Şimdi Ara

LOGİTECH G25 DİREKSYON İNCELEMESİ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.594
Cevap
4
Favori
282.347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu resimde görüldüğü gibi sana uyacak olanları seçersen olay tamam olacaktır. Önce oradan Steer(dönüş) seçip X eksenine atayacaksın. Önce steer yazan yere sonra da X eksenin olduğu yere tıklarsan direksiyona doğru atamayı yapmış olacaksın. Aynısını gaz ve fren için olan eksenlere atarsan olay bitmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soundchaser -- 1 Şubat 2007; 23:57:12 >
  • Çok kaliteli bir set.Güle güle kullan.
  • süper bişey
    ama fiyatı çok çok pahalı nerdeyse bi hacı-murat fiyatına yaw
    güzel inceleme
    güle güle kullan
  • quote:

Orjinalden alıntı: soundchaser

LOGİTECH G25 DİREKSYON İNCELEMESİ

Bu resimde görüldüğü gibi sana uyacak olanları seçersen olay tamam olacaktır. Önce oradan Steer(dönüş) seçip X eksenine atayacaksın. Önce steer yazan yere sonra da X eksenin olduğu yere tıklarsan direksiyona doğru atamayı yapmış olacaksın. Aynısını gaz ve fren için olan eksenlere atarsan olay bitmiştir.

kardeş çok saol dediğin gibi yapınca oldu

@Qui¢
    @hanamichi

iyi dilekleriniz için teşekkürler
  • bence momodan da enaz bunun kadar performans alabilirsiniz daha iyi demiyorum ama fiyatıda iyi bence + g25in yurtdışında fiyatı 260 dolar civarı
  • Selamlar,

Güle güle kullan arkadaşım.Yalnız ben buraya rekabet önermeye geldim .Carbon'da multiplayer işini bir türlü çözemedim.Eğer bilen varsa bir anlatsın uzun uzadıya da arkadaşla güzel bir oyun yapalım.Ben de de el yapımı 6 ileri vites var da o yüzden kaşınıyorum .
  • quote:

Orjinalden alıntı: dmc 12

bence momodan da enaz bunun kadar performans alabilirsiniz daha iyi demiyorum ama fiyatıda iyi bence + g25in yurtdışında fiyatı 260 dolar civarı

kardeş momoda fena değil ama bu bambaşka 2 si yanyana olmalı ve oynamalısın
  • quote:

Orjinalden alıntı: RqJnr

Selamlar,

Güle güle kullan arkadaşım.Yalnız ben buraya rekabet önermeye geldim .Carbon'da multiplayer işini bir türlü çözemedim.Eğer bilen varsa bir anlatsın uzun uzadıya da arkadaşla güzel bir oyun yapalım.Ben de de el yapımı 6 ileri vites var da o yüzden kaşınıyorum .

kardeş oynarızda alırım anahtarını kendine güvenenle yarışırım ama multiplayer çalışmıyo bi çözüm varsa yaparız

@RqJnr

kardeş şaka bi yana gerçekten memnun olurum oynarsak ama çalışmıyo multiplayer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mjordan -- 2 Şubat 2007; 0:55:28 >
  • Hocam ben de şakayla karışık söyledim zaten de.Multiplayer'de bir cinslik var hakikaten.Neyse ben şu direksiyonu da bir açayım parçalayayım kamyon direksiyonu gibi tur yapayım,üstüne bir de sparco simit taktım mı oldu bitti.%100 saf mekanik araçların içine düşünce insan eve gelince de aynısını yaşamak istiyor .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RqJnr -- 2 Şubat 2007; 1:22:30 >
  • mjordan kardeşim,bişey daha soracağım.Pedalların sertliği nasıl?O kadar uç nokta bir sistem,debriyaj ile fren pedalı da gazdan serttir herhalde değil mi,özellikle de fren pedalı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Elbruz

mjordan kardeşim,bişey daha soracağım.Pedalların sertliği nasıl?O kadar uç nokta bir sistem,debriyaj ile fren pedalı da gazdan serttir herhalde değil mi,özellikle de fren pedalı?

