Şimdi Ara

Logitech G29 (PS5, PS4, PS3, PC) / G920 (Xbox Series X-S, Xbox One, PC) - Ana Konu (94. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.006
Cevap
77
Favori
163.699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ürünün fiyatı iyice uçtu gitti. 2 ay önce overgame yanında gran tourismo 7 ile beraber 5500e satıyordu.
    Şuan tek fiyatı 6400 den açılıyor.

Valla komedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Logitech g29 Amazon tr de 4500 TL ye düşmüş, mobildeyim link ekleyemedim arkadaşlar

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VgrooveR

Logitech g29 Amazon tr de 4500 TL ye düşmüş, mobildeyim link ekleyemedim arkadaşlar
    Bitmiş arkadaşlar

• VgrooveR kullanıcısına yanıt

satıcı amazon muydu hocam? amazonda 6500 lira şuan, 2000 tl düşük fiyat garip geldi, teşhir falan olmasındı?

• formw3 F kullanıcısına yanıt

Hocam merhabalar. Satıcı amazon TR idi. 4490 TL fiyatı vardı. Bi yarım saat kadar kaldı. Sonra tükenince başka satıcıya geçti. Bana da akakçe'den bildirim gelince baktım.

Bugün teslim aldım. Kutusunu dikkatlice açtım güvenlik bantları vs üzerindeydi açılma ya da ürünün üzerinde parmak izi göremedim.

güle güle kullanın hocam. acaba bir daha ne zaman girer stok.

• formw3 F kullanıcısına yanıt

Çok sağolun teşekkür ederim. Hocam akakçe uygulamasından alarm kurmuştum. Ürünün fiyatı 5000 TL'nin altına düşünce bildirim gelsin diye. İsterseniz siz de alarm kurun. Benim bu şekilde haberim oldu.

• bir sorum vardı arkadaşlar. bu seti masaya sabitlemek için olan sıkıştırma bölümünü en fazla kaç cmye kadar açılıyor acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: first9

bir sorum vardı arkadaşlar. bu seti masaya sabitlemek için olan sıkıştırma bölümünü en fazla kaç cmye kadar açılıyor acaba?

Akşam bakıp yazayım hocam

teşekkür ederim hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: first9

teşekkür ederim hocam.

Hocam merhabalar, kumpasla yaptığım ölçüler şu şekilde

2. fotoğraftaki takozlar eğer masanız kalınsa çıkarıp 1. fotoğraftaki ölçülere (51mm) ulaşabiliyorsunuz. Eğer masanız ince ise takozları çıkarmanıza gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VgrooveR -- 18 Mayıs 2022; 22:32:36 >

çok teşekkürler hocam. uğraştırdım sizi. masa maalesef kalın, o yüzden sormuştum. 65 mm masa. :D

birde direksiyon döndürme sertliği nasıl, gerektiğinde tek elle falan döndürülebilir mi? vites ve pedalların gerçekçilik oranı nasıl ayrıca

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi first9 -- 18 Mayıs 2022; 22:42:35 >
  • first9 kullanıcısına yanıt

Hocam hiç önemli değil vaktimi hiç mi hiç almadı zaten;

Direksiyonun sertliği ayarlanabiliyor. Ama ben yumuşacık yapamadım. Arada oğlum da oynuyor o yüzden sert olsun istemiyorum. Çocuk çevirirken zorlanıyor. Pedallar bakımından da daha önce herhangi bir direksiyon seti kullanmadığım için kıyaslama yapamam ama beni mutlu etti. Vites'i daha almadım hocam, o konuda bir yorum yapamayacağım.

teşekkür ederim. yeni almışsınız sizde, güle güle kullanın.

