Yüzbaşı
22 Şubat 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 21 (Bu ay: 0)
Gönderileri
418İ m araçtan 520i araca geçiş yaptım. Bir nevi performans ve konforu tercih ettim. Ancak 418 m aracın spor koltuklarındaki baldır desteğiyle bulduğum eşsiz konfor ve oturma pozisyonunu, 520 nin 3. kalite krem rengi (sırtı ter içinde bırakan ) suni derisinde bulamadım. yüksekte konumlandırılmış sürücü koltuğu çok yorucu. Neredeyse her hafta sonu Yunanistan / İstanbul arası uzun yol yapıyorum. 4.18 in 136 lık motorundan performans olarak şikayetçiyken, 5.20 inin yan rüzgarlardan etkilenmesi şu an için en büyük şikayetim olmuş durumda. Araç katıksız olarak 220 - 225 km hıza çıkıyor... Ancak ben 4.18 le 218 km hıza dayandığımda yan koltuktakiyle güle oynaya güven içinde muhabbet ederken, 520 ide direksiyon üzerinden elini, yoldan gözünü ayıramıyorsun. Ani çıkabilen rüzgarlara karşı şeridinden çıkacakmışcasına dirençsiz. 4.18 m kesinlikle yere daha iyi basan ve çok daha yüksek viraj kabiliyeti olan bir araç. 5.20 i konfor odaklı salınımlı bir araç olduğundan viraj performansı düşük. Bu işte runflatlarında payı olduğunu düşünüyorum. Direksiyon yüksek hızlarda ve viraj dönüşlerinde hissiyatı zayıf ve kontrolü zor durumlar ile karşı karşıya bırakıyor. Araç konforlu ancak güvensiz bir sürüş vadediyor. Bu günlük kullanımda çok anlaşılmayabilir. Beklentilere göre yorumlar değişebilir. Ancak ciddi performanslı kullananlar ne demek istediğimi anlayacaktır...
arkadaşlar cihazım 4.1 (8B117 ) jailbreakli. wifi kapatıp data dan bağlanmaya çalıştığımda kimi zaman 2-3 dk, kimi zaman 10 dakikayı buluyor internete çıkış yapması. Sebebi operator 8.1 olmasından kaynaklanıyor olabilirmi? teşekkürler şimdiden, verdiğiniz bilgiler için.
arkadaşlar jailbreak 4.1 iphone 4 sahibiyim. telden app stora girip hesabımla uygulama indirebiliyorum. ancak pc itunes storeden bir şey yüklemek istediğimde "we could not complate your i tunes store reguest. an unknown error occurred ( -9808)" adlı ileti geliyor karşıma. telden hesaba izin verip pc itunesden vermeme nedeni ne olabilir?

htc hero dayken telefon çalarken karşı taraf telefonu açtığında tel birkez titrerdi. bu da gereksiz yere teli kulağında bekletme gibi lüzumsuzluğu ortadan kaldıran bir özellikti. cydiada bu tarzda uygulama mevcutmu?

mesajlar, ayarlardan bildirimleri kapatmama rağmen ekran kilidinin altına popup düşmekte. Gelen mesajların kimden geldiğinin kilit ekranında gözükmesini istemiyorum :) ( bu arada android kilit ekranı mevcut )
instaollus tan wifi ile indirdiğim birçok uygulama açılmıyor. daha önce okuduklarıma göre wifi bağlantı hızı, kalitesi, kesinti vs... programın exe dosyasını hataya uğrattığından çalışmıyormuş. illa pc denmi atmamız gerekiyor. bu sizdede bu şekildemi?

