Şimdi Ara

Logitech G29 (PS5, PS4, PS3, PC) / G920 (Xbox Series X-S, Xbox One, PC) - Ana Konu (96. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.007
Cevap
77
Favori
163.861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam o zaman alıp geç, G29 da pişman etmez orası net.  

• Ormanci kullanıcısına yanıt

Hocam 2.el alırken neleri kontrol etmek gerekir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jimmy Vulmer kullanıcısına yanıt

Çok bilgi sahibi değilim kronik sorunları varsa onlara bakmak gerekir, konudakiler bilgi verebilir veya biraz eski sayfaları karıştırabilirsiniz.

Onun haricinde zaten dişli sistem olduğu için, dönerken falan takır tukur ses var mı vesaire diye dişliler kontrol edilebilir.

Tabi Forcefeedback motoru da benzer şekilde, bir oyunda falan test edilebilir, veya masaüstü Logi uygulaması var, onunla çeşitli şeyler simüle ediliyor, öyle test edilebilir.

O sırada yine saçma sapan bir sallantı, bir ses vesaire var mı bunlara bakılabilir.

En önemlisi de masa sıkıştırma aparatı olabilir  

Ha bir de pedallara bakılabilir, bir gevşeme, düzgün çalışmama vesaire gibi. Başka da pek aklıma gelen bir şey yok. Genel durumu belli eder zaten. Bir de bir oyunda falan test edersiniz, FF tepkilerini bildiğiniz falan..

• Selamlar, ben de G29 siparişi vermeyi düşünüyorum ancak ufak bir problemim var. Bilgisayar masamın kalınlığı 5 cm den biraz fazla. Direksiyonun sabitleme klipsi maksimum kaç cm açılabiliyor acaba?

G29 kullanan bir arkadaş bu konuda yardımcı olabilirse çok sevinirim.

Düzeltme: Ucundaki plastik çıkarılınca dahi maksimum 5 cm açılabiliyor. Tam sınırda kaldı, masaya uymadı maalesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sanane900 -- 2 Kasım 2022; 14:41:52 >
  • Arkadaşlar t300 rs GT ve Ferrari f1 simit satılık

https://forum.donanimhaber.com/trustmaster-t300-rs-gt-ve-ferrari-italia-f1-wheel-add-on--154191813

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • G29 modelini ve shifter alarak aranıza katıldım. 2. El olarak 5200 TL ye 20 ay garantili olarak aldım. Öncelikle belirteyim 1800-2000 lirayken almak istiyordum ama yetişemedim en sonunda aldım iyiki de almışım cidden çok kaliteli ve eğlenceli bir cihaz. Yıllarca oynadığım ets2 ti sanki hiç oynamamışım. Ets2 oldukça eğlenceli fakat fh5 çok zor geldi. YouTube dan ayarlara baksamda çok sağlıklı bulmadım. Ayarlarını paylaşabilecek birisi var mı ?

• Hala tavsiye ediyor musun bu yöntemi 😂

• fearlestorm kullanıcısına yanıt
    enflasyonun böyle olacağını kim bilebilirdi

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • tr de fiyatı düşen ürün görmedim ben hiç, önceki senelerde her sene yüksek enflasyon vardı

• g29 alarak aranıza katıldım. zamanında t500rs alıp iptal etmiştim keşke öyle yapmasaymışım. 6500 vermek acı verdi  

• Merhaba arkadaşlar elimde 2 yıllık sadece 3 ay iracing oynanan temiz garantisi bitmiş sorunsuz G920 var PS5 aldığım için takaslamak isteyen varsa g29 ile takaslayabilirim.

• g25, ps5 ile uyumlumu?

• Selamlar, teknik verilerde bulamadığım için sormak istiyorum;

G920'nin

- XBOX'a bağlanan kablosu kaç metre uzunluğunda?

- Prize bağlanan kablosu kaç metre uzunluğunda?

• pixelcik P kullanıcısına yanıt
    - XBOX'a bağlanan kablosu yaklaşık 1,5 metre. 2 metre usb 2.0 uzatma kablosu aldım ekstradan, ugreen marka.
    - Prize bağlanan kablosu adaptörle birlikte yaklaşık 2 metre.

• G29 alalı 2 gün oldu hala ayarları oturtamadım. F1 de beceremedim Forza Horizon 5’ide. Bu G Hub uygulamasında garip çalışıyor. Sürekli direksiyonla oynayanlar ne yapıyor? Her seferinde ayar mı değiştiriyor orasını da anlamadım. İadenin eşiğindeyim resmen sinirimi bozdu.

• aeozbay A kullanıcısına yanıt

Bilgi için çok teşekkürler.

• NiTRocy kullanıcısına yanıt

Tam olarak yaşadığınız sıkıntı nedir ? Yardımcı olmaya çalışayım eğer yapabileceğim bir şey olursa. Ben Logitech konusunda sanırım en sadık müşterilerden biriyim :) 1999 yılında Microsoft sidewinder ile başlayan direksiyon maceram sonrasında yine microsoft sidewinder Forcefeedback ile devam etti, sonra Logitech e geçiş momo racing ile oldu ve ardından G25 efsanesi geldi, seneler sonra Thrustmaster t300rs ve sonra da t300 leather edition , sonra da Thrustmaster dan memnun kalmamam nedeniyle tekrar Logitech e döndüm. G29 ile gayet mutluyum, en son çıkarttığı müthişm direksiyon seti ise gözüme kestirdim bakalım ne zaman ülkemize gelecek...

Herneyse G Hub benim de pek hoşuma gitmeyen bir yazılım oldu ve ben G29 için optimum performansı alacağım sürücüyü buldum ve onu kullanıyorum Win10pro işletim sisteminde. Logitech Gaming Software 9.02.74

Bunu bir deneyin derim.

• venom800 kullanıcısına yanıt
    Gaming Software’i mouse ve klavye için kurmuştum. G Hub yerine bu iş görüyorsa bende tekrar kurayım.

Yani biraz çözdüm gibi ama şöyle sorayım. Oyuna göre profil seçmem gerek sanırım değil mi? Hazır profil yoksa kendim oluşturmalıyım? Veya o an dönüş derecesini ayarlayıp oyuna girmeliyim değil mi? Bu profilleri indirebileceğim bir yer var mı? Tarama yaptığında çoğunu görmüyor yüklü oyunların.

• XBOX kullanan arkadaşlar elimde g920 var g29 ile takas etmek istiyorum. Bu tarz ihtiyacı olan var ise Ankara'da PM lütfen

• G29 ile f1 nasıl ? Genelde f1 oynayacağım tat verirmi dersiniz

• 
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.