Şimdi Ara

Logitech G930 İncelemesi, Resimli Anlatımlar, Kullanıcılar Kulübü (ANA KONU) (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
805
Cevap
28
Favori
44.905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bataryasını en kolay ve ucuz nereden temin edebiliriz acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba,

Ben de bu ürünü amazon.com aracılığıyla yeni edindim.

Windows 10 ile kullanıyorum, cihazın hiç bir uyum problemi, hiç bir sıkıntısı yok. Şu bir süre sonra kapanma sorunu da arkadaşın ilk sayfada verdiği config. ayarıyla kolaylıkla hallediliyor. Yazılımsal bir eksiklik o kadar.
    Bu açıdan kafasında soru işareti olan varsa hiç düşünmesin. Kolaylıkla halledilebiliyor.

Şarj süresi gayet güzel. 9-10 saat kullanılıyor.

Kalitesine diyecek bir şey yok. Şahsen çok şık ve sağlam buldum.

Yanlız ben bütün değerlendirmelere baktığımız zaman biraz farklı bir yorum yapacağım.
    Oyunlarda bana ses seviyesi biraz düşük geldi.
    Müzik dinlerken sıkıntı yok gayet tatmin edici olduğunu düşünüyorum.
    Chat konusunda zaten hiç bir sıkıntı yok.
    Ama dediğim gibi oyunlarda sesin biraz düşük kaldığını düşünüyorum. Umarım eksik yaptığım birşeyler vardır da bir kaç küçük ayarla o da düzelebilir.

Yine Murat arkadaşın dediği gibi kulaklık türkiye fiyatını hakedecek bir kulaklık değil (Gerçi açıkçası şimdiye kadar hiç 600-800 TL bandında bir wireless kulaklık kullanmadım).
    Ama 80 € gibi bir fiyattan da bu özelliklere sahip bir kulaklık bulunabileceğini hiç sanmıyorum. O yüzden amazondan alınabilir.

Yaptığım ayarları da paylaşayım sizinle, belki eksik bir şey vardır da düzeltmeme yardımcı olur birileri.

Bu mesaja eklenen görseller:

Logitech G930 İncelemesi, Resimli Anlatımlar, Kullanıcılar Kulübü (ANA KONU)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi realthing -- 19 Şubat 2016; 21:31:49 >

• Bu g930un kopma sorunları felan hala devam ediyor mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: pesimist27

Bu g930un kopma sorunları felan hala devam ediyor mu

Kişiden kişiye değişiyor bu.
  • Konuda bir çözüm vardı Valla ben tembellikten yapmamıştım ama arkadaşım gelince yapmıştı bi ara ondan sonra kopma sorunu kalmamıştı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beni de ekleyebilirsiniz.
  • Benide ekleyebilirsiniz, 1 seneden beri kullanıyorum. Kulaklık padlerini çıkarıp silen yada yıkayan oldu mu ? Nasıl çıkartıcam tam çözemedim.

Edit1.

En son sürümde ses değiştirmeyi kaldırmışlar sanırım.!? Kullanamıcak mıyız artık onu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furky41 -- 1 Mart 2016; 17:03:47 >
  • Murat emeklerine sağlık 10 dk da kapanma sorununu sayende halletmiştim ,benide kulübe eklersen sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AL3ATROS

Murat emeklerine sağlık 10 dk da kapanma sorununu sayende halletmiştim ,benide kulübe eklersen sevinirim.

Hayırlı olsun kardeşim.
  • Herkesi ekledim, 124 kişi olmuş maşallah, çirkin ördek yavrusu gibi bir kulaklık hem pek sevilmez ama hem de kullananı bol.

Madem öyle dedim, ben de ilk sayfayı komple güncelledim.

En yeni Yazılım

Logitech Gaming Software 8.81.15

Oyunlarda Ses Aygıtı Bulunamadı Hatasının Çözümü

G930 Batarya Değişimi Nasıl Yapılır ?

başlıkları eklendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 6 Mart 2016; 17:51:13 >
  • Arkadaşlar şansa bakın ki konuyu düzenledik indirimi çağırdık, hayırlı olsun alacaklara.

Logitech Wireless Gaming Headset G930 with 7.1 Surround Sound
    69.99$
    http://www.amazon.com/dp/B003VANOFY
  • Logitech G35 7.1-Channel Surround Sound Headset
    40$
    http://www.amazon.com/Logitech-7-1-Channel-Surround-Sound-Headset/dp/B001O5CCQK
  • G35 kullanan arkadaşlar var mı buralarda? Ses yüksekliği ne durumda bu cihazın?

g430 var bende usb den bağlayınca çok sessiz, normal jackla bağlayınca yükseliyor :)

G35 de usb li malum, onda da ses kısıklığı durumu var mı?

pc de kullanıcam ama ps4 e de takarım heralde, ps4 te de kullanan var mı?
  • Ben de katıldım kulübe. Yalnız bazı sorunlar ile geldim. Bende Asus Phobeus ses kartı var. Aygıtlardan ses aygıtı olarak Logitech i seçtiğim halde halen hoparlörden ses alıyorum. Ama enteresan bir şekilde filmlerde oynatıcı üzerinden ayar yaptığımda kulaklıktan alabiliyorum sesi. Onun dışında oyun ya da müziklerde kulaklıktan ses alamıyorum. Anlamadım bu işten bir şey. Çözümü nedir bu işin? Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.
  • jackalmordor J kullanıcısına yanıt
    Driver sorunu gibi duruyor.
  • Arkadaşlar kulaklığı sarja takdımda 5-10 snyede bağlantı kopuyor geri geliyor uzun süre sarj ediyorum ancak yinede çıkardıdma sarjı cok az oluyor.Sarja takdığımda ise sürekli bağlantısı kopuyor deli etti beni çok pişmanım şu kulaklığı aldıma ne yapabilirim şuan varmı böyle sorunu olan biri?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GeraltofRivia

Arkadaşlar kulaklığı sarja takdımda 5-10 snyede bağlantı kopuyor geri geliyor uzun süre sarj ediyorum ancak yinede çıkardıdma sarjı cok az oluyor.Sarja takdığımda ise sürekli bağlantısı kopuyor deli etti beni çok pişmanım şu kulaklığı aldıma ne yapabilirim şuan varmı böyle sorunu olan biri?

Yeni aldıysan iade et dostum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Orijinalden alıntı: GeraltofRivia

Arkadaşlar kulaklığı sarja takdımda 5-10 snyede bağlantı kopuyor geri geliyor uzun süre sarj ediyorum ancak yinede çıkardıdma sarjı cok az oluyor.Sarja takdığımda ise sürekli bağlantısı kopuyor deli etti beni çok pişmanım şu kulaklığı aldıma ne yapabilirim şuan varmı böyle sorunu olan biri?

Yeni aldıysan iade et dostum.

Yeni değil yaklaşık 1 yıl olcak
  • 1,5 senedir kullanıyorum hiç bir sıkıntısı yoktu.hesap etmedim ama normal şekilde şarjıda gidiyordu.
    şimdi durduk yerde açılmıyor.kabloyu takınca kullanabiliyorum.her taktığımda da şu kadar şarj olması lazım diyor.
    neden böyle birşey oldu.pilinde filan mı sıkıntı var?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nuwanda87 -- 29 Mart 2016; 23:05:18 >
  • nuwanda87 kullanıcısına yanıt
    Evet olabilir, sık oluyor.

Logosofttan isteyiniz.
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.