Şimdi Ara

LOGITECH-Z623'cüler BURAYA!!! (İnceleme: Video - Resim) (160. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.372
Cevap
27
Favori
182.398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar z623 cihazımda uzun süredir bass ve ses sorunu var. Bazen bas çalışmıyor. Çözüm olarakta arka ana kabloyu çıkarıp takıyorum düzeliyor. Fakat asıl rahatsız eden ise ses sorunu. Ana uydunun kablosu ayaklarıma yakın bir yerden geçiyor. Bazen kabloya dokunduğumda diğer uydunun sesi kesiliyor. Var mı bunun bir çözümü ?
  • Elinde düşürülmemiş çiziksiz sesde sıkıntı olmayan sol uydu olan varsa alabilirim maalesef bende ki düştü bozuldu yeğenler sağolsun.
  • Bendede bu sistemden var memnunum.Fakat belli bi süre ses almazsa afk konuma geçiyor power ışığı sönük yanıyor sesi kapatıyor.Aç kapa veya film/müzik açınca düzeliyor.Bu bir sorun mudur ?
  • merhaba, 1 hafta önce amazon'dan bu ürünü aldım kullanmak için, fakat taşınma işleri çıkması ve apartmanda olmam dolayısılıyla satıyorum, kutusunu açmadım sıfır şekilde kutusunda duruyor. uygun fiyata vereceğim, ihtiyacı olan varsa ulaşsın.
  • Petegrus kullanıcısına yanıt
    Hayır hocam sistemin özelliği budur. 90 dakika sonra çok kısık sesle bir şey açıksa ve ya hiç bir şey açık değilse kendini sessiz ya da düşük güç moduna alır. Pcden bir ses yanıtı aldığı zaman kendine gelir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert535 -- 3 Mayıs 2019; 14:22:12 >
  • Gerçekten işe yaradı şaşkınım şuan . Sırf bunun için elektronikçiye gösterecektim. Her bass vuruşunda düğmeyi titretiyordu ve sistemi kapatıp açıyordu
  • Z533 ve Z623 arasında kaldım ve bu ürünü almayı düşünüyorum.Fiyatı ise 1200 tl fırlamıs durumda almamı tavsiye edermısınız?Bu fiyat aralıgında başka bir ürün (2+1) öneriside olabilir ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakazul

Z533 ve Z623 arasında kaldım ve bu ürünü almayı düşünüyorum.Fiyatı ise 1200 tl fırlamıs durumda almamı tavsiye edermısınız?Bu fiyat aralıgında başka bir ürün (2+1) öneriside olabilir ..
    sıfır almak isterseniz tavsiye etmem, fiyatları çok yüksek, 2. el olursa z623 düşünebilirsiniz, 2+1 olarak bence en güçlü sistem z623 tür

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Texassm0ke

sıfır almak isterseniz tavsiye etmem, fiyatları çok yüksek, 2. el olursa z623 düşünebilirsiniz, 2+1 olarak bence en güçlü sistem z623 tür

Alıntıları Göster
    İkinci el ürün almak istemediğim için sanırım z533 almak zorunda kalıcam.Fiyat olarak da z623 gercekten asırı pahallı dolar kuru sebebiyle...

• Merhabalar,

Z623 sahibi arkadaşlar. Sistem ile ilgili birkaç sorum olacak. İncelemede ve cevaplarda bir yerde okumuştum ama emin olmak için soruyorum, çünkü benim için en önemli özelliklerden birisi. Sağ uydudaki bass ayarından bass tamamen kapatılabiliyor demi? Gece kulaklık kullanmak istemediğimde hoparlörden sıfır bass sesi gelsin istiyorum çünkü.

Bir de sistemin sesinin bass ağırlıklı olduğunu biliyorum. Amacım müzik değil daha çok film ve oyun olacak. Yine de siz kullananlar için keşke bunu değil de başka bir hoparlör alsaydım düşüncesinde olanlar var mı acaba? Tekrar söylüyorum bu sistemden müzik dinlemeyi planlamıyorum. Sadece PC hoparlörü olarak kullanacağım. Çıkalı kaç yıl olmuş. Bu kadar tecrübe ettikten sonra hala daha önerir misiniz?

Teşekkürler
  • Bu sistem için 400w neden yazıyor bazıları?

• quote:

Orijinalden alıntı: erdi 1903

Bu sistem için 400w neden yazıyor bazıları?
    200 w normal gücü, 400w en yüksek ses hali gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: Texassm0ke

200 w normal gücü, 400w en yüksek ses hali gibi

Alıntıları Göster
    Arkadaşımda var, öyle bir akustik var ki sanki 1000 watt veriyor birde bass öyle dangur dungur değil çok naif ve hoş..
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdi 1903

Arkadaşımda var, öyle bir akustik var ki sanki 1000 watt veriyor birde bass öyle dangur dungur değil çok naif ve hoş..

Alıntıları Göster
    gücü ev kullanıcısı için mükkemmel yeterlilikte, realtekten az eq ayarı ile bassı artırarak kullanıyorum, boğmadan daha sert şekilde veriyor

• Ne şanslıyım ki yıllara meydan okuyan teknoloji ürünlerine denk gelmişim hep, tek kelime ile EFSANE, kullananlar bilir. Sesi o kadar çok açmana rağmen hiç mi bozulmaz ? ya o bass'a ne demeli ?

Bu kadar iyi bir 2+1 daha var mıdır bunun parasına bilmiyorum, ben görmedim zaten artık bu kadar iyisini bu paralara vermez kapitalizm.