yardımlarınız için şimdiden teşekürler...
arkadaşlar cumartesi günü doğubankta işi bitirdik. henüz inceleme yapacak kadar bilgi sahibi değilim kurcalayarak öğreniyorum ama geneli itibariyle sorularınız varsa cevaplayabilirim?
arkadaşlar gecen cumartesi Arçelik neo plazma 14800 btu klima taktırdım. servisin işçiliği tatminkar olup tecrübeli oldukları belliydi. ancak klima ile ilgili belli sıkıntılar şimdiden baş göstermeye başladı. alttaki hava kanalı sirkülasyon için yukarı aşağıya hareket ettiğinde inanılmaz gacırtı ,catırtı, pıtırtı, gibi bilumum sinir bozucu sesle çalışıp tüm film zevkinin içine ediyor. Umarım malzeme plastik ağırlıklı olduğu için genleşmeye bağlı seslerdir. Yoksa aynı durumu yaz aylarında soğutmada yaparsa vay halimize... Neo plazma gibi birde 3 lü filtre sistemi var. ancak dedikleri gibi odanın havasına kalite kattığını ben tecrübe edemedim. şimdilik izlenimler bunlar. 1050 tl ye ufacık cep telefonu satıldığını düşünürsek adam koca klimayı bu fiyata anca bu kalitede verebilecektir diye düşünüyorum. pişmanım japon almadığıma.
arkadaşlar logitech sen sistemini uydu' ya ( ye 2000 xcıs plus ) bağlamak istiyorum. bu alet spdif çıkış olarak coax ve optik bağlantıyı mevcut kılıyor. normalde sistemi dvd ile coax bağlantı yaptığım kabloyla; uyduyu bağladığımda herhangi bir şekilde bağlantı kurulamıyor. nextin içinden menülerden dijital bağlantıyı seçebileceğim biryer bulamadım. z5500 de input' u ayarladım ama cıt yok. nerede yalnış yapıyorum yardım rica ediyorum.
arkadaşlar artık bir gelenek halini almış buluşmalarımıza bir yenisini daha eklemenin zamanı geldi diye düşünüyorum. uzun zamandır görüşmediğimizden mutluluklarımıza sevinçlerimize paylaşımlarımıza ortak olacağını umduğum şöyle sazlı sözlü muhabbeti bol bir buluşma için gerekeni yapalım. bizim dostluğumuzu arkadaşlığımızı görmek isteyen muhabbete ortak olmak isteyen diğer tüm dostlarda buluşmaya gelebilirler.
ben bu hafta 7-12 ocak arası malumunuz yokum. döner dönmez ayağımın tozuyla buluşma yapabiliriz. ama şimdiden organize olmakta fayda var.
1. arkadaşlar gitti gidiyorda (http://urun.gittigidiyor.com/DIJITAL-DVB-T-TV-ALICISI-SON-NOKTA-YENI_W0QQidZZ4753942#aciklama ) linkteki tv alıcısı satılıyor. türkiyede karasal yayının dışında bu şekilde uydu alıcısı için yayın yapılıyormu. alsak denildiği gibi kesintisiz tv izleyebilirmiyiz.
2. bu geri görüş kameraları her monitöre takılabilliyormu. yoksa görüntü alabilmek için ayrı bir aparata ihtiyaç varmı.
3. XO-Vision XO2563 5.6" Color TFT LCD monitor/Super Slim monitör almaya karar verdim. ince olması ve küçük olması beni cezbetti. bu tarzda sırf monitör işlevini üstlenen bir ekran alsam, geri görüş kamerası veya tv alıcısı ekleyebilirmiyim.

yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
aracımda kullanabileceğim, ancak hırsızlık gibi durumlardan da korunmak için akşamları yanıma alabileceğim portatif dvd player arıyorum. aynı zamanda bu gibi cihazlara geri görüş kamerası takılabiliyor mu. tavsiye edeceğiniz marka model. ( 500 ytl ye kadar )
hafta içi her sabah 08:30 sularında avrupa yakasına geçip ( nakkaştepeden ), akşamda 18:30 sularında yine köprü trafiğinde oluyorum. yanımdan yüzlerce focus, fiesta sahibi gelip geçiyor. belkide forumda konuştuğum muhabbet ettiğim tartıştığım fikrini beğendiğim tarzını beğendiğim adam yandaki arabada oturuyor ama ben bunun farkında değilim ki oda değil. Denk gelirsen bi korna çal. selamlaşalım.
34 JD 279 siyah ford focus HB.
Hakkında
Meslek: Promasyon Reklam Pazarlama
Forum İmzası:
RakKaS79
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 910
İkinci El Bölümü Mesajları: 25
Konularının görüntülenme sayısı: 45.312 (Bu ay: 29)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 64 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.