Şimdi Ara

Logitech Gaming Software Sorunu! (Logitech Driving Force GT)

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
6
Cevap
0
Favori
709
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Harici Bileşenler >> Klavye, Fare, Joystick, Gamepad >> Logitech Gaming Software Sorunu! (Logitech Driving Force GT)
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    312 Mesaj
    Elimde Logitech Driving Force GT bulunmakta. Tüm kablolarını pc ye bağlıyorum ardından setupu açınca 1. ve 2. adımı geçtikten sonra 3. yü yani yüklemeyi yapmadan 4. adıma atlıyor ve yüklenmiyor bu yüzden direksiyonu kullanamıyorum. Yardım lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi corcovic -- 31 Mayıs 2015; 13:41:30 >

|
    |

Orijinalden alıntı: corcovic

Elimde Logitech Driving Force GT bulunmakta. Tüm kablolarını pc ye bağlıyorum ardından setupu açınca 1. ve 2. adımı geçtikten sonra 3. yü yani yüklemeyi yapmadan 4. adıma atlıyor ve yüklenmiyor bu yüzden direksiyonu kullanamıyorum. Yardım lütfen.

ben g430 icin kurdum ve kurulum sırasında butun logitech marka seyleri pc den cıkarmanız gerekiyor pc de takılıyken yuklemeye kalkınca uyarı cıkıyor zaten
    AMD 8350 H100 Sıvı Soğutma / Asus M5A97LE R2.0 /MSI GTX970 Gaming 100me / samsung 1 tb 7200 rpm HDD Steam / Toshiba 120gb SSD / kingstone 1600 mhz 2x4gb ram / Corsair R270 Kasa / Samsung Galaxy Note 8 / Logitech G933 Gaming Headset / Logitech Z533 Ses Sistemi / Cherry Blue RGB keyboard / Steelseries Rival Gaming mouse / 24ınc 1080p 2ms 75hz Monitor / 18inc 720p 2.Monitor
    Kediciklerim icin instagram : Buraya Tiklayin
  • Yüzbaşı
    312 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: loses

quote:

Orijinalden alıntı: corcovic

ben g430 icin kurdum ve kurulum sırasında butun logitech marka seyleri pc den cıkarmanız gerekiyor pc de takılıyken yuklemeye kalkınca uyarı cıkıyor zaten

Ben Direksiyon, Joystick vs. için olan Logitech Gaming Software'dan bahsediyorum kulaklık ve mouse değil.
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

F310 demek istediniz sanırım. Klavye, mouse için olan yazılımı yüklediyseniz desteklemez. Nette f310 software olarak arattırıp, yükleyin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Ramokachi43 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Amd Ryzen 5 3600 / Noctua Nh-D15S / Gigabyte X570 Aorus Elite / 32 Gb ddr4 3200mhz (16Gbx2) / Msi Gtx 1070 Armor / Adata Xpg Sx8200pro 512GB NVMe SSD - Adata Xpg Sx6000pro 1TB NVMe SSD - Toshiba 3TB HDD/ Corsair 400R Kasa / Gigabyte Aorus AP750GM PSU / Acer Sa270abi Ips Lcd Monitor
  • Yüzbaşı
    831 Mesaj

Pardon doğruymuş g ile f karıştırmışım.

Sonuçta gaming software olduğu için fareydi gamepaddi direksiyondu farketmez sandım neyse silip tekrar lgs yazılımı indireyim bakalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: white_predator
1
Reklamlar
Canlı Tv izle
SEO
bankalar.org
kolayoto.com
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.