Şimdi Ara

LOGITECH-Z5500'cüler BURAYA!!! (1511. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38.797
Cevap
80
Favori
2.200.626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15091510151115121513
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • üst mesajlarda sistemi alan arkadaşlar ilk kullanımlarında bu aşırı ısınma sorunu ile bilgilendirmede yaparlarsa güzel olur
  • cuma günü verdiğim sipariş bugün eve gelmiş. işten gelir gelmez hemen kurdum bende deniyorum şimdi :)
  • arkadaşlar bana hangi ses kartını önerirsiniz ?
  • @astral09
    Z-5500'ün bassını daha tok hale getirmek için ne yapılabilir?
    Windows 7 Ultimate 64Bit'e geçmeden önce Xp Sp3 kullanıyordum ve Creative Volume Panel menüsü altında Equlaizer ayarı yapma imkanı vardı.
    Windows 7 64Bit için denemediğim X-Fi yazılımı kalmadı. Creative Volume Panel ve Equlaizer ayarı bulamadım. Windowsun ve müzik çalma programlarınında saçma sapan equlaizerlerini kullanmak istemiyorum.
    Xp'deyken bu ayarları kullanıyordum. Duymak istediğim bass frekansını her müzikte ve filmde alabiliyordum.
     LOGITECH-Z5500'cüler BURAYA!!!

Bahsettiğim ayar seçenekleri Windows 7'ye getirilebilirmi?
    Cevaplarsan sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: blue mc

Ses kalitesi yönünden optik ile coax bağlantı arasında bariz kalite farkı varmı ?

optik iyidir
  • Pax X-Fi All OS Special Software Suite 2010

bu yazılımı indir full erişim mevcut

LOGITECH-Z5500'cüler BURAYA!!!

ben bu şekilde kullanıyorum oldukça memnunum
  • @aemless
    Windowns 7 Ultimate 64Bit ile sorunsuz çalışırmı? ''Pax X-Fi All OS Special Software Suite 2010 ''
  • arkadaşlar önceki sayfalara bakma fırsatım olmadı fakat pc yi her açıp kapamamda ses ve bas ayarlarını yeniden yapmam gerekiyo bunu sabitleyecek bi program varmı acaba teşekkürler.
  • arkadaşlar sistemi kurdum,fakat istediğim sesi,yapamadığım ayarlardan dolayı alamıyorum....acil yardımcı olursanız sevinrim....
  • quote:

Orijinalden alıntı: İmportant

@aemless
    Windowns 7 Ultimate 64Bit ile sorunsuz çalışırmı? ''Pax X-Fi All OS Special Software Suite 2010 ''

win7x64 ultimate kullanıyorum
  • @aemless
    Tavsiyen için teşekkürler. Programı indiriyorum.
  • Arkadaşlar Z5500 ün amfisini subwoofer ın üzerine koysak sorun olur mu? Yer kalmadı masada
  • quote:

Orijinalden alıntı: İmportant

@aemless
    Tavsiyen için teşekkürler. Programı indiriyorum.

rica ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Arkadaşlar Z5500 ün amfisini subwoofer ın üzerine koysak sorun olur mu? Yer kalmadı masada

Olur da bass sesli uygulamalarda titreşimden kayıp yere düşebilir.
    O nedenle en iyisi decoderin altına küçük bir parça halı kaydırmaz diye tabir ettiğimiz kaydırmaz kullanmanız.
  • Arkadaşlar yeni aldım z5500 ü,

Optik kablo ile TV 'me bağlı.
    Yalnız şöyle bir sorun var; Dolby Digital yayın yapan kanalları açtığımda ( Teledünya NG HD, TRT HD vs.) ses gelmiyor cihazdan
    "No Digital Data" diyor. Kumandadan açıp kapattığımda yada Test tuşuna basıp kapattığımda Optik sesi bularak Dolby Digital yazıyor ve ses geliyor.
    Sizlerinde başına geldi mi bu durum?
    Canımı sıkmaya başladı aç kapa
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpercan

Arkadaşlar yeni aldım z5500 ü,

Yalnız şöyle bir sorun var; Dolby Digital yayın yapan kanalları açtığımda ( Teledünya NG HD, TRT HD vs.) ses gelmiyor cihazdan
    "No Digital Data" diyor. Kumandadan açıp kapattığımda yada Test tuşuna basıp kapattığımda Optik sesi bularak Dolby Digital yazıyor ve ses geliyor.

Bazen bende de oluyor. Optic de iken no digital data yazıyor. Kumandadan direct'e sonra tekrar optic'e geçiyorum dts, dolby felan öyle yazıyor. Neden oluyor anlayamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: alpercan

Arkadaşlar yeni aldım z5500 ü,

aynı sorun bendede var...muzik açıoyurm optikten gelmiyo ses....düzeltemiyorumda...nası halledicez bu işi????
  • Çok can sıkıcı bir durum,
    optik çoklayıcı kullanıyor musunuz?
    gerçi direk taktığımda da yaptı.
    PS3 te de yapıyor.
  • Bende şöyle bir durum var. Ses sistemi optik kablo ile LG 42LH7000 lcd tv'me bağlı. MKV uzantılı Dolby Digital sesli bir film açıyorum. Optikten ses gelmediğini görünce, kumanda dan coax'a basıyorum (coax'a hiçbirşey bağlı değil) sonra tekrar optik tuşuna basınca sesi algılıyor ve Dolby Digital yazıyor.
  • optik bağlantı kullanıyorum dts albüm de var dd hd filmlerde var ama
    hiç birini dts veya dd olarak açmıyor stereo x2 de açılıyo kullandığım oynatıcı programlar div-x player, gom player, vlc player kvp., power dvd k-lide codec aklınıza ne gelrse hepsi kurulu aa3 filtre denen
    (yanlış yazmış olabilirim) programda var ama yok işte decoderde dts veya dloby dıgıtal yazısını göremedim
    win7 32 bit
    x-fi titanium ses kartı kullanıyorum

nasıl halletcem yardımcı olursanız sevinirim ...
  • 
Sayfa: önceki 15091510151115121513
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.