Şimdi Ara

LOGITECH-Z623'cüler BURAYA!!! (İnceleme: Video - Resim) (161. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.372
Cevap
27
Favori
182.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 159160161162163
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu ürünü yerden 100cm yükseklikteki bir dolabın üzerine koysam acaba bass kalitesinde düşüş olur mu ?
    Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yesanin276

Merhaba,
    Bu ürünü yerden 100cm yükseklikteki bir dolabın üzerine koysam acaba bass kalitesinde düşüş olur mu ?
    Teşekkürler.
    60 cm civarı koltuk üstünde kullanmıştım ama yerdeki kadar iyi performans veremiyordu bass

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Texassm0ke kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler
  • arkadaşlar kendi uyduların yerine başka bi aktif hoplarlör takabilirmiyiz alete?
  • Merhabalar m3300sf logi z523 ten sonra bir önceki modeli emekli edip z625 e geçmiş bulunuyorum z623 ün revize modeli gibi düşünün optik giriş dışında pek fark mevcut değil ürün fazla güçlü ve dengeli.

LOGITECH-Z623'cüler BURAYA!!! (İnceleme: Video - Resim) LOGITECH-Z623'cüler BURAYA!!! (İnceleme: Video - Resim) LOGITECH-Z623'cüler BURAYA!!! (İnceleme: Video - Resim) LOGITECH-Z623'cüler BURAYA!!! (İnceleme: Video - Resim) LOGITECH-Z623'cüler BURAYA!!! (İnceleme: Video - Resim)
  • ThE LoSt kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam. Ne kadara nerden aldiniz acaba ? Bir de
    Korku gerilim aksiyon gibi filmlerde bassın tepkileri nasıl memnun kaldınız mı ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bandogge kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ediyorum daha iyileri sizlerin olsun daha önce z623 ün sesini dinlemiştim bu modelin selefine göre eksiği yok hatta biraz daha dengeli geldi bana son ses seviyesi iyileştirilmiş optik giriş desteği de olması isabet olmuş harici ses kartı ile kullanıyorum oldukça verimli, fakat henüz film deneme şansım olmadı en kısa zamanda dener ve gerekli bilgilendirmemi yaparım ama aksiyon oyunları ve karma müzikler de gerek bas gerek uydular sonuna kadar görevini yerine getiriyor.
  • ThE LoSt kullanıcısına yanıt
    Hocam eğer izlemediyseniz 6 Underground filmini önerebilirim. Hatta filmin bir kısmında kısada olsa THX ses efekti bile var :)
    Not: Filmde baya küfürlü konuşma var bilginiz olsun.
  • Hayırlı olsun hocam Korku gerilim aksiyon gibi filmlerde bassın tepkileri nasıl memnun kaldınız mı ? bilgi verirseniz memnun oluruz. teşekkür ederim.
  • yesanin276 kullanıcısına yanıt
    Filmi izledim daha önce ama denemek amacıyla tekrar teste tabi tutabiliriz.
  • anlkostu A kullanıcısına yanıt
    Bas oldukça ürkütücü bir güce sahip çatışma sahnelerinde ve anlık efektler de korku dolu anlar yaşamak mümkün z623 ün eksiklerinin giderilmiş bir model olma niteliği taşıyor kanımca ve bu güçlü basa rağmen uyduların ezilmiyor oluşu mutlu edici.
  • Logitech Z 623 ten çıkma subwoofer i elimde vardır , isteyen özelden mesaj atabilir.

• 1 tane Z5500 aldim 10 saniye dinledikten sonra sattim. Sonra tekrar aldim ve yine sattim. Z906 belki daha kalitelidir dedim onu aldim ama onu da sattim. Suan z623 sub ve z2300 sub var. Uydu olarak baska cihazlar kullaniyorum.

Z5500 de evet guc var ama davul gibi bass veriyor. Hic tat yok.

Z906 nispeten daha kaliteli bass veriyor ama erken distorsiyona giriyor.

Z623 en tatli bass i veriyor. Distorsiyon sorunu bunda da var.

Z2300 ise ondan biraz daha sert ve daha guclu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThE LoSt

Bas oldukça ürkütücü bir güce sahip çatışma sahnelerinde ve anlık efektler de korku dolu anlar yaşamak mümkün z623 ün eksiklerinin giderilmiş bir model olma niteliği taşıyor kanımca ve bu güçlü basa rağmen uyduların ezilmiyor oluşu mutlu edici.
    Bilgiler için teşekkür ederim . Baya yardımcı oldunuz
  • Z625 alarak aranıza katılmış bulunuyorum ilerleyen zamanda deneyimlerimi paylaşırım

• Burak** kullanıcısına yanıt
    Hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın memnun kalacağınızdan şüphem yok
  • Z625 alan arkadaşlar ne kadar fiyata aldıklarını yazabilirler mi?
  • faruk_17 kullanıcısına yanıt
    Ben şubat sonunda 899₺'ye almıştım.
  • faruk_17 kullanıcısına yanıt
    26/03/2020 878 TL N11
  • Fiyatlara baktım da şaşırdım merak ettim. Normal fiyatlara almışsınız neyse ki, hayırlı olsun. Yakında z623 ile aranıza katılacağım inşallah. :)

• 
Sayfa: önceki 159160161162163
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.