Hele benim gibi ses kartıyla (SB Z) kullanırsanız başka bir dünyaya adım atarsınız. Bilgisayarda takılmayı seven, oyun, dizi, film, MÜZİK aşıkları 2.el(para azsa) temiz kaliteli ses kartı + hoparlör - kulaklık kombinasyonlarını mutlaka düşünsünler, o ayrıntıları kaliteli duyduktan sonra ortalama bir anakarttaki ses chiplerine ve ortalama ekipmanlara bir daha bakAmayacaksınız.

Bazen yer sıkıntısından satmayı düşünüyorum ama vazgeçmem çok uzun sürmüyor, her seferinde ikna ediyor beni namussuz.

Logosunun yenilendiğini gördüm en son çıkanlarda teknik olarak fark var mı acaba ?

THX® ONAYLI SURROUND SES HOPARLÖRLERİ.
    https://www.logitech.com/tr-tr/articles/7913

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 30 Kasım 2019; 18:30:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

Ne şanslıyım ki yıllara meydan okuyan teknoloji ürünlerine denk gelmişim hep, tek kelime ile EFSANE, kullananlar bilir. Sesi o kadar çok açmana rağmen hiç mi bozulmaz ? ya o bass'a ne demeli ?

Bu kadar iyi bir 2+1 daha var mıdır bunun parasına bilmiyorum, ben görmedim zaten artık bu kadar iyisini bu paralara vermez kapitalizm.

Hele benim gibi ses kartıyla (SB Z) kullanırsanız başka bir dünyaya adım atarsınız. Bilgisayarda takılmayı seven, oyun, dizi, film, MÜZİK aşıkları 2.el(para azsa) temiz kaliteli ses kartı + hoparlör - kulaklık kombinasyonlarını mutlaka düşünsünler, o ayrıntıları kaliteli duyduktan sonra ortalama bir anakarttaki ses chiplerine ve ortalama ekipmanlara bir daha bakAmayacaksınız.

Bazen yer sıkıntısından satmayı düşünüyorum ama vazgeçmem çok uzun sürmüyor, her seferinde ikna ediyor beni namussuz.

Logosunun yenilendiğini gördüm en son çıkanlarda teknik olarak fark var mı acaba ?

THX® ONAYLI SURROUND SES HOPARLÖRLERİ.
    https://www.logitech.com/tr-tr/articles/7913
    creative x-fi surroundlar düzgün fiyata inse bende harici olması için onu alıcam ama fiyatları çok yüksek, uzun süredir ses kartsız kullanıyorum ona rağmen bass mükkemmel, sb-z ler de pahalı, ayrıca matx anakart için sıkıntı, pci slotunda kapladığı yer dolayısıyla ekran kartının soğutmasını engelleyebilecek yerde
    alternatif konusuna gelirsek benzer gücü 2+1 de verebilecek sistem yoktur bence
    yer sıkıntısınıda aynı şekilde sesini duyunca unutuyorum, varsın yer kaplasın sıkıntı yok
    bendeki mavi kutulu model, yeni logolu versiyon, eskisine göre farkı yok, toz kaynaklı kronik ses artırma azalma hışırtısı da var

• Zamanında Z623 ü araştırınca alınacak seviyedeydi ama ne gerek var yetiyor ya demiştim benim ses sistemi (Logitech Z4). Şimdi sol hoparlör cızırdamaya başladı tiz seslerde. Şimdi Z623 ü alayım dedim fiyatları gördüm şok oldum mecbur Z533 almak durumunda kaldım 490 TL + Bluetooth aparatıyla = 550 TL ye geldi.
  • kronik hışırtıya geçici bir çözüm daha paylaşıyorum, denedim ve iyi kötü işe yarıyor, sorumluluk kullanıcıya aittir
    öncelikle bu sorunun en büyük düşmanı bence toz, hoparlörler toz tuttukça hoparlörleri, subwooferi, kabloları, kablo uçlarını mutlaka temizleyin
    en kritik kısım : kürdanın ucuna küçük bir parça ıslak mendil sarın, kürdanın ucu sivri kalmasın, az köreltin ki çizik yapmasın, ıslak mendile sarılı ucu kör kürdanı sağ hoparlördeki volume, bass ve power butonunun arasına çok sokmamak kaydıyla tur attırın, o aradaki tozlar iyice silinsin, tabi her seferde ıslak mendilin farklı parçasını kullanın ki tozlar birbirine geçmesin. bunu yaptıktan sonra volume ve bass podunu 5-6 kez baştan sona kadar hızlıca çevirin

bunu uyguladığınızda geçici süre tekrar tozlanana kadar hışırtıdan kurtulabilirsiniz

• Ses kartı konusunda biraz cahilim lenovo ideapad y510p laptop var geçince bakarım model ismine ama almam gerekir mi sizce alırsam tüm ses kartları laptoplara olur mu?

• Z625 ile ilgili bir sorum olacak ama, hani başlık Z623 de olsa 3 aşağı 5 yukarı aynı cihaz. Dijital girişi saymazsak..

Hani THX logosu vs. göz önüne alındığında ben bu cihazın DTS decode edebildiğini düşünmüştüm. Her tarafta da DTS, Dolby Digital diye satılıyor. Windows'ta DTS Audio ve Dolby Digital seçili iken test ettiğimde hoparlör bipliyor ve ışığı yanıp sönüyor. Bu desteklemediğine işaret ediyor. Benim yanlış anladığım bir nokta mı var?
  • 
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.