Şimdi Ara

Logitech X-540 kumanda sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bugüne kadar sapasağlam kullandığım sistemimin kumandası iflas etti ve ses açma kapama sorunu yaşamaktayım ses alçalıyor yükseliyor falan, bunu nasıl tamir edilebilir yada nasıl iptal edip sadece pc den sesi kontrol edebilirim...

• quote:

Orijinalden alıntı: dextare

bugüne kadar sapasağlam kullandığım sistemimin kumandası iflas etti ve ses açma kapama sorunu yaşamaktayım ses alçalıyor yükseliyor falan, bunu nasıl tamir edilebilir yada nasıl iptal edip sadece pc den sesi kontrol edebilirim...

Kardeş merhaba. Bende aynı sorunu yaşıyorum X540'ta nasıl çözdün anlata bilirmisin. Biz babamla kumandayı söktük ses açma tuşunuda parçaladık baktık gevşemiş ondandır dedik. Tekrar güzelce sıkıştırıp lehimledik. Yine aynı. Biraz azaldı ama kendi kendine sesi açıp kısıyor çok rahatsız edici. İlk kablolardan sandım kablolarda sorun yok. Hatta üzerine kulaklık takıyorum ordada seste sorun yok. Napmam gerekiyor yardım edersen sevinirim :(
  • bu sorunu çözmek lazım :(
  • benim sistemdede bassın arka girislerinde problem var
  • Sorunu buldum. Rezistör arızalı. Sormadığım yer kalmadı Maltepe ve Kadıköy'de. Ne yedek parça , ne rezistör ne de kumanda. Yapsa yapsa Logitech'in yetkili servisleri yapar dediler. Buda haliyle tuzlu oluyor. En iyisi rezistör'ü söküp elektronikçiye götürüp aynı değerde birşey takmak.
  • Merhabalar
    X540 bendede var. Ses alçalma yükselme sorununu yeni yaşamaya başladım. Bendeki kumandadan diye düşünüyorum. Kabloları sağlam. Ya bassın arka kablo girişlerinde yada kumandada. Ancak kumandayı söktüm ve kumandasındaki iki ayarlı direnç olan ses açma kısma devre elemanından kaynaklandığını fark ettim. Bunun değeri lazım bana.

Sözüne ettiğin rezistör KONDANDATÖR mü yuvarlak ve 2 bacaklı.
    Cevabını merakla beklerim.
  • merhabalar, bu alete uzaktan kumanda uygulanabilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.