Şimdi Ara

Logitech Formula Force EX - Direksiyon seti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  Logitech Formula Force EX - Direksiyon seti

Selam arkadaslar

Logitech Formula Force EX direksiyon seti almayi dusunuyorum 75€

tavsiye edermisiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fr3cH -- 29 Eylül 2008; 0:24:10 >

• logitech in her ürürnü gözün kapalı alabilrsin bence! Su ana kadar hiç bir sorun yaşamadım mouse,klavye,ses sistemi,kumanda hepsi süper
  • quote:

Orjinalden alıntı: quicksand

logitech in her ürürnü gözün kapalı alabilrsin bence! Su ana kadar hiç bir sorun yaşamadım mouse,klavye,ses sistemi,kumanda hepsi süper

peki kardes bisey soracagim

ben magzada direksiyonu elledim direksiyonu sag cevirdim sagda kaldi aynisi solda da oldu bu direksiyonu sag cevirince otomatik biz birakinca ortayi bulmuyor mu ? aceba fisler takili olmadigindan olabilir mi ?

bir sorum daha olacak

bu direksiyon setinde gaz pedalinda ne kadar dokunursan o kadar mi gaz veriyor yoksa 1 vitesin sonuna kadar gaz mi veriyor ?

tesekkürler
  • bende 1-2 kez kullanılmış logitech momo var.dilersen sana uygun fiyata bırakırım.75 euro o verdiğin linkteki alet için fazla.bendeki logitech momo'nun sıfırı bile 170 ytl civarında.kaldı ki ben 115 ytl + kargo bedeline satıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WalterWhite00 -- 29 Eylül 2008; 5:15:25 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: KayTheRock

bende 1-2 kez kullanılmış logitech momo var.dilersen sana uygun fiyata bırakırım.75 euro o verdiğin linkteki alet için fazla.bendeki logitech momo'nun sıfırı bile 170 ytl civarında.kaldı ki ben 115 ytl + kargo bedeline satıyorum.

kardes ben almanyada kaliyorum

bu arada sorumun cevabini alamadim
  • quote:

Orjinalden alıntı: Fr3cH

quote:

Orjinalden alıntı: KayTheRock

bende 1-2 kez kullanılmış logitech momo var.dilersen sana uygun fiyata bırakırım.75 euro o verdiğin linkteki alet için fazla.bendeki logitech momo'nun sıfırı bile 170 ytl civarında.kaldı ki ben 115 ytl + kargo bedeline satıyorum.

kardes ben almanyada kaliyorum

bu arada sorumun cevabini alamadim

logitech'in direksiyonları güzeldir.formula ex de güzel ama üstüne biraz daha para koyup logitech momo alabilirsin.momo , formula ex'den daha iyidir.dönüş açısı falan daha fazla.momo'yu tavsiye ederim.eğer para problemim yok diyorsan da logitech g25 alabilirsin..ama biraz tuzludur.türkiyede 450 ytl civarı.oralarda da 250-300 euro civarındadır heralde.ama mükemmeldir

• Bence Momo al, para sorunun yoksa tabiki g25 derim. g25 ile gerçek arabadan daha fazla haz alırsın

• bnm hiç logitech direksiyonum olmadı ağbi

logitech direksiyonlar sağa-sola çevirince bıraktığın yerde kalıyo pcye bağlamazsan.ama pcye bağlayınca süper bi direksiyon hissi yaşıyosun.oyunun cinsine ve aracın hızına göre çevirmek falan zorlaşıyo.mesela formula1 oynarken kerbleri kullandığında direksiyon sağa-sola çekiyo ki gerçeği de böyle zaten.param olsa gözüm kapalı alırım yani o direksiyonu
  • debriyajıda varmı onun
  • g25 , momo beni asar arkadaslar

logitec formula force ex alacagim parayi denklestirirsem

50 euro garanti 25 de arkadastan borc alirim

direksiyon setini alinca zaten ilk 18 wos haulin oynayacagim 2,3 haftadir icimde kaldi

birde arkadaslar bugun ayni magzaya gittim yeni urun gelmis herhalde ayni fiyatta direksiyonun vites koluda var ama logitec markali degil

ondada gozum kaldi yav

@Coder85 hangisinin kardes
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.