Şimdi Ara

LOGİTECH G25 DİREKSYON İNCELEMESİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.594
Cevap
4
Favori
282.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    seninde dediğin gibi o kadar para veripte kullanmadığın zaman bi köşeye atmak insanın zoruna gider hele maddi durumu yetmeyenlerin.
    ben şahsen DRİVİNG FORCE PRO'yu kullanıyorum bana göre ve yaptığım araştırmalara göre G25 ten sonra en iyisidir dönüş açısı felan 900 MOMO'dan daha iyidir.
    neyse hayırlı olsun dostum güle oynaya kullan....
  • quote:

Orjinalden alıntı: Elbruz

Güle güle kullan,valla ne diyeyim,tüm parçalarıyla mükemmel bir sistem.Hele o full manuel vites ve pedallar yok mu,işte ben onlara bittim.X1900,8800 gibi kartlara milyar para vermektense gider 7600 ekran kartı alır,hem de bu seti alırım üstüne para bile kalır,tabi o kadar para olsa.

Debriyaj hassas demişsin,gaz vermeden viteste ayağını çekine araba stop ediyor mu bari?

arkadaşlar iyi dilekleriniz için teşekkürler o dediğin olay gtr de oluyo araba sapıtıyo gaz vermden çekersen

@wafwaf
    bu arada driving force proda hayli iyi bir setmiş ben onu sadece ps2 ile kullanılabiliyo diye biliyodum ama bazı driverlar ile pc dede kullanılıyomuş dediğin gibi pc de kullanılınca momodan iyi olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mjordan -- 1 Şubat 2007; 10:22:42 >

• Evet dostum bende MOMO alacaktım baktımki G25 çok pahalı benim maddi durumum kurtarmıyor bende DRİVİNG FORCE PRO'yu bilgisayardada kullanabiliceğini öğrendim onun programı vardı indirip yükledim şimdi pc'de kullanıyom hiç bir sorun yok %100 pc'de çalışıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: wafwaf

Evet dostum bende MOMO alacaktım baktımki G25 çok pahalı benim maddi durumum kurtarmıyor bende DRİVİNG FORCE PRO'yu bilgisayardada kullanabiliceğini öğrendim onun programı vardı indirip yükledim şimdi pc'de kullanıyom hiç bir sorun yok %100 pc'de çalışıyor

peki dostum o kalibrasyon falan yapılan ekrandan hertürlü ayarı yapabiliyormusun eğer yapıyorsan süper MOMO yu bitirir o zaman ama yapamıyorsanda ne kadar orjinal bi durum o tartışılır
  • öncelikle hayırlı olsun logitech bu işi biliyor o nası bir malzeme kalitesidir fotoğraflardan bile kendini belli ediyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: TUNERBOY

öncelikle hayırlı olsun logitech bu işi biliyor o nası bir malzeme kalitesidir fotoğraflardan bile kendini belli ediyor

iyi dilekleriniz için teşekkür ederim

malzeme dediğiniz gibi gerçekten çok kaliteli zaten direksyonun derisi vites topuzu vites körüğü bunlar hep elde dikilerek hazırlanmış birde etrafa saçılan o deri kokusunu duyunca insan dahada bir gaza geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mjordan -- 1 Şubat 2007; 11:22:02 >

• HayırLı oLsun güLe güLE kuLLan
  • Hocam hayırlı olsun.. Güle güle kullan.

