Şimdi Ara

Logitech m185 Ses Sorunu [Çözüldü]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
4
Cevap
0
Favori
848
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Harici Bileşenler >> Klavye, Fare, Joystick, Gamepad >> Logitech m185 Ses Sorunu [Çözüldü]
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    14 Mesaj

Merhabalar mouse'ım budur logitech m185 ben moba oyunların çok oynuyorum lol dota gibi oyunları ve sağtık fazlasıyla kullanılıyor bu mouse'de ise sağ tıka fazla bastığınızda gıcırdama başlıyor ve acaip rahatsız ediyor bütün dikkatimi dağıtıyor nasıl düzeltebilirim gıcırdamayı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PiemanXC -- 31 Ağustos 2013; 22:12:21 >

|
    |
    |
    |
    AMD Phenom II x4 945 3 Ghz/ MSI 785GM-E51/ Sapphire 7870XT/ Kingston 2x2 Gb DDR 3 RAM/ 500 GB WD ve 1 TB SATA 3.0 Segate Barracuda/ Fujitsu SL23T-1 23" 3ms Full HD LED Monitör/ Plantronics Gamecom 380 Gaming Headset/ Steelseries Sensei RAW Frost Blue Gaming Mouse/ Khan Gaming Blacx Mouse Pad/ Steelseries Apex RAW Klavye
  • Er
    14 Mesaj
    Valla ne kadar teşekür etsem azdır artık sonunda iade edicektim.Yapamayanlar için ne yaptığımı yazayım.Sağ click butonunu açtım zaten tık dedi direk açıldı bir kulak papiksinin ucunu yağladım ayçiçek yağını sürdüm sağ click butonunu açıp heryerini yağladım ve oldu gıcırtı tamamen geçti çok teşekür ederim.
    |
    |

yeni aldım bu fareyi önceden m705 kullanıyodum fakat sinirden kırdım

m185 umarım iyidir
    edit:bende lol oynuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FJieQuen.RAA -- 28 Haziran 2014; 20:36:35 >
    |
    |
    Bahsedilenler: PiemanXC

Vikings
    Hail Earl Ragnar!
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
emek server
Media Sözlük
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.