Şimdi Ara

Logitech Driving Force GT Kullanımı ve Ayarları Hakkında? Beni tatmin etmedi! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
1
Favori
16.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu direksiyonu sehpaya nasıl sabitleyebilirim? Şu sağ ve soldaki iki silindirden dolayı öne arkaya geliyor hep.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GencayA

Bu direksiyonu sehpaya nasıl sabitleyebilirim? Şu sağ ve soldaki iki silindirden dolayı öne arkaya geliyor hep.

Mengenenin vidasından mı bahsediyorsun dostum? Direksiyonu masaya yerleştirdikten sonra sıkabildiğin kadar sıkacaksın onları...İyi sıktıysan oynamaması lazım...
  • harbi harbi g25 ayarı yokmu şimdi bu oyunda bi ay falan oynamıştım onunla bildiğin şanzıman var büyük eksiklik olmuş kalitede dfgt yi katlardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: HiGHWAYMOUSE

quote:

Bu direksiyonu sehpaya nasıl sabitleyebilirim? Şu sağ ve soldaki iki silindirden dolayı öne arkaya geliyor hep.

Mengenenin vidasından mı bahsediyorsun dostum? Direksiyonu masaya yerleştirdikten sonra sıkabildiğin kadar sıkacaksın onları...İyi sıktıysan oynamaması lazım...

Valla bu terimlerle hiç aram yoktur :) Şu direksiyonun sağ ve solundaki ucu sekizgen şeklindeki boruları diyorum. Nasıl sıkacağım ki onları?
    Çevirerek sıkılıyormuş tamam hallettim. Bütün gün hem direksiyonu çevirmekle uğraştım hem de direksiyonu sabitlemek için hiç oynayamadım hey Allahım ya.

Bu arada gaz ve freni sertleştirme ayarı var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jack Rabbit Slims -- 2 Aralık 2010; 17:17:34 >

• arkadaşlar...direksiyon standı için kendi imalatını yapan ve sorunsuz kullanan arkaşlar var aramızda..saklanmasınlar ortaya çıksınlar
    bu arkadaşlardan rica ediyorum; yaptıkları imalatı detaylı ve ölçüleri ile birlikte paylaşa bilirler mi? ben kendi adıma söz veriyorum telif hakkı ödeye bilirim.
    DFGT aldım ama laptop sehpası üzerinde olacak iş değil, basit yarışlarda ve yol tutuşu sağlam araçlarda sorun olmuyor ama ciddi yarışlarda ve konrtolü zor araçlarda olay dramatik bir hal alıyor..maymuna döndük resmen...
  • Hakmel Hocam seni sonuna kadardestekliyorum, aynı çalışmaya benim de ihtiyacım var ölçü ve parçalar konusunda bizi aydınlatