldım iyi korur umarım. Ya ben kumanda dan kısılsın falan bunu önemsemiyorum güzel net ses versin bassları tatllı tok olsun yeterli. Müzik dinlemek için alıyorum film oyun vs fazla işim olmuyor bide ses kartı asus xonar dg almama gerek var mı ? çok gerekli mi ses kartı. toshıba satellite l 50c laptop kullanıyorum. zaten bazen tv den dinlerim müzik optik giriş bağlantısıyla, bazen laptoptan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oyunbozan77 -- 20 Haziran 2020; 1:24:56 >
  • Evet arkadaslar ürünüm geldi tv ye bağladım optikle ama ayarlarınımı yapamadım anlamadım son sesi açıyorum bası kısıp öyle aman aman ses çıkmadı. abartmıyorum bizim televizyonun daha fazla sesi çıkıyor. Optik kabloyla bağladım bide tv ye. Tv markası lg. Ayarlardan optik girişi seçtim bide. Yardımcı olır musunuz ne tür ayar yapmam lazım. Yani volume düpmesini yarıdayken sanki kısık sesteymiş gibi çıkıyor ses
    Logitech z625
    Logitech z625
    Logitech z625

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oyunbozan77 -- 20 Haziran 2020; 12:55:39 >

cep telefonunu aşağıdaki kablolardan biri ile cihaza bağlayıp deneyebilir misin? z625 de optiğin dışında 3 tane giriş var. onların birine takabilirsin. öyle bir dene. optik çıkışlı başka bir cihaz varsa onunla da dene.
    yine ses az mı gelecek? az gelirse z625 de sorun vardır. hemen değiştir ya da iade et.

Logitech z625

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aksu01 -- 20 Haziran 2020; 14:10:13 >
  • Logitech z625

Bu kabloda çıktı kutu içinden. Gündüz bununla deneyeceğim bide. Tv deki müzik olsın film olsun ses kaliteleride önemli tabi. Eko ayarı yok zaten tv de. Yani öyle kaliteli müzik olmayabilir. Ama yinede tv den daha fazla ses çıkmasını bekliyordum. Laptopta da kendi standart ses kartı var buda etkilidir tabi. Bide bass ayarı mesela en kısıktayken çeyrek yaptığım zman faaliyete geçiyor sanki düğmede boşluk varmış gibi. Sende de böyle mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oyunbozan77 -- 20 Haziran 2020; 23:43:28 >

sonuç nedir?
    istediğiniz sesi alabildiniz mi?
  • Evett aldımmmm dostummm. Subwoofer canavar gibi. Bide subwoofer nasıl konumlandırmam laızm. Mesela odanın ortasına geldiğimde efsane tat veriyor ama 1-2 adım geriye gittiğimde pat pat ses geliyor. Bu şekilde konumlandırdım ben. Bide akım koruyucu aldım. Cihazı kullanmadğım zman fişini çekiyorum hep. Tak çıkar tak çıkar sorun yaratır mı
    Logitech z625
    Logitech z625

• Hayırlı olsun.

Bende laptop ile kullanıyorum ve 3'lü anahtarlı priz ile kullanmadığım zaman direk anahtardan kapatıyorum.

Logitech z625

Bu sayede cihazın açma kapama düğmesini de yalama etmemiş oluyorum :)
  • Teşekkür ederim dostum. Benim 6 lı fiş tv falanda bağlı o yüzden anahtardan kapamıyorum. Uydudan kapayıp daha sınra fişini çekiyorum

• arkadaşlar z625 ile stereo müzik dinlenmiyomu yada nasıl dinlenir müzikte stereo olmadan zevk vermiyo anlayanlar cevap verirse sevinirim

• rmznsvrky R kullanıcısına yanıt

Zaten sistem stereo eğer hoparlorler bir birine cok yakın duruyorsa sağ sol ayrımını zor duyarsiniz höparlörleri birbirin den olabildiğince ayrı konumladırın ozaman farkı gorursunuz birde dinlediğiniz müziklerin kalitesi de önemli 320kbps kalitesinde olmasına özen gösterin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.