Şimdi Ara

LOGITECH-Z623'cüler BURAYA!!! (İnceleme: Video - Resim) (159. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.371
Cevap
27
Favori
182.412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ben bu sistemin sadece subwooferini alsam tek başına çalıştırabilir miyim ? Ses ve bass kontrolleri sağ uydu hoparlöre entegre edilmiş. Uydular olmadan çalışmıyor mu bu sistem? Elinde bu sistemin uydularını bana satabilecek olan var ise pm atmasını rica ediyorum.
  • Benim sette uzun zamandır bir hoparlörün sesi aniden kesiliyordu.İlk farkettiğimde telaşa kapılıp bütün kablolarla oynadım.Düzeldi ama sorunu önce haricen bağladığım bluetooth adaptörde zannettim neden sonra anladım ki iki hoparlörü birbirine bağlayan kalın kabloyu çıkarıp takınca ses geri geliyor.

Böyle idare ederim zannettim ama sıklaştı ve sinir bozmaya başladı.Logitech ile yazıştığımda ürünün arızalı olduğunu ve aldığım noktaya yollamamı söylediler.Hepsiburada firmasıyla yazışıp yolladım.Bekliyorum artık onarım mı yaparlar yoksa değişim mi bilemiyorum bu arada bakınırken daha önce görmediğim bir başka modele rastladım.Z625 diye bir model gördüm fazladan optik bağlantı var ve sanırım az daha küçük yapıda.

Cihazı kaldırdığım yere başka entegre amfi ve hoparlör seti sığdırmam mümkün değil.Şimdilik monitor hoparlöründen müzik dinleme işkencesine katlanmaya çalışıyor, merakla sonucu bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi çokrenkli -- 26 Ocak 2018; 15:20:9 >

• çokrenkli kullanıcısına yanıt
    Hocam urunu satmak isterseniz satin alabilirim.
  • Angelica kullanıcısına yanıt
    Gelsin de bir bakalım.
    Aslında biraz daha fedakarlılık edip 1+1 powered speaker edinmek hep aklımın bir köşesindeydi.
    Değişim yaparlarsa kutuyu açmadan, onarıp yollarlarsa biraz deneyip bu arada uygun bir alternatif bulup satmayı düşünürüm.
  • Neredeyse bir aylık uzun bir ayrılıktan sonra bugün servisten geldi nihayet.
    Dört gün çalıştırıp beni bezdiren soruna rastlayamayınca hiçbirşey yapmadan geri yollamışlar.
    Yeniden kurdum... Yüreğim ağzımda ama kulaklarım mutlu dinlemedeyim.
  • cihazin sag tweetini satam varmi talibim. yada sag tweet haric eksigi olan varsada saticiyim. 1+1 suan ya tam olsun ya hic olmasin modundayim ilgilenenler varsa yazsin lutfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysfcn03

cihazin sag tweetini satam varmi talibim. yada sag tweet haric eksigi olan varsada saticiyim. 1+1 suan ya tam olsun ya hic olmasin modundayim ilgilenenler varsa yazsin lutfen
    Sag dediginiz hangisi hocam power tusu olan mi olmayan mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

Sag dediginiz hangisi hocam power tusu olan mi olmayan mi?

Alıntıları Göster
    aynen power tusu olan ama farketmez yani sag sol bana içindeki speaker lazım saglamını alıp söker takarım sorun degil
  • Anladim hocam bende var ama diger taraf yani guc dugmesi olmayan
  • Logitech z623e araba subwooferi bağladım. Woofer 500rms çift bobin 38cm. Üst frekans bassları cok iyi veriyor fakat 20-35hz arası yüksek seste bassın sesini kapatıyor ve teklemeye başlıyor. Ve bazende komple ses sistemini kapatıyor anlık olarak ve sonra açılıyor. Açıkcası z623ün subwooferi gücsüz gelmeye başladı low bassları duyamıyorum zaten wooferde yırtık var pırtlama yapıyor. Sizce bu kapanma olayı neden kaynaklı?. 500rms çift bobin yerine 200-250 rms tek bobin bir subwoofer işimi görür mü?
  • mert535 M kullanıcısına yanıt
    Amfiyi nasil sogutuyorsun? Kesilme isidan olabilir.

Frekans olayina gelince z623 amfisiyle 35 hz altina inmek imkansiz.
    Amfiyi soğutmak için birşey yapmadım. Direkt içini açıp kabloları uzatıp bağladım. 35hznin altına indiğine eminim. Eq ayarı yaptım creative xfi ses kartım var. Ama dediğim gibi low frekanslarda kesilme yaptı yüksek seste
  • mert535 M kullanıcısına yanıt
    Peki bu kesilme cihaz sogukken yeni ilk calistirdiginda da oluyor mu?

35 hz altina inme olayina gelice elbet iner, surucu kendinden gecer ama 35 hz deki gibi guclu ses alamazsin.
    Hocam sıcaklıkla alakası yok defalarca kontrol ettim
  • Ben de Z 623'ü dün aldım şuan çok memnunum : )
  • cCcKurtbeycCc C kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam kaça aldınız?
    Teşekkürler, Vatan dan 830 TL'ye aldım başkan.
  • Power butonunda temazsizlik sorunu vardi. Kendi kendine kapaniyordu. Bugun youtubeda ilginc bir cozum gordum power butonuna dudaginizi dayayip hava kacirmayacak sekilde var gucunuzle hem on hem off pozisyonundayken ufleyin. 3-4 kez yapin sorun cidden duzeliyor/
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Rango-

Power butonunda temazsizlik sorunu vardi. Kendi kendine kapaniyordu. Bugun youtubeda ilginc bir cozum gordum power butonuna dudaginizi dayayip hava kacirmayacak sekilde var gucunuzle hem on hem off pozisyonundayken ufleyin. 3-4 kez yapin sorun cidden duzeliyor/
    bendede sesi artırıp kısarken haşırtı sesi geliyordu, 4-5 kez sesi sona kadar götürüp hızlıca tekrar geri alma yöntemi uyguladım ve haşırtı gitti, tüm hakları bana aittir

• 
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.