kardeş pedalların sertliği birbirinden farklı gaz pedalı en yumuşağı fren ise baya sert diğerlerine göre ve bastıkça sertleşiyo debriyaj ise ikisinin arası
  • Ya benim asıl merak ettiğim resimleri çeken kişinin Logitech ile bi bağı war mı ?. herşeyi logitech olmuşta hemen hemen.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dr.Bah

Ya benim asıl merak ettiğim resimleri çeken kişinin Logitech ile bi bağı war mı ?. herşeyi logitech olmuşta hemen hemen.

kardeş resimleri çeken benim valla logitechle bi bağlantım yok ama ne yalan solim logitech e bi sempatim var e sonuçta adamlar işini bilio kaliteli işler yapıyola bende onları tercih ediyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: ***CoNDoR***

@mjordan

Hocam ben ne yapacağım O seti tükenmeden bulmam lazım

Aynen dostum bende ankarada yaşıyorum ve çağresizliğini seninle paylaşıyorum Nası iştir yaw göya başkenttiz bi ürüne bile direk ulaşamıyoruz
  • valla kardeş bende anlamadım koca ankarada nasıl yok ilginç gerçekten
  • quote:

Orjinalden alıntı: mjordan

quote:

Orjinalden alıntı: Elbruz

mjordan kardeşim,bişey daha soracağım.Pedalların sertliği nasıl?O kadar uç nokta bir sistem,debriyaj ile fren pedalı da gazdan serttir herhalde değil mi,özellikle de fren pedalı?

kardeş pedalların sertliği birbirinden farklı gaz pedalı en yumuşağı fren ise baya sert diğerlerine göre ve bastıkça sertleşiyo debriyaj ise ikisinin arası

Vay be,o zaman hakikaten şahaneymiş,aynı gerçek gibi.Bir de pedalların arası biraz daha açık olsa tadından yenmeyecekmiş.Hatta daha güzeli,gerçek arabadaki gibi pedallar yukardan bağlantılı olsa,bir de üstüne sol ayak koyma yeri olsa gerçek arabadan farkı kalmazdı.Gerçi o zaman hem yere çok iyi sabitlenmesi gerekirdi,hem de ünite için çok fazla alan gerekirdi.Bir de heyecandan debriyaja abanınca dağılırdı herhalde ama yine de değerdi herhalde.

Fren pedalı da ABS devreye girince sertleşiyordur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elbruz -- 3 Şubat 2007; 0:24:41 >
  • Peki oyunda kaza yapınca direksiyon simidinden Hava yastığı da çıkıyomu
  • ya ben de bugün kısmetse MOMO alacam, ancak bunu görünce bi tuhaf oldum. acaba aradaki fiyat farkına (yaklaşık 390 ytl) değer mi? yoksa o kadar para vermeye gerek yok mu?
  • bir de vitese kurukafa takıp, tesbih geçirdinmi tam süper olacak
  • quote:

Orjinalden alıntı: mussa

ya ben de bugün kısmetse MOMO alacam, ancak bunu görünce bi tuhaf oldum. acaba aradaki fiyat farkına (yaklaşık 390 ytl) değer mi? yoksa o kadar para vermeye gerek yok mu?

____
    mjordan kardeşim hayırlı olsun güle güle kullan
    ____

elbet değer maddi durumun yetiyorsa al yetmiyorsa 2 alternatif var valla dostum açık konuşayım bende direksiyon almayı düşünüyorum 1 aydır, wafwaf arkadaş DRİVİNG FORCE PRO yu öneriyor dönüş acısı 900, MOMO nun 240 wafwaf ' a danışmak lazım ,aklıma nerden geldi bilmiyorum ama youtube' a baktım
    http://www.youtube.com/watch?v=BTR-st66QaA video ilginç geldi özellikle DRİVİNG FORCE PRO ile ilgili bir çok video var genelde turismo ağırlıklı ama video yu incele momo ile 5 tane video bulabildim anca

anlamadığım bu efsanevi direksiyon 25. yıl için özel üretilmiş Türkiyeye de 30 tane gelmiş hani olur ya sorun çıkar ,ürünün iade alımından sonra geri dönüşü bayaa bir uzun olur enteresan geldi bana
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.