Hocam bi çözüm bulabildiniz mi sertlik konusunda? Ets2de yumuşak ve hissiyat gayet iyi ama assetto corsa, forza horizon5 gibi oyunlarda ne yaptıysam yumuşatamadım direksiyonu. Millet tek elle çeviriyor izlediğim videolarda ben çeviremiyorum. Force feedbacki ve wheel damperi kısınca biraz yumuşuyor direksiyon ama bu sefer de ölü gibi oluyor hiçbir tepki vs. yok. Ki buna rağmen direksiyonu 2.tura çevirirken yine sert oluyor. Anlamadım gitti yardımcı olursanız sevinirim diğer arkadaşlar da

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • jynxmonroe kullanıcısına yanıt

Bende de sizinkinin aynısı hocam. Çocuk oynadığından hissiz olsun ama yumuşak kalsın diyorum bende.

• jynxmonroe kullanıcısına yanıt
    3850tl ye ikinci el shiftersiz g29 buldum. Nasıl hocam?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • XboxSeriesX ve Logitech g920 ile birlikte güzel hayallerim vardı, benim için bu ikili hayal kırıklığı oldu;

1. Tourist Bus Simulator oynarım diyordum, oyunda ForceFeedback desteği yok, direksiyon taş, tuş atanmıyor.
    2. SnowRunner'da da ForceFeedback desteği yok sayılır, bus simulatörün tersi bunda da çok yumuşak oluyor ve direksiyon kendini toplamıyor.
    3. Forza'da debriyaj sadece görüntü neredeyse, güçlü araçla yanlarken zaten gerek yok, durup kalkarken de gerek yok (araç stop etmiyor).

Logitech GHub'ın bir sürümünü kesinlikle microsoft store'da xbox uygulaması olarak çıkarmaları lazım. Pc'de yaptığın kayıt konsolda devam etmiyor.

Hatta bus simulatorde direksiyonun yanına thrustmaster uçuş joystick gazını retarder olarak atarım, MSFS'de de direksiyonun pedallarını rudder olarak kullanırım diyordum ki bu ikisi zaten ütopik bir istekmiş onu farkettim.

Halbu ki hepsi xbox lisanslı ekipmanı. Ama oyun ne kadar desteklerse durumu varmış maalesef.

Simulasyon için Pc toplanacak bunun farkındayım ama konsolda da hiç mi hiç olmadığını da bilmiyordum açıkçası.

• Biraz geç olacak ama fiyatı uygun hocam malum ülkede bir şeyi almayı erteledin mi fiyatı daha da artıyor o yüzden temizse fonksiyonları çalışıyorsa garantisi varsa kısacası içine siniyorsa alınabilir

@NİGHTROD saydığın oyunlarda FH5'i uzun süre gamepad ile oynadım hocam ve direksiyona göre çok daha zevkli geldi bana. Debriyaj sisteminin çalışmaması konsol,pc ya da direksiyon kaynaklı değil forzadan kaynaklı tamamen. Adamlar böyle bir oyuna bildiğin eklememiş kalkış sistemini. Ayrıca 10 yıllık oyun olan assetto corsada bile paddle shift olan arabalarda logitechin shifterı ile vites atamıyorsun aynı şekilde tam tersi normal vitesli arabalarda direksiyon kulakçıkları çalışmıyor ki mantıken de öyle olması lazım. Gerçekten böyle bir oyunda böyle eksiklik olması inanılmaz düzelteceklerini de hiç sanmıyorum. Ben de tekrar bağladım gamepadi eleyici vs oynuyorum... Direksiyonla anca sakin sakin sürmek gerek yoksa yarışlarda eleyicide hatta driftte direksiyon tam bir işkence maalesef forzada. O konuda benim de büyük hayal kırıklığım oldu.

• Aslında dururken debriyaja basılırsa araç sadece lastik yakıyor, gitmiyor, debriyajı yavaş yavaş bıraktıkça lastik yakıp ilerlemeye başlıyor. Yani aslında sistem çalışıyor, sadece stop ettirmiyor ama hiç yokmuş gibi davranabilince de olayın içine girilemiyor. Ben tourist bus simulatordeki ve snowrunnerdaki ters forcefeedback durumlarına daha çok sinir oldum. Birinde çok var birinde hiç yok. Sinir krizi geçirtmek için yapılmış ikisi de sanki. Tourist bus simulator yapımcısıyla yazıştım, güncelleme gelecek, ufak tefek hatalar kaldı yazdı ama ben pek ümitli değilim.

• 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.