Şimdi Ara

Logitech Gaming Software Sorunu! (Logitech Driving Force GT)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Elimde Logitech Driving Force GT bulunmakta. Tüm kablolarını pc ye bağlıyorum ardından setupu açınca 1. ve 2. adımı geçtikten sonra 3. yü yani yüklemeyi yapmadan 4. adıma atlıyor ve yüklenmiyor bu yüzden direksiyonu kullanamıyorum. Yardım lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi corcovic -- 31 Mayıs 2015; 13:41:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: corcovic

Elimde Logitech Driving Force GT bulunmakta. Tüm kablolarını pc ye bağlıyorum ardından setupu açınca 1. ve 2. adımı geçtikten sonra 3. yü yani yüklemeyi yapmadan 4. adıma atlıyor ve yüklenmiyor bu yüzden direksiyonu kullanamıyorum. Yardım lütfen.

ben g430 icin kurdum ve kurulum sırasında butun logitech marka seyleri pc den cıkarmanız gerekiyor pc de takılıyken yuklemeye kalkınca uyarı cıkıyor zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: loses

quote:

Orijinalden alıntı: corcovic

Elimde Logitech Driving Force GT bulunmakta. Tüm kablolarını pc ye bağlıyorum ardından setupu açınca 1. ve 2. adımı geçtikten sonra 3. yü yani yüklemeyi yapmadan 4. adıma atlıyor ve yüklenmiyor bu yüzden direksiyonu kullanamıyorum. Yardım lütfen.

ben g430 icin kurdum ve kurulum sırasında butun logitech marka seyleri pc den cıkarmanız gerekiyor pc de takılıyken yuklemeye kalkınca uyarı cıkıyor zaten

Ben Direksiyon, Joystick vs. için olan Logitech Gaming Software'dan bahsediyorum kulaklık ve mouse değil.
  • Benim g310 gamepadi laptop algılamasına rağmen lgs programında görmüyor aygıt bulunamadı diyor nasıl algılatabilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • F310 demek istediniz sanırım. Klavye, mouse için olan yazılımı yüklediyseniz desteklemez. Nette f310 software olarak arattırıp, yükleyin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pardon doğruymuş g ile f karıştırmışım.

Sonuçta gaming software olduğu için fareydi gamepaddi direksiyondu farketmez sandım neyse silip tekrar lgs yazılımı indireyim bakalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.