Şimdi Ara

LOGITECH-Z5500'cüler BURAYA!!! (1907. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38.797
Cevap
80
Favori
2.200.631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19051906190719081909
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  LOGITECH-Z5500'cüler BURAYA!!!

•  LOGITECH-Z5500'cüler BURAYA!!!

• skunk2. S kullanıcısına yanıt
    optik girişe bağlayım sesi z5500 den verdikten sonra başka yapman gereken bişey yok kablolarını bir bak istersen kablo etkiler sesi efect olarak filmde pl2 movie müzikte pls music kullanabilirsin. Dolby digital ve dts de kendisi algılar otomatik geçer. onun dışında tek eksiği tiz seslerdir tiz seslerde her zamn eksiklik hissedebilirsin
  • Z5500 ü 650 TL ye sattım :(

• bende 700 e sattım ama hi-fi sistem aldım o yüzden çokda üzmedi sadece geçmiş 7-8 yıllık hatırası canlandı gözlerimde :D
  • Z5500 ile dts müzik dinlemek için en ucuz konfigürasyon nedir arkadaşlar? Daha önce de sormuştum bir el atın duruma :)

iPod bağlantısından tatmin edici ses alamadım dts konser kaydı ve albüm dinlemek için kullanmak istiyorum. Optik ya da coaxial bağlantı kullanan ne ucuz kaynak ne kullanabilirim?

Bir de meraktan soruyorum, dekoderin arkasında sağ köşede duran switch in tam olarak sağladığı şey nedir? Neye yarıyor o switch?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: explat

quote:

Orijinalden alıntı: deniztoyota

quote:

Orijinalden alıntı: explat

Ulse Design ürünlerini online satış sitesi olan sahibinden.com dan güvenli E ticaret ile (GET) satın alabilirsiniz

#logitechz5500hoparlörayağı
    #logitechz906hoparlörayağı
    #ulsez5 #ulsez9 #ulsem3 #ulsez5
    #hoparlöraskıaparatı
    www.ulsedesign.com

Dükkanımızı ziyaret edin
    https://ulsedesign.sahibinden.com/

LOGITECH-Z5500'cüler BURAYA!!!

Merhaba ;

Sahibinden üzerinden ben de bir set kısa olan duvar ayaklarından az önce aldım, bir şey sormak istiyorum center kolon için ayrı bir adet ayak nasıl temin edebilirim acaba onuda duvara asmak istiyorum da :)

Merhaba
    İlerleyen günlerde center için bir ürünümüz ortaya çıkacaktır bizi takip ediniz

Merhaba merkez kolon için ayak yaptınız mı ben göremedim geçenlerde baktığımda buradan yazmak istedim,

Kolay gelsin.

• mnybjk kullanıcısına yanıt
    Cok tesekkür ederim kardes

• quote:

Orijinalden alıntı: mnybjk

bende 700 e sattım ama hi-fi sistem aldım o yüzden çokda üzmedi sadece geçmiş 7-8 yıllık hatırası canlandı gözlerimde :D

Hangi marka model aldın usta ?

• quote:

Orijinalden alıntı: RuLazz™

quote:

Orijinalden alıntı: mnybjk

bende 700 e sattım ama hi-fi sistem aldım o yüzden çokda üzmedi sadece geçmiş 7-8 yıllık hatırası canlandı gözlerimde :D

Hangi marka model aldın usta ?

avr yi onkyo nr-646 aldım 7.2 ve dts hd ma ve Dolby atmos / tru dh filan destekliyor 4k görüntü vs

hoarlörler polk audio aldım

sub woofer da aynı sekilde polk audio
  • skunk2. S kullanıcısına yanıt
    Optik bağlantı mı yaptın? Bende tvye bağlıyorum ara sıra olmasi gerektiği gibi güçlü çıkıyor ses. Tvde ses ayarlarında dijital ses çıkışı var orda PCM ve otomatik var film izlerken DTS için otomatige alıyorum normalde müzik için felan PCMde güçlü ses veriyor.

Edit: ben Tvde kullandığım ayarları paylaşayım. Effect pl2 music. Panorama on, Dimension tam ortada, center width en sağdan 2., surround delay en sağda. Sur delay kapatabilirsin istersen bu şekilde arkalar vokal center sanatçının sesini duyarsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Oxy.gen- -- 2 Mayıs 2017; 17:44:30 >
  • harika
  • Bu cihaz bi harika dostum

• Merhaba, Z5500 kullanıcısıyım. Cretive X-fi Titanium ses kartıma optik bağlı. Ancak tüm uydulardan eşit düzeyde ses gelmiyor. Center'dan düzgün Diğerlerinden az geliyor. Bunun nedeni nedir. Ses kartından bir ayar yapmam gerekirmi veya sistem üzerinden bir ayarmı yapcaz. Yardımcı olursanız sevinirim.
  • Saygılar

LOGITECH-Z5500'cüler BURAYA!!! LOGITECH-Z5500'cüler BURAYA!!!

• Merhabalar,

Konuyu gözden geçirdim ama benzer problem göremedim. Arkadaşlar benim Z5500'de kontrol paneli ışık seviyesi vs. gayet normal, yalnız ses cızırdıyor. Ses çatlaması şeklinde, geçen hafta başladı. Öncesinde yalnızca müzik açtığımda ilk 2-3 sn cızırtı şeklinde ses bozuk çıkıyordu ve düzeliyordu. Şimdi sürekli olarak, 10 sn de bir 2-3 sn kadar ses çatlıyor/cızırdıyor. Neden olabilir sizce?

Teşekkür ederim.
  • sağlam bir ses sistemi arıyorum LOGITECH te en iyi 5+1 nedir?
  • xyz35 kullanıcısına yanıt
    Z5500 eski olduğundan Z906 tercih edebilirsiniz.
  • kruezberq kullanıcısına yanıt
    eyw sağolasın
  • 
Sayfa: önceki 19051906190719081909
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.