Şimdi Ara

Logitech G930 İncelemesi, Resimli Anlatımlar, Kullanıcılar Kulübü (ANA KONU) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
805
Cevap
28
Favori
44.932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: _AveNTuriN_

Anladım hocam, bende acaba yapsam mı diye düşünüyorum ama sonrada zarar verir miyim diye düşünmedende edemiyorum. O yüzden belki yapanlar vardır diye sorayım dedim. Siz ne kadardır o şekilde kullanıyorsunuz?

hep o şekilde kullandım.
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Tamamdır, bu şarjdan itibaren bende öyle kullanayım.
    Beni de ekle gecen de yazmistim mukemmel bir konu acmissin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: **EmreBOZKURT**

Beni de ekle gecen de yazmistim mukemmel bir konu acmissin

teşekkürler dostum ekleyeyim.
  • Ebay'da 173 lira ve kargoda ucretsiz. Oyun icin onerirmisiniz yoksa Turkiye'den kablolu bir kulaklikmi bakayim?

Link bu arkadaslar. Daha once hic yurtdisindan alisveris yapmadim. Ne dersiniz?

http://m.ebay.com/seller?itemId=310929343015&sid=outletmp3

urune dikkatli bakinca galiba tamir gormus oldugunu farkettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jose Mari -- 30 Ocak 2015; 10:52:10 >
  • Beni de ekle
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jose Mari

Ebay'da 173 lira ve kargoda ucretsiz. Oyun icin onerirmisiniz yoksa Turkiye'den kablolu bir kulaklikmi bakayim?

outlet diyor kardeş güvenmeyin EBAY ' de çok fazla dolandırıcı satıcı var, amazon gibi değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Orijinalden alıntı: Jose Mari

Ebay'da 173 lira ve kargoda ucretsiz. Oyun icin onerirmisiniz yoksa Turkiye'den kablolu bir kulaklikmi bakayim?

outlet diyor kardeş güvenmeyin EBAY ' de çok fazla dolandırıcı satıcı var, amazon gibi değil.

99.3 olumlu oyu var fakat refurbish urun yaziyor. Amazonun indirimini beklicez artik napalim. Tabi bidaha yaparsa.

• **EmreBOZKURT** kullanıcısına yanıt
    aşırı azaldı ses kulaklık zaten iyi degil 10 liralık kulaklıga döndü
  • xxxcem kullanıcısına yanıt
    :)

• Arkadaşlar bende Logitech G930 kullanıyorum ama 3 hafta önce Topkapı Vatan'a şarjı 2 saatte bir bitiyor ve kendi kendini kapatıp duruyor diye göndermitşim. Bugün geldi ve hiçbir sorun yok diye not atmışlar bide. Dedim bari ürünün sıfırını verin de sorunu yaşamayalım diye yok... Hem kutu hasar görmüş hem de hiçbişey yapmadan direk sorun yok diyip göndermişler. Kafayı yicem ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: OuTLaWTuNeR

Arkadaşlar bende Logitech G930 kullanıyorum ama 3 hafta önce Topkapı Vatan'a şarjı 2 saatte bir bitiyor ve kendi kendini kapatıp duruyor diye göndermitşim. Bugün geldi ve hiçbir sorun yok diye not atmışlar bide. Dedim bari ürünün sıfırını verin de sorunu yaşamayalım diye yok... Hem kutu hasar görmüş hem de hiçbişey yapmadan direk sorun yok diyip göndermişler. Kafayı yicem ya

heh bir logitech - logosoft - vatan klasiği daha geçmiş olsun kardeşim işin zor, lazer mouse ' i 3 kere yolladım birebir aynı şekilde onarılmıştır deyip yolluyorlar ben hayatımda bu kadar pişkin yalancı bir servis görmedim 4.de hakem heyetine göndermekle tehdit ettim değiştirdiler en sonunda.

Ya hocam işsizlikten artık kronometre açtım bakıyoruım. 1 saat oldu ve 8 saatten 5'e indi direk. Ya bide kağıda direk Çözüm ve Sonuç'a : Sorun yoktur yazmışlar. Ya bide gönderdikleri yer Penta diye bir yer, ilk defa duyuyorum ve kafayı yedim resmen ya. Ulan sorun armut gibi ortada ne demek bir sorun bulunamadı Hediye çeki alıp rahatıma bakmak istiyorum.. Valla gerekirse bidaha göndericem ve mahkemeye vermekle tehdit edicem başka ne yapabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OuTLaWTuNeR

Ya hocam işsizlikten artık kronometre açtım bakıyoruım. 1 saat oldu ve 8 saatten 5'e indi direk. Ya bide kağıda direk Çözüm ve Sonuç'a : Sorun yoktur yazmışlar. Ya bide gönderdikleri yer Penta diye bir yer, ilk defa duyuyorum ve kafayı yedim resmen ya. Ulan sorun armut gibi ortada ne demek bir sorun bulunamadı Hediye çeki alıp rahatıma bakmak istiyorum.. Valla gerekirse bidaha göndericem ve mahkemeye vermekle tehdit edicem başka ne yapabilirim.

birşey yapamazsın, türkiyedeki iş ahlakı bu işte.
  • Arkadaşlar kulaklıkla müzik idnlerken başka pencere geçince seste aralıklarla azalma artma oluyor gibi geliyor. Baştaki çözümü denedim sürücüleri kaldırdım yeniden yükledim falan ama çözemedim. Sürekli olmuyor bu durum bazen yapıyor. Birde kablosuz mouse kullanıyorum ve skype açınca mouse ara ara takılma yapıyor, onun dışında hiçbir şeyde takılma olmuyor neden kaynaklanır bu?
  • _AveNTuriN_ kullanıcısına yanıt
    otomatik güncel gelen sesi yükseltip arkaplandakini kısıyor da işte yaramıyor işimize.
    Yok mudur bunu kapatmanın bir yolu falan? Yani saçma bir durum oluyor çünkü.
  • Zyxel in P-660HN-T1 v2 modemini aldım bu modemi alma sebebim kardeşime yeni laptop aldık wireless desteklemiyordu benim eski modem her neyse bu yeni Zyxel P-660HN-T1 v2 modemi aldıktan sonra kulaklıktan sinyal gidip gelmeye başladı buda benim acayip canımı sıkıyor kulaklıgı duvara fırlatıp kıracam en sonunda bi anda ses gidiyor dıt diyor birdaha bağlanıyor bunun sebebi kardeşimde laptopta interneti kullanıyor ondan mı acaba benim 13 yıllık Quake modemde böyle bir sorun yaşamıyordum ben anlamadım gitti varmı başına gelipte bu sorunu çözen arkadaş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _AveNTuriN_

Yok mudur bunu kapatmanın bir yolu falan? Yani saçma bir durum oluyor çünkü.

Bir ara baktım göremedim şuan kullanmadığım için daha üstüne düşmedim, logitech forumlarına bakabilirsiniz.

• helll_599 kullanıcısına yanıt
    Modemin kanal ayarını otomatiğe alın. Sorun kalmaz muhtemelen.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.