Şimdi Ara

Logitech G930 İncelemesi, Resimli Anlatımlar, Kullanıcılar Kulübü (ANA KONU) (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
804
Cevap
28
Favori
44.941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selam arkadaslar ilk konudaki problem cozumlerine baktim da bulamadim. Her kulakligi acisimda mikrofon aktif oluyor ve `dinle` ozelligi calisiyor. Yani her kulakligi acisimda mikrofon kulakliga benim sesimi veriyor. Bunun kayittan yurutme aygitlarindaki ayarlar ile bir alakasi yok, oradaki `dinle` seceneginde tik yok. Var mi bu sorunla karsilasan ve cozebilen?

Edit: Tamam buldum yan ton mevzusuymus. Bu probleme sahip arkadaslar yan tonu kapatarak ya da disari sesleri duymasi onemliyse azaltarak cozebilir.
    Bu arada beni de ekleyebilirsiniz listeye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Flexurer -- 29 Aralık 2015; 15:08:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Timeishammy

arkadaşlar tv nin usb yerine taksam tv deki sesleri alabilirmiyim ? denedinzmi hiç

Hayır tvde kullanamazsın
  • sağol
  • Hocam bende bu ürünü inceliyorum. Sürekli olarak kablosuz kullanmak zorunda mıyız? Yani şarj kablosunu takıp öyle de kullanabilir miyim kablosuz olarak bağlanmadan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr20mouse

Hocam bende bu ürünü inceliyorum. Sürekli olarak kablosuz kullanmak zorunda mıyız? Yani şarj kablosunu takıp öyle de kullanabilir miyim kablosuz olarak bağlanmadan?

Kablolu bir bağlantı söz konusu değil kardeşim gene olay wifi ile olur, kablo sadece şarj eder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Orijinalden alıntı: dr20mouse

Hocam bende bu ürünü inceliyorum. Sürekli olarak kablosuz kullanmak zorunda mıyız? Yani şarj kablosunu takıp öyle de kullanabilir miyim kablosuz olarak bağlanmadan?

Kablolu bir bağlantı söz konusu değil kardeşim gene olay wifi ile olur, kablo sadece şarj eder.

O zaman ben g35 ile hyperx cloud 2'ye bakayım. Teşekkürler bilgi için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben anlamadım bu işi böyle üst sınıf bir kulaklık yap o kadar paraya sat sonra yazılım sorunundan kulaklık yalan olsun böyle bir saçmalık var mı ? Herşeyi on numara kulaklığın ama bir yazılım sorunu kulaklığı duvara fırlattırır yani az kaldı kırmaya. Bu işin net çözümünü ilk sayfaya iliştirsek aslında güzel olmaz mı ?
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    benide ekle ustad :D
  • Herkese merhaba; arkadaşlar g930 kulaklığım kırıldı,(amazon dan aldım) sadece bu sitede bulabildim kargo ücreti 20 dolar.. bu parçayı alabileceğim uygun bir yer bilen var mı?

https://www.shapeways.com/product/5XVNACPWF/logitech-g930-headphone-bracket-fix-left-side?optionId=57308954&li=cart

kırılan bölüm

https://www.google.com.tr/search?q=g930+crackling+plastic&safe=off&espv=2&biw=1272&bih=631&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjXjuTZ44_KAhUKjSwKHUtZChUQ_AUIBigB#imgrc=nl-YcMC6gfRGYM%3A

Hocam bi yardımcı olsan?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fantasticoo -- 5 Ocak 2016; 18:56:43 >

• Hocam burdaki yetkili ile bir görüşün

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Merhaba,

Bu gün bende amazondan sipariş verdim şarj sorunu çok can sıkıyor mu ve ortalama ne kadar süre sonra bozuluyor.

Şuan g430 kullanıyorum aralarında kablosuz ve makro tuşları hariç ses olarak çok fark var mı ?

Şimdiden teşekkürler iyi forumlar...
  • Arkadaşlar eski yazılımı yükledim olmadı reset attım alıcıya olmadı ne yaptıysam olmadı sıkıntı ne olabilir ? Şuan kullanamıyorum resmen kulaklığı, emin olmamakla birlikte w10un son güncellemesinden sonra sorunlar patlak verdi sanki.
  • Fantasticoo kullanıcısına yanıt
    Bilgim yok dostum Logitech distribitörünü ara burada.
  • İnceleme için teşekkürler. benide ekleyin kullananlar kulübüne :) tuşlardan power tuşunun altındaki tuşun ne işe yaradığını merak ediyordum incelemeniz sayesinde öğrendim.
  • Arkadaşlar kimse ne kadar iplemesede bir sorun daha patlak verdi kulaklıkta, kulaklık kablo ile bağlı 10 saat kadar kaldı kapalı bir şekilde kablodan çektiğimde şarjı yokmuşcasına kapanıyor 2 hafta öncesine kadar en ufak sorunu olmayan alete ne olmuş olabilir ?
  • Kulakligim bugun elime ulasti. Bir problemim var. Sarja takiyorum. 2-3 saat sarj ediyorum. Logitech yaziliminda sarj full olarak gozukuyor ve kulakligin ustundeki turuncu isik sabit olarak yaniyor yani sarj olmus cihaz. Fakat kabloyu cektikten 5-10 dk sonra kulaklik otomatik olarak kapaniyor. Kronik bir problem mi yoksa benim urunum mu azirali cikti arkadaslar? Ben buna kablosuz diye para verdim fakat kablosuz kullanamiyorum.

Murat hocam yardimci olursaniz sevinirim. Vaktim olmadiginda konudaki diger yorumlara goz atamadim. Eger sorunumun cevabi verildi ise kusuruma bakmayin lutfen. Iyi forumlar.

EDIT: MURAT HOCAMIN ILK MESAJDA BELIRTTIGI 10 DA' KAPANMA SORUNU HAKKINDA OLAN YONTEMI DENEDIM. ISE YARARSA MESAJI TEKRAR EDITLEYECEGIM.

EDIT2: MURAT HOCAMIN YONTEMI ISE YARADI. KAPANMA SORUNU KALMADI. TESEKKURLER.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heavystorm01 -- 9 Ocak 2016; 9:30:57 >

• benimde şöyle bir sorunum var usb çoklayıcı kullanıyorum bütün usbli aygıtlarım çoklayıcıya takılı sorun yok ama kulaklığı taktığım zaman 5 saniyede bir bağlantı kopup duruyor illa direkt olarak mı bilgisayara takmam gerek bunu. ayrıca bugünlerde kendi kendine kapanır oldu ilk sayfadaki ayarları yaptım ama yok bazen kapatıyor kendini.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PomPom -- 7 Ocak 2016; 23:05:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ronon Dex

eline sağlık artık müzikten zevk alıyorum ekolayzer ayarları bayaa farketti :)
    silinmiş mesaj...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PomPom -- 8 Ocak 2016; 19:24:36 >
  • Arkadaşlar Amazondan kulaklığı sipariş verdim. Kargo takibinde şu notu düşmüşler.

"Package arrived in the destination country and is awaiting release from the Customs clearing agency"

Bu kulaklığın gümrükte takıldığını mı ifade ediyor? Yoksa boşuna mı endişeleniyorum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: heavystorm01

EDIT: MURAT HOCAMIN ILK MESAJDA BELIRTTIGI 10 DA' KAPANMA SORUNU HAKKINDA OLAN YONTEMI DENEDIM. ISE YARARSA MESAJI TEKRAR EDITLEYECEGIM.

Tamam kardeşim.
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.