Şimdi Ara

Logitech G333 399TL Yanmasada kıvılcımı var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
3.330
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• yok

• Önermem çok rahatsız etti beni.
    Geçen 2-3 gün kullanılmış ürünü 350 ye satamayıp iade ettim.
    Kulağa giren kısım normalden büyük, en küçük silikonu da taksam ağrıttı kulağımın içini

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir kaç aydır kullanıyorum ürün çok iyi. Çift sürücü sayesinde 50mm kulaklık ile alınan tok sesler alınabiliyor. Genelde kulakiçi gaming kulaklıklarda olan tiz sorunu bu kulaklıkta yok.

Tam anlamıyla "gaming in ear" kulaklık. Yaz aylarında kullanmak için çok ideal.

Kışın : Steelseries Siberia 650

Yazın : Thermaltake isurus pro kullanan biri olarak şuan Logitech g333 geçtim ses kalitesi gerçekten çok iyi.

• Güzel alet.

• Kulakiçi kulaklığımın mikrofonu bozulmuştu. Bir adet satın aldım çok teşekkür ederim. Kışın arctis pro yazın da g333 ü gamedac e bağlar takılırım artık. Pc de kullanacaklar için kablosu 120 cm kısa kalabilir dikkat etmek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uJeed -- 6 Ağustos 2022; 15:12:26 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Müzik dinlemek için tavsiye edermisiniz?

• Pek alternatif yok maalesef bu fiyata. KSC75 felan bulabilseniz bu fiyata o zaman alın derim de ülkemize piyasadaki kulaklıkların %10'u bile gelmiyor.

• 2 gün önce aldım bu kulaklığı arkadaşlar bundan önce kullandığım jbl quantum 50 bundan kat kat daha iyi. sesler boğuk ne müzik ne oyun performansı beş para etmez. pc oyuncularıda kullanabilir diye reklam yapıyorlar o kısa kabloya kasayı kucağıma alsam anca yetişir.

• 2-3 gündür kullanıyorum kendilerini. Eq ayarı yapmadan kullanılmayacak bir kulaklık. Düşük frekanslar, orta ve yüksek frekans sesleri aşırı derecede gölgede bıraktığından dolayı seste boğukluk ve çamurlaşma denilen olay meydana geliyor. Yüksek frekanslara da ufak ayarlamalar yapmak gerekiyor.Ses kalitesine güvendiğiniz bir kulaklık vasıtasıyla bu kulaklığa güzel bir eq ayarı çekerseniz kulaklık adam oluyor. Mikrofon kalitesi yeterli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uJeed -- 11 Ağustos 2022; 20:8:21 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Aramızda ne geçmişti de beni blokladın çok merak ediyorum @Forum1th Kulakiçi kulaklıklarda hijyen sebebiyle iade olmaz. Uyduruyorusn burada.

• Pc başında çalışırken öneririm ama dışarıda dinlemek istersen kablosu biraz rahatsız edebilir. Ses kalitesi olarak burn-in olduktan sonra tatmin edici bir kalitesi var.

• Prime’da 320 tl’ye satılmıştı fakat fiyat yine de fena değil. Ürün güzel, ben sorun yaşamadım kulakiçi kulaklıklarda herkesin deneyimi çok farklı oluyor genelde.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • MuharremAylar kullanıcısına yanıt

Belki de bu yüzden bloklamışımdır.

Logitech G333 399TL Yanmasada kıvılcımı var

• uJeed kullanıcısına yanıt

Evet kablosu kısa bende creative sound blasterx g1 ses kartını aldım bir de Ugreen USB 3.0 Uzatma Kablosu 2 metra aldım mis . Zaten SENNHEISER CX 275S gibi farklı kulak içi kulaklık larım var bunuda az bişi kulanıp kaldırdım beğendim ama cx 275s ondan çok daha rahat

• Vahsi Hindi Sürprizi kullanıcısına yanıt

Ben 130₺ zanında SENNHEISER CX 275S almıştım konfor olarak ve ses olarak bu daha başarılı size önerim sıfır daha 2ci el cx 275s yada cx 300s bakmanız müzik konusunda sizi tatmin eder bunlar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.