Ben de almak için elimden geleni yapıyorum ancak Ankara'da 2 Bimeks var ikisinin de stoğuna hiç girmemiş Hızlı sistem bayilerinden de 2sini aradım onlar da hala gelmedi (Hatta birisi Türkiye'ye girmedi) dedi.. Ankara'da gören olursa lütfen haber versin
  • ewet dostum her türlü titreşim dönme açısı felan kendiliğinden tuşları ayarlama bütün ayarlarını yapabiliyorsun
    işte G25'ten arasındaki tek fark bi devriyaj yok ve vitesi ayrı deil ha bide deri deil ama kaliteli bi parça tabiki direksiyon felan sağlam bişi. G25 gibi olamaz ama bu da maddi açıdan idare eder bi çoğunu.

dersin peki neden DRİVİNG FORCE PRO'yu ps2 diye tanıttılar yetkili kişilerden görüştüm DRİVİNG FORCE PRO^yu çıkarttıklarında MOMO ellerinde kalır diye onu ps2 diye satmaya başladılar. LOGİTECH'in kendi adresinde bile bunun programı var PC'de çalişması için.....
  • quote:

Orjinalden alıntı: ***CoNDoR***

Hocam hayırlı olsun.. Güle güle kullan.

Ben de almak için elimden geleni yapıyorum ancak Ankara'da 2 Bimeks var ikisinin de stoğuna hiç girmemiş Hızlı sistem bayilerinden de 2sini aradım onlar da hala gelmedi (Hatta birisi Türkiye'ye girmedi) dedi.. Ankara'da gören olursa lütfen haber versin

evet hocam istanbuldada bitek yeşilköy bimekste bulabildim hızlı sistemde yoktu

@wafwaf

evet fostum eğer driving force proyu pc ye tanısalar dı momo ellerinde kalırdı haklısın şayet ben bu g25 i almasaydım MOMO da olmasaydı driving force pro alırdım

• @mjordan

Hocam ben ne yapacağım O seti tükenmeden bulmam lazım
  • Güle güle kullanDikkatimi çekti, klavye, mouse, hoparlör ve direksiyon Logitech'den.
  • quote:

@mjordan

kardeş duyduğum kadarıyla bu set logitech in 25.yılı için sınırlı sayıda üretilmiş ve galiba Türkiyeye ilk partide 30 tane gelmiş ve o parti bitince arkası gelicekmi meçhulmuş bence almak istiyosan buradaki bimeksle bir irtibata geç senin oradaki şubeye götürme durumları varsa ole yap burdada 4 tane kalmıştı çünkü

@qtr
    saol iyi dileklerin için evet herşey Logitech bundan öncekilerde Logitech ti hep bilmiyorum bi sempatim var Logitech e

• bunda el freni yok...
  • evet malesef el freni yok ama debriyaj kullanılmayan oyunlarda el frenini debriyaj yaparsan gerçekteki gibi el frenini ne kadar çekersen o kadar tepki verirya bundada ole oluyo debriyaja ne kadar basarsan o kadaar tepki veriyo ama bence önemsiz çünkü vitesin önündeki düğmelerden birine atadım ben daha atraksyon oluyo uzanıp basması falan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mjordan -- 1 Şubat 2007; 13:31:21 >
  • fren olsa guzel olur
  • GüLe güLe kuLLan biLgisayarın çok güzeL vaLLa içim gitti resimlere bakarken
  • quote:

Orjinalden alıntı: DaRkFoX [tHu]

GüLe güLe kuLLan biLgisayarın çok güzeL vaLLa içim gitti resimlere bakarken

çok saol kardeş inş yeni kasa gelince dahada güzel olucak Allah herkeze gönlündeki sistemi nasip etsin
  • heyt beee o nasıl bişey abi ben onda biraz araba yarışı oynasam.kimi raikonen denen adama sellektör yaparım
  • quote:

Orjinalden alıntı: mjordan

quote:

@mjordan

kardeş duyduğum kadarıyla bu set logitech in 25.yılı için sınırlı sayıda üretilmiş ve galiba Türkiyeye ilk partide 30 tane gelmiş ve o parti bitince arkası gelicekmi meçhulmuş bence almak istiyosan buradaki bimeksle bir irtibata geç senin oradaki şubeye götürme durumları varsa ole yap burdada 4 tane kalmıştı çünkü

@qtr
    saol iyi dileklerin için evet herşey Logitech bundan öncekilerde Logitech ti hep bilmiyorum bi sempatim var Logitech e

qtq

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.