Şimdi Ara

Logitech Performance Mx mouse aldım(resimli) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
0
Favori
14.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperen_69

mx1100 için ne dersiniz

iyi biliriz
  • hakkınız helal edermisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperen_69

hakkınız helal edermisiniz

helal olsun
  • Mx 1100 tavsiye etmem.
    Optik okuyucu yeri çok yukarda bu alışma süresini uzatıyor ve lag varmış gibi hissediyorsunuz.
    Elim büyük olmasına ve tam oturmasına rağmen kullandığım süre boyunca el ağrılarından kurtulamadım.(eğer çok kullanıyorsanız günde 6-8 saat arası kesinlikle yaklaşmayın derim.)
    Ağırlığı tek pille kullanabilmenize rağmen çok fazla.
  • peki siz ne önerirsiniz ,mx1100 hakkında ilk defa bu kadar ağır eleştiri duydum
  • Logitechin hemen hemen tüm mouselarını kullanmış birisi olarak, mx 1100 asla almayın çok kötü bir mouse logitech e hiç yakışmıyor alacaksanız mx performance süper gercekten
  • bende mx1100 mouse edindim ama açıkca söylemek gerekirse eski optik kablosuz mouse umun hareketleri daha keskindi bu o kadar keskin değil
  • Bugün mx performance aldım 3d yazılım kullanıyorum çok hoşuma gitti çok hassas.
    Yıllardır microsoftun o 5 dolarlık mouseunu kullanıyordum eşşekten inip ferrariye binmek demek bu olmalı :D
  • Mx Performans kullanıcısıyım, pil marakdalarını duydum da galiba farklı markalar kullanılıyor. Benim mausda ''2000mah Sanyo Eneloop'' diye bir pil var ve gayet kaliteli, günde 15-16 saat kullanımda olduğu halde 5 gün gidebiliyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaReTTa_99

Mx Performans kullanıcısıyım, pil marakdalarını duydum da galiba farklı markalar kullanılıyor. Benim mausda ''2000mah Sanyo Eneloop'' diye bir pil var ve gayet kaliteli, günde 15-16 saat kullanımda olduğu halde 5 gün gidebiliyor...

inanamıyorum! benimki 2 gün ancak gidiyor. O yüzden kendime 2650mAH duracell rechargeable pil aldım, onunla 3 buçuk gün kadar gidiyor...
  • slm..
    bende bu ara güzel ve uzun ömürlü bi mouse almayı planlıyorum..
    mx performance istiyorum aslında ama mx1100 aynı gibi...
    fiyat farkı ndn kaynaklanıyor acaba performance ın darkfield olmasından mı?

bide unflying die bi olay var nano alıcıya 6ya kadar alet bağlayabiliomuşsun rumblepad 2 aldığımızı düşünürsek bu iyi bişey..
    vx nano diye bi mouse ta var herkes tavsiye ediyor..
    ne yapsam bilemedim.
    yardımcı olursanız sevinirim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murty17 -- 16 Kasım 2010; 1:12:36 >
  • Yaklaşık 2 yıldır vx nano ve 6 aydır performance MX kullanıyorum. vx nanoyu laptopa özel olarak kullanıyorum sadece seyahatte vs. Performance MX ise masaüstü, sadece evde kullanıyorum. VX nanonun pil kullanım ömrü performance Mx'i 100e katlar. VX nano yu tek şarj ile 2-3ay kadar kullanabiliyorsun ama performance MX ( en azından benimki ) 3-4gün ancak gidiyor. Buna etkenlerden biri de bence Performance MXte sadece tek pil yeri var VX nanoda ise 2 pil. Dikkat etmen gereken VX nanonun ve yanılmıyorsam MX1100in alıcısı uniflying değil. Genel olarak bence VX nano masaüstü kullanım için küçük. MX1100 ile Performance mX arasında tereddütte kaldıyorsanda göz önünde bulundurman gerekenler unifying alıcı + eline nasıl oturuyor olması. Benim için darkfield çok mühim değildi fakat eğer sen cam yüzeylerde çok mouse kullanmak durumunda kalıyorsan onu da göz önünde bulundurman lazım tabiki.

Unutmadan VX nano 2tane AAA pil alıyor - Performance MX 1 tane AA pil alıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Garen Yöndem -- 16 Kasım 2010; 15:56:09 >

• mx1100 de bırak unifying i nano da değil alıcı
  • Alacak arkadaşlar kaçırmasın derim:

http://forum.donanimhaber.com/m_45519896/mpage_1/f_/key_//tm.htm#45519896

KARGO BEDAVA + modem+telsiz ev telefonu+ağırlık aleti HEDİYE
  • bende performans mx mouse aldım vatandan. 1 hafta kullandım. elime oturmadığından hiç memnun kalmadım. kutusuna geri koydum kötü günler için saklıyorum. isteyen olursa da satarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cabriyo -- 3 Ocak 2011; 13:52:45 >
  • Alalı yaklaşık 3 hafta oldu... Oyunlarda biraz iyiyimdir ve daha da iyi olabilmek için aldım. Çok memnun kaldım. Tam işte aradığım budur derken. Sorun çıktı. Bu konunun ikinci sayfasını bile zor tutturup tıklayabildim. Mouse kendi kendine (sabitken bile) hareket ediyor.Oyunlarda da kabus gibi birşey. Tavsiyesi olan arkadaşlardan çözüm önerileri beklerim yoksa atıcam gitsin... Ve attığımı göze alırsam ne önerirsiniz... Teşekkür ederim şimdiden...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi luimwElrohir -- 7 Ocak 2011; 19:25:28 >
  • ilginç bu sorun genellikle optic mouselarda olur. yüzeyden kaynaklanıyor olabilir mi sence?
  • sanmıyorum çünkü profesyonel bir mouse padim var. 3 hafta önce aldım ve genelde temiz kullanırım. sisteme döktüm bütün parayı ama mouse böyle yapınca hevesim kaçtı...mesela şu an safari nin tabları üzerindeyken aşağı indiğini görebiliyorum mouse nin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi luimwElrohir -- 7 Ocak 2011; 20:24:31 >
  • Kötü bir mouse... sürekli bir takılma yapıyor..Darkfield özelliği iyi ondan pahalı zaten..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.