Şimdi Ara

Logitech G930 İncelemesi, Resimli Anlatımlar, Kullanıcılar Kulübü (ANA KONU) (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
805
Cevap
28
Favori
44.905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Default'a al tekrar. Uğraşıyorum en fazla ses ve en kaliteli ses kombinasyonu için.
  • Logitech G930 İncelemesi, Resimli Anlatımlar, Kullanıcılar Kulübü (ANA KONU)

Gelişmiş EQ ayarını kapattım. Üstten sadece Bas ve Tiz ayarıyla oynayarak daha kaliteli ve yüksek ses almayı sonunda başardım. Alttaki Gelişmişi kapatın üstteki Bas ve Tiz'leri ayarlayın bende gayet güzel veriyor sesi artık.
  • Kulaklığı evdeki masaüstü bilgisayarımda kullanıyorum. Herşey güzel çalışıyor lakin şöyle bir sorun var. Kulaklıktan ses alabilmek için her seferinde ses ayarlarına girip kulaklığı varsayılan hoparlör olarak ayarlamak zorunda kalıyorum diğer türlü ses pc hoparlöründen gelmeye devam ediyor. Aynı şekilde kulaklığı kapattıktan sonra hoparlörden ses alabilmek için bu sefer de pc hoparlörünü varsayılan olarak ayarlamak zorunda kalıyorum. Bunu otomatiğe bağlamanın yolu yok mudur? Yani kulaklığı çalıştırdıktan sonra otomatik olarak sesi kulaklıktan verse kapatınca da pc hoparlörü devreye girse?
  • benim kulaklıktan eskiden bangır bangır ses gelirdi artık gelen ses acayip az Logitech g910 için en son sürüm logitech setup indirdim çarşı pazar karıştı bune ya böyle düzeltemiyorumda kulaklık 10 dk sonra kendi kendi kendine kapanıyor tekrar acılmıyor eskiden sinyal gitsede tekrar bağlanırdı artık bağlanmıyorda

verdiğin linkten indirme yapınca ses sorunu düzeldi ama bu seferde Logitech G910 Klavyeyeyi göremiyorum setupta nasıl yapıcam hocam bunu ya

Logitech G930 İncelemesi, Resimli Anlatımlar, Kullanıcılar Kulübü (ANA KONU)

Logitech G910 a ait Setupu indirince kulaklık ayarları bozuluyor ses cıkmıyor bu seferde kulaklıktan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helll_599 -- 10 Aralık 2015; 23:24:53 >

• helll_599 kullanıcısına yanıt
    Bilgim yok dostum ya onu Logitech'e sorunuz mail ile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

Bilgim yok dostum ya onu Logitech'e sorunuz mail ile.

ya çok saçma senin ilk sayfada verdiğin indirme linkini indirdim kulaklıktaki ses sorunu düzeldi.Ancak söyle birşey var bu linktekihttp://support.logitech.com/en_za/product/rgb-gaming-keyboard-g910 bu linkteki setupu indirirsem klavyenin renk ayarlarını falan rahatça yapabiliyorum ve Logitech G930 kulaklık ve klavye bir arada gözüküyor ancak şöyle bir problem meydana getiriyor Kulaklıktan çıkan ses baya bir azalıyor bunun bir çözümünü bulan falan olursa alıntı yapsın lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helll_599 -- 11 Aralık 2015; 1:32:40 >

• Arkadaşlar merhaba

ben bu kulaklığı merak ediyorum, acaba sadece PC de mi kullanılıyor?

TV'de, telefonda, veya tablette kullanılabilir mi, eğer oluyorsa almak isterdim doğrusu!??

Bağlantı türü sadece wireless mi yoksa bluetoth da var mı, birde ayrıca 3.5 jack girişi varmı?

teşekkürler
  • Ben bu kulaklığı 15 gündğr kullanıyorum amazondan geçen ay alındı ve windows 10 da sürekli kopmalar yaşıyorum 8.76.155 64bit driverı kullanıyorum ve ilk mesajdaki dosyadaki değeri değiştirmeme rağmen kopmalar devam ediyor ve artık logitech e yazacağım ve değişim isteteceğim...bu kulaklığın son dönem üretimşnde bir hata olabilirmi birde sorunsuz kullandığınız driverı paylaşırsanız sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 haftadır kullanıyorum şimdilik memnunum urunden
  • quote:

Orijinalden alıntı: ghostrider07

1 haftadır kullanıyorum şimdilik memnunum urunden

Hiç kesilme olmuyormu

• quote:

Orijinalden alıntı: kartal2339

quote:

Orijinalden alıntı: ghostrider07

1 haftadır kullanıyorum şimdilik memnunum urunden

Hiç kesilme olmuyormu

anasayfadaki ayari yapinca kopma sorunu cozuldu bende

• Hocam kolay gelsin LG smart TVde kullanabilir miyim

• Bende reddit de ki işlemi yaptım ve sorun çözüldü birde telefon wifi ile bağlı evde telefonu uzak tutunca tüm kopma sorunu çözüldü

• Arkadaşlar merhaba,

http://www.amazon.com/gp/product/B003VANOFY?psc=1&redirect=true&ref_=ox_sc_act_title_1&smid=ATVPDKIKX0DER

Ürün şuanda 69 Dolara düşmüş durumda. Sizce alayım mı yoksa christmas indirimi ile dahada düşer mi? Al derseniz direk alacağım.
  • heavystorm01 kullanıcısına yanıt
    50$'a düşmüştü bir aralar ama tabi yılda 1 2 kere felan olur o beklemezseniz en düşüğü bu sanırım.
  • Hocam ellerine sağlık iyi inceleme olmuş. Bu arada bi kaç mesajının neden eksilendiğini anlayamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: Tala Valkov

Hocam ellerine sağlık iyi inceleme olmuş. Bu arada bi kaç mesajının neden eksilendiğini anlayamadım

Bir zamanlar bana karşı hareket eden bir çete vardı her mesajımı eksiliyorlardı takip edip o yani, meyve veren ağaç mevzusu işte bilirsin. Onlar eksilemekten yoruldu ben paylaşım yapmaktan yorulmadım ve yorulmayacağım çünkü ben gücümü maddi kaynaklardan, çıkarlardan almıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Orijinalden alıntı: Tala Valkov

Hocam ellerine sağlık iyi inceleme olmuş. Bu arada bi kaç mesajının neden eksilendiğini anlayamadım

Bir zamanlar bana karşı hareket eden bir çete vardı her mesajımı eksiliyorlardı takip edip o yani, meyve veren ağaç mevzusu işte bilirsin. Onlar eksilemekten yoruldu ben paylaşım yapmaktan yorulmadım ve yorulmayacağım çünkü ben gücümü maddi kaynaklardan, çıkarlardan almıyorum.

Amazon konun ansiklopedi olur, biliyoruz hocam

• kavuştuk sonunda :) o kadar dedi murat hocam alma diye ama işte :) kablosuz olması aldırdı bana...

sizin ayarı da uyguladım gerçekten iyi.

teşekkurler herkese..

https://www.youtube.com/watch?v=JBs97b7KRbU

Vermicem Vermicem.. onun müziği.. iyi gidiyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pc.programcı -- 15 Aralık 2015; 21:24:13 >
  • Pc.programcı kullanıcısına yanıt
    Haydaaaaaaa bu ne arkadaş.

Hayırlı olsun.
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.