Şimdi Ara

LOGITECH-Z5500'cüler BURAYA!!! (981. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
38.797
Cevap
80
Favori
2.200.621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 979980981982983
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Git elektrikçiden 2 amperlik sigorta al değiştir.
  • Nasıl değiştiriyim? kolay bi işmi bu? yada subwooferı elektrikçiye götürsem değiştirirlermi orda?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cgnday -- 5 Haziran 2008; 23:35:20 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: cgnday

Nasıl değiştiriyim? kolay bi işmi bu? yada subwooferı elektrikçiye götürsem değiştirirlermi orda?

http://forum.donanimhaber.com/m_2973559/mpage_307/key_/tm.htm Bu sayfanın sonunda bulabilirsin sorunun cevabını
  • @cgnday Subwooferi götürmene gerek yok.Subwooferin arkasında açma-kapama düğmesinin hemen altında vida gibi birşey var.Tornavidayla onu çıkar sigortayı sök ve elektrikçiden aynısını al,sonra gel kendin tak tekrardan.
  • ya ben bu ürünü almak istiyorum ama komsular izin vermiyor ya
  • merhaba arkadaşlar bu sisteme 2004 senesinde aşık oldum askere gidip geldim ne göreyim !!! BATIKAN !!! (en yakın dostum) evinde bi aç bakalım dedim sesi sete aşık oldum 3 gün önce beraber gidip aldık 1 adet z5500 ve 1 adet x-fi xtreme audio notebook bayıldım sete yalnız muziklerde ses bir artıyor bir azalıyor bir türlü sorunu çözemedim
  • quote:

Orjinalden alıntı: McCarty

ya ben bu ürünü almak istiyorum ama komsular izin vermiyor ya

kim takar komşuları yaf git al sistemi bak keyfine
  • quote:

Orjinalden alıntı: !!! BATIKAN !!!

quote:

Orjinalden alıntı: McCarty

ya ben bu ürünü almak istiyorum ama komsular izin vermiyor ya

kim takar komşuları yaf git al sistemi bak keyfine

dırdırcı komşular olunca öle olmuyor dostum

• Dip gürültü sesi olmayan tweeter tavsiye edebilir misiniz?
  • @McCarty arkadaşım, sen daha seti almdan komşuların başlamışsa seti aldıktan sonraki hallerini düşünemiyorum bile.. ne yaptın ki, şöyle şöyle bir set alacam mı dedin onlara?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wolverine -- 6 Haziran 2008; 8:01:47 >
  • Arkadaşlar müzik dinlerken ses azalıp artıyor düşük seslerde belli olmuyorda 5 kademe fealn geçtikten sonra kötü bi sorun oluşuyor.Acaba ses kartım onboard oldugu içinmi sizdede varmı böyle bir sorun?On boarda realtec diye bir marka. Şimdiden saolun.Bide bu extreme gamerların optik çıkışı varmı ve z5500 le uyumu nasıl x-fi extreme gamerların;?Herkese iyi günler
  • quote:

Orjinalden alıntı: sekerpare9

quote:

Orjinalden alıntı: TuBeRK

Bi ses kartı sistemi bu kadar değiştirebilirmi yahu forumdan xonar d2 ses kartı aldım iyiki almısım sistemin gercek kalitesini görmek isteyenler kesinlikle ses kartı almalı diye düşünüyorum.

Ayarların Nasıl Anlatırmısın ?

[simage]http://www.img.tuberk.com/asus1.JPG [/simage]
    [simage]http://www.img.tuberk.com/asus2.JPG [/simage]
    [simage]http://www.img.tuberk.com/asus3.JPG [/simage]
    [simage]http://www.img.tuberk.com/asus4.JPG [/simage]

Bu sadece kartın benim için olan ayarı buna dahil olrak kullandığım media yöneticisi var ben Media center 11 kullanıyorum onun ayarları var + z-5500 ünde ayarları var :D sadece kartın istediğin için verdiğim ayarlar yukarıdaki gibi.

• Tuberk Ses Kartının Driverları son Sürüm mü ? Benim Görüntüler farklı..?
  • quote:

Arkadaşlar müzik dinlerken ses azalıp artıyor düşük seslerde belli olmuyorda 5 kademe fealn geçtikten sonra kötü bi sorun oluşuyor.Acaba ses kartım onboard oldugu içinmi sizdede varmı böyle bir sorun?On boarda realtec diye bir marka. Şimdiden saolun.Bide bu extreme gamerların optik çıkışı varmı ve z5500 le uyumu nasıl x-fi extreme gamerların;?Herkese iyi günler

valla gayet uyumlu ve optik çıkışıda var tavsiye ederim
  • quote:

Orjinalden alıntı: sekerpare9

Tuberk Ses Kartının Driverları son Sürüm mü ? Benim Görüntüler farklı..?

valla üstad üstünde gelen cdden yükledim sürüm no 8.17.19 acıkcası daha tam olarak inceleme fırsatım olmadı bi bakıyım sitesinden eğer yeni driver cıktıysa indirelim
  • merhaba arkadaşlar ses gidip gelme olayı bende ""crystalizer"" kapatınca normale geldi açınca yine ses azalıp çoğalma başlıyor.. bilginize
  • Arkadaşlar bu SoundBlaster X-Fi XtremeGamer ses kartınd Dolby® Digital Decoder yokmu mavi bilgisayarda bu şekilde göstermişler doğrumudur?...
     LOGITECH-Z5500'cüler BURAYA!!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: 41kocaeli41

Arkadaşlar müzik dinlerken ses azalıp artıyor düşük seslerde belli olmuyorda 5 kademe fealn geçtikten sonra kötü bi sorun oluşuyor.Acaba ses kartım onboard oldugu içinmi sizdede varmı böyle bir sorun?On boarda realtec diye bir marka. Şimdiden saolun.Bide bu extreme gamerların optik çıkışı varmı ve z5500 le uyumu nasıl x-fi extreme gamerların;?Herkese iyi günler

Z5500 ün tadı çıkarmak istiyorsan mutlaka kendine güzel bir ses kartı al.yazık valla...
  • quote:

Orjinalden alıntı: stres

quote:

Orjinalden alıntı: Skepo

DTS kayıtlı müziklerde stereox2 modunda centerdan ses gelmemesi normalmi?

Stereox2 de yanlış hatırlamıyorsam center hariç diğer 4 uydudan ses gelir zaten normal olarak.Yav bu arada aylardır seti hiç kullanmadım subwooferin içine benim kız dünyanın eşyasını sokmuş,ne varsa oraya saklamış.Bir kamyon dolusu eşya çıktı

yarıldım valla okurken allahtan bu tarz girişimlerde bulunabilecek kardeşim falan yok..yoksa ben ona girişmek zorunda kalabilirdim

• arkadaşlar uslupmu yalnış sorduğum sorularmı çok zor, nedense bir cevap alamadım !!!!!

'' sistemi vatandan alıp eve getirip kurdum. ancak ses kartım olmadığı için ( notebook ) 5 hoporlordende se alamadım. ıpodu bağladığımda ise sadece rear ve sub dan ses geliyor center ve önler çalışmadı. ( bir yalnışlık yok sanırım ) bu şekildeyken bile yeterince kuvvetli. sadece tweter takviyesiyle üst seviyeye taşınacak gibi duruyor. bende 42 pv 70 panosonic plazma var. sizden istediğim direcet tv ye bağlayabiliyormuyum. ikinciside loptop için eski pcmı yuvalı audgy 2 zs notebok var ses kartı olarak. piyasada bulmak çok zor ikinci ellerinede güvenebilirmiyim bilmiyorum. bi el atsanız şu konuya çok makbule gececek. birde hazır aklıma gelmişken next cıs bilmemkaç var uydu. coax çıkışından bağlantı yaptım bizim alete tık yok. ne önerirsiniz. kalın sağlıcakla. ''
  • 
Sayfa: önceki 979980981982983
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.