Şimdi Ara

''Logitech Vx Nano(kablosuz mouse) incelemesi''-by street_cops(yeni!!) (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
560
Cevap
2
Favori
66.915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uzun süredir kullandığım bir ürün fakat son bir haftadır takılma sorunu yaşıyorum. İmleci sürüklerken saliselik donmalar oluyor. Pili yeniledim, alıcının usb portunu değiştirdim yine düzelmedi.
  • bu ürünü uzun süredir takipteyim bir arkadaşımda var o çok memnun bana al demişti ama ben tereddüt etmiştim sanırım şimdi alıcam.
  • Dostum sorunun alıcıyla alakalı gibi. Farklı bilgisayarlarda denediğinde USB DEVICE RECOGNIZED gibisinden bir hata alıyorsan cihazın nano alıcısında bir sorun var demektir. Ama dediğin gibi saniyelik donmalar ise, elinin altında kontak spreyi varsa onunla bir temizle derim küçük zavazingoyu. Oksitlenme vs birşeyler olmuş olabilir. Sürekli takıp çıkarıyorsan veya nemli bir ortama maruz kalıyorsa oksitlenme yapabilir. Temizle bi bakalım noluyor
  • logitech m195 mouse kullanmaktayım.dün gece işim bitince pc yi kapattım .sabah açtığımda 10 dk kullandım ve farenin pili bitti.değiştirdim .ışık yanıyo.fakat oynatınca fare imleci oynamıyo.pc de herşey normal.aygıt yöneticisinde sorun yok vs. az öncehttp://www.logitech.com/tr-tr/447/3516 sitesindeki prgramı indirdim.çalıştırdım. .off konumunda on a getir diye resim vardı.ileri dedim.ve bağlantı geldi .şu anda fare çalışmakta.. böyle bi sorun olan arkadaşların bilgisine .denemekte fayda var.bende işe yaradı
  • halkası dönerken boşmuş hissi uyandırıyormu acaba yada benim aldığım logitechlerdemi öyle hissediyorum ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: C2H5OH

halkası dönerken boşmuş hissi uyandırıyormu acaba yada benim aldığım logitechlerdemi öyle hissediyorum ben

Hepsi öyle Daha ağır dönmesini istiyorsan tekerin üzerine hafifçe bastır. Daha yavaş döner 2. konumdayken.
  • quote:

halkası dönerken boşmuş hissi uyandırıyormu acaba yada benim aldığım logitechlerdemi öyle hissediyorum ben

Pardon ama sanırım bunun bir ayarı var. Şimdi nerede olduğunu bulamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: finansmen1

quote:

Pardon ama sanırım bunun bir ayarı var. Şimdi nerede olduğunu bulamadım.

sanırım bahsettiğiniz ayar bu

''Logitech Vx Nano(kablosuz mouse) incelemesi''-by street_cops(yeni!!)

• Evet, o ayar olmalı. Fakat benim programda o seçenek yok. Acaba güncelleme mi yapmam gerekiyor?
  • yok ben tam ayardan bahsetmedim biliyorum arayüzünü ve ayarı :D ben birçok mouse kullandım şuanda a4 x7 var laptop da takılı diğer masaüstündede logitech varda 2 mouse karşılaştırınca halkasına boş bir kutuya basar gibi basma hissi yaratıyor logi ondan dolayı demiştim :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marcuse

quote:

Hepsi öyle Daha ağır dönmesini istiyorsan tekerin üzerine hafifçe bastır. Daha yavaş döner 2. konumdayken.

quote:

C2H5OH Tarih 29 Ekim 2011; 23:12:49
    yok ben tam ayardan bahsetmedim biliyorum arayüzünü ve ayarı :D ben birçok mouse kullandım şuanda a4 x7 var laptop da takılı diğer masaüstündede logitech varda 2 mouse karşılaştırınca halkasına boş bir kutuya basar gibi basma hissi yaratıyor logi ondan dolayı demiştim :D

Dostum o boş dediğin ruler'ın üzerine hafifçe bastır. Ruler, 2. kademeye geçecektir. Dönderirken hafif tırrrr diye ses çıkarıyor. Kendini boşlukta hissetmeni önler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Q2ID -- 30 Ekim 2011; 18:35:37 >

• pil kullanım süresi nedir?
  • 2 Duracell pil günde 16 saat çalışan makinada 70-80 gün gidiyor.
  • Arkadaşlar merhaba. Bu farenin oyun performansı nasıldır birazdan çıkıp alacağımda ona göre seçim yapmak istedim
  • merhaba arkadslar ben yeni bi klavye aldım k360 ve unifying mini alıcısı var ama vx nano mousemi o alıcıyla kullanamıyorum.boş yere 1 usb portum ziyan oluyo.acaba önceden unifying alıcıyla baglantı deneyip yapabilen arkadaşımz var mıdır ? Varsa yardımcı olabilir mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Techno-Nerd

merhaba arkadslar ben yeni bi klavye aldım k360 ve unifying mini alıcısı var ama vx nano mousemi o alıcıyla kullanamıyorum.boş yere 1 usb portum ziyan oluyo.acaba önceden unifying alıcıyla baglantı deneyip yapabilen arkadaşımz var mıdır ? Varsa yardımcı olabilir mi
    arkadaşlar bende bugün edindim cihazı gerçekten çok kullanışlı herkeze tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lordfkn -- 22 Kasım 2011; 2:01:36 >
  • garanti için nereye yolluyoruz 6 ayda scroll bozuldu orta tuşu sağa itme tuşu bozuldu sol tıklama bozuldu hergün günde en az 12 saat kullanım ile
  • Mouse'ın çift tıklama tuşları oyunlarda çalışmıyor. Normal kullanımda çift tık yapıyor ama oyunların hiç birinde ve bazı flash tavanlı sitelerde çalışmıyor çift tık, sadece tek tık olarak algılıyor. Programdan da oyunlar için çift tık ayarını yaptım ama olmadı.... Bilgisi olan var mı?
  • Benim farede tek tiklamayi genelde cift olarak algiliyor. Pazartesi gonderecegim kargoya. Urun 12 aylik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

Benim farede tek tiklamayi genelde cift olarak algiliyor. Pazartesi gonderecegim kargoya. Urun 12 aylik.

Fareleri değiştirelim o zaman
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.