Şimdi Ara

LOGITECH-Z5500'cüler BURAYA!!! (1908. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38.797
Cevap
80
Favori
2.200.622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19061907190819091910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • z-5500 e tweeter desteği yapan varmı arkadaşlar ? Profesyonelce çalışıp şu tarz bir ekleme düşünüyorum.Çok kaliteli yumuşak bir tweeter ile.

• quote:

Orijinalden alıntı: Devian

z-5500 e tweeter desteği yapan varmı arkadaşlar ? Profesyonelce çalışıp şu tarz bir ekleme düşünüyorum.Çok kaliteli yumuşak bir tweeter ile.

Eklediğiniz tweeter hoparlörlerin yönü size bakmadıkça yeterli desteği sağlayamayacaktır diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: aarmaganozturk

quote:

z-5500 e tweeter desteği yapan varmı arkadaşlar ? Profesyonelce çalışıp şu tarz bir ekleme düşünüyorum.Çok kaliteli yumuşak bir tweeter ile.

Eklediğiniz tweeter hoparlörlerin yönü size bakmadıkça yeterli desteği sağlayamayacaktır diye düşünüyorum.

tam performans sağlamaz ama hiç yoktan iyidir bence.Şöyle bir denedim elimdeki tweeter la öyle bile çok fark ediyor.Depomda kutusunda thx 550 duruyor acaba onun hoplarlorleri ile denesem nasıl olur

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: aarmaganozturk

quote:

tam performans sağlamaz ama hiç yoktan iyidir bence.Şöyle bir denedim elimdeki tweeter la öyle bile çok fark ediyor.Depomda kutusunda thx 550 duruyor acaba onun hoplarlorleri ile denesem nasıl olur

Ben THX550 hoparlörleri ile kullanıyordum. Tweeter eklemektense THX550 uyduları ile kullanın derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar benim center hoparlörü çocuk tornavida ile delik deşik etmiş. Bunun yenisini bulamam herhalde yerine nasıl bir hoparlör almalıyım veya sistemi bozulmuş hoparlörü satacak arkadaş varmı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sherefff

Arkadaşlar benim center hoparlörü çocuk tornavida ile delik deşik etmiş. Bunun yenisini bulamam herhalde yerine nasıl bir hoparlör almalıyım veya sistemi bozulmuş hoparlörü satacak arkadaş varmı

sahibinden de ara ara oluyor center yada diğer uydular bulabilirsiniz

• Sahibinden de takipte kalalım

• Merhaba arkadaslar kumandam bozuldu. İdare edecek telefon uygulaması var mı bunun için varsa ismini yazabilir misiniz

• Bende bu ara z5500 bakmaya başladım, küçüklükten bi heves var içimde. Z906 falan deniyorda z5500 deki o kontrol podu falan çok heveslendiriyor beni
    Evde pioneer 302f falan da kullandım ama yok yani hep o podla oynayasım var

Fiyatları 650 falan görüyorum hep. Var mı burada satan?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zQrba -- 27 Haziran 2017; 21:40:41 >
  • Arkadaşlar Benim Logitech Z5500Ün Orta Centerdan ŞArkı Aralarında Vuruşlarda Falan Pıt pıt Ses Çıkarmaya Başladı. Başka Hoparlör Bağlıyorum O Da Yapıyo. Neden Olabilir ..Yardımcı Olun Lütfen ...
  • Arkadaşlar merhaba.2008 yılında aldığım z5500 ses sistemimi severek kullanıyorum.Bu ay creative zx serisi ses kartı aldım.Ayarları biraz karişik olduğu için Devian isimli arkadaş sağolsun yardımcı oldu.Sizlerin önerileri varmı ayarlar konusunda.Bir de film izlerken 5.1 seçili ve ses sisteminde 6ch direct açık izlememi tavsiye etti fakat ben dts film açmama rağmen dts yazısı alamadım.Bunun bir ayarı varmı analog olarak bağlı ne yapmam lazım acaba.Ayrıca dts film açtığımda ac3 ayarları yapılmış şekilde.Şimdiden teşekkür ederim ve Devian isimli arkadaşada çok teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antonow -- 12 Temmuz 2017; 20:44:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: antonow

Arkadaşlar merhaba.2008 yılında aldığım z5500 ses sistemimi severek kullanıyorum.Bu ay creative zx serisi ses kartı aldım.Ayarları biraz karişik olduğu için Devian isimli arkadaş sağolsun yardımcı oldu.Sizlerin önerileri varmı ayarlar konusunda.Bir de film izlerken 5.1 seçili ve ses sisteminde 6ch direct açık izlememi tavsiye etti fakat ben dts film açmama rağmen dts yazısı alamadım.Bunun bir ayarı varmı analog olarak bağlı ne yapmam lazım acaba.Ayrıca dts film açtığımda ac3 ayarları yapılmış şekilde.Şimdiden teşekkür ederim ve Devian isimli arkadaşada çok teşekkür ederim.

optic dijital bağlantı yapmanız gerek.
  • aykutx kullanıcısına yanıt
    peki o zamanda sesi ses kartı yerıne kendı decoderi çözmüş olmazmı acaba?
  • Arkadaşlar merhaba. Uzun süredir z5500 kullanıyorum hala bozulmadı Bir konuda yardımınıza ihtiyacım var.

Hoparlör kablosunu uzatmam gerekiyor. 50 metrelik kablolara baktım GA falan bilmediğim birçok değerler geçiyor.
    Şimdi 2 x 1mm lik şöyle bir kablo buldum. http://www.hepsiburada.com/class-2x1-00mm-hoparlor-kablosu-seffaf-p-HBV000005YF6G?magaza=sahinelektro&wt_gl=cpc.elk.bilgisayar-diger.pla&gclid=CjwKCAjw8IXMBRB8EiwAg9fgMNji9f12xk6V5kFBNfPy6nfXE7HdCkoWHcrdMXGgb0Q3bj3HcCskoxoCtTUQAvD_BwE

Bunu alsam yeterli olurmu? seste kalitede kayıp yaşar mıyım? Yoksa daha kaliteli kablolara mı bakmalıyım?

• quote:

Orijinalden alıntı: zQrba

Bende bu ara z5500 bakmaya başladım, küçüklükten bi heves var içimde. Z906 falan deniyorda z5500 deki o kontrol podu falan çok heveslendiriyor beni

Almadiysaniz evde yatan z5500 satabilirim size

• scientist8 kullanıcısına yanıt
    bende merak ediyorum acıkcası :)
  • İzmir veya aydinda temiz cihaz arayan varsa bana ulasabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • acil cihaz lazim cumartesi elimde olacak sekilde. nevsehirdeyim. ilgilenenler pm lutfen

• quote:

Orijinalden alıntı: yaki83

quote:

Orijinalden alıntı: zQrba

Bende bu ara z5500 bakmaya başladım, küçüklükten bi heves var içimde. Z906 falan deniyorda z5500 deki o kontrol podu falan çok heveslendiriyor beni

Almadiysaniz evde yatan z5500 satabilirim size

Aldım hocam 600 TL'ye, teşekkür ederim.

• Evet arkadaşlar bu kablo konusunda bir fikri olan yok mu?
    Al dene mi diyosunuz..
  • 
Sayfa: önceki 19061907190819091910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.