Şimdi Ara

Logitech G502 Proteus Core; yüzeye uyum sağlayabilen gelişmiş oyuncu faresi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
1
Favori
2.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mobile Prof.

G500 sorunlu alettir ama şu bir gerçektir ki; G500, gerçekten iyi bir Mouse modelidir..
    Bunun aksini kimse söyleyemez..

Söylediğinize harfi harfine katılıyorum hocam , G500 aldım elimde patladı ( Çift basma sorunu , fareden çıkan kablonun zamanla bükülmesi ) , ona rağmen gittim yine G500S aldım , makro ataması , hassasiyeti , ergonomisi , sensörü , yazılım desteği vs çok iyi ama az daha özenilebilirdi malzemeye. Şu an G500S'te hiç bir problem yaşamadım FPS oyuncusuyum hard oynuyorum , ani mouse hareketleri falan 5 ay götürdü sorunsuz aynı yerden kablo kırılmasın diye elektrik bandı attım kablo kırılması da yok şu an bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: paratuzağı

ne çok g500 mağduru varmış :) benimde sol tuş arasıra tıklamıyor basılı tutup çekerken kendini bırakıyor tokatlıyorum düzeliyor :) bir de altındaki kaymasını sağlayan yüzey eridi bari yedeğini koysaydılar a4 tek mause almıştım ona ikişer tane yedek altlık vardı

Şu altındaki yüzeyi neden bulabilirim acaba mousepade takıldı soyuldu yapışkanlığı kalmayınca bende söküp atmıştım şimdi çok pişmanım

Bu arada g500s daha bi güzel gözüktü gözüme g500 ün oyuncu mouse u gibi olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ens1252 -- 8 Nisan 2014; 22:04:04 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Razer , Steelseries gibi geniş ürünlere sahip, zowie gibi oyun geçmişi olan markaların yanında yer almak istiyorsa bu tür ürünler geliştirmeli. Bugüne kadar oyun aksesuarlarında en son tercihim Logitech olmuştur. Bu ürün Logitech için yeni bir gelişimin başlangıcı olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: ens1252

quote:

ne çok g500 mağduru varmış :) benimde sol tuş arasıra tıklamıyor basılı tutup çekerken kendini bırakıyor tokatlıyorum düzeliyor :) bir de altındaki kaymasını sağlayan yüzey eridi bari yedeğini koysaydılar a4 tek mause almıştım ona ikişer tane yedek altlık vardı

Şu altındaki yüzeyi neden bulabilirim acaba mousepade takıldı soyuldu yapışkanlığı kalmayınca bende söküp atmıştım şimdi çok pişmanım

hiç araştırmadım ki başka farelerinkini çıkartıp takabilirsin

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ens1252

quote:

hiç araştırmadım ki başka farelerinkini çıkartıp takabilirsin

Skatez satılıyor diye biliyorum.. Firebal tarzı sitelerde bulabilirsiniz..

• az biraz rat 9 çakması gibi durmuyor mu bana mı öyle geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: girmiyor

Tamamen şişirilme bir ürün gibi duruyor.
    Sebepleri

-12.000 dpi? Gerek yok
    -Her yüzeyde çalışma? Zaten mouse pad alıcaz ,200 tl verdiğimiz farenin skatezlerini tahtada eritmeyeceğiz zaten.
    -Ağırlık? Ağırlıkları sağa yada sola dizmenin bir fark yaratıcağını sanmıyorum

Geri kalan bütün özellikler zaten 10 yıl öncenin ürünü olan g9'da var. Sanki yeni birşeymiş gibi gösteriyor : )

O 12 bin dpi senin 720p monitorun icin degil 4 k çözünürlük de bile yetsin diyefull hdde 2600 dpi kullaniyorum 4kda demekki 10400 kullanicam

• 20 milyon tıklama ömrü az değilmi mouse için ?

• Türkiye'ye gelmesi en az 6 ayı bulur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mouse'un üzerindeki "G" logosu ve DPI ledleri Profile göre renk değiştiriyor mu acaba? Bu konuda bilgi bulamadım.

• video boyunca bekledim belki optimus prime gibi ayaklanır diye ama olmadı. bildiğin transformers olmuş bu :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: fds14

Türkiye'ye gelmesi en az 6 ayı bulur.

gameekstra'da ürünün açıklamasında şöyle yazıyor ;

Logitech Türkiye İş Birliği İle SADECE GAMEEKSTRA'da Satışa sunulan Logitech G502 Ön Siparişli Ürün Olup, 10 Mayıs'tan Sonra Teslim Edilecektir!

http://www.gameekstra.com/Logitech-G502-Proteus-Core-Gamer-Mouse,PR-4181.html
  • leogregory kullanıcısına yanıt
    site hakkında bilginiz var mı?
    yorumlardan anladığım paketleme konusunda sıkıntılıymış ama, bir bakalım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Resmen Razer'dan kopyalamışlar. Naga ile G600'de öyle.. Ve pek bi değişiklik olmamış. 12.000 DPI ne gerek var :S

• şimdi oyuncu olmk vardı neler çıkıyor biz 5 liralık mouseler le yardırırdık

• quote:

Orijinalden alıntı: dodomoco

quote:

Sebepleri

-12.000 dpi? Gerek yok
    -Her yüzeyde çalışma? Zaten mouse pad alıcaz ,200 tl verdiğimiz farenin skatezlerini tahtada eritmeyeceğiz zaten.

Geri kalan bütün özellikler zaten 10 yıl öncenin ürünü olan g9'da var. Sanki yeni birşeymiş gibi gösteriyor : )

O 12 bin dpi senin 720p monitorun icin degil 4 k çözünürlük de bile yetsin diyefull hdde 2600 dpi kullaniyorum 4kda demekki 10400 kullanicam

hocam dpi nedir söyler misiniz araştırdım fakat da hızdan ibaret bence sadece 4k çözünürlükle ne alakası var

• quote:

Orijinalden alıntı: DoubleJift

quote:

Orijinalden alıntı: dodomoco

quote:

Sebepleri

-12.000 dpi? Gerek yok

hocam dpi nedir söyler misiniz araştırdım fakat da hızdan ibaret bence sadece 4k çözünürlükle ne alakası var

Bak ekran buyudukce piksel sayisi artar yani senin imlecinin hareket ettigi mesafede artar sen 4k cozunurlukde simdiki 2500 dpi mouselari kullanamazsin cok yavas kalirsin mesela bi ara bf3de bi adam vardi 50 accuracyle oynuyordu mouseu 800 dpidaydi millet full hdde oynamaya calisti beceremediyi gectim hareket edemedi yoksa baktiginda 12000 dpi full hd cozunurlukde ımkani yok kontrol edemezsin imleci goremezsin

• Ne çok sorun yaşıyan varmış logitech'in mouse'rından... G502 beyenmiştim ama şimdi almakta kararsız kaldım...

• Benimde 9X'im var ve aynı şekilde sağ tuş keyfine göre basıyor yada basmıyor basıyorken bir anda kendini bırakabiliyor, saçma sapan hareketler yapıyor. Daha 8 ay falan anca olmuştu.. Mouse'da kaliteyi henüz keşfedemedim... Şimdilerde SteelSeries markasının ürünlerini test ediyorum bakalım ne kadar Porfessional Gaming Gear'larmışmış :)

• arkadaşlar istanbuldaysanız gameekstra'dan deneyip alabilirsiniz :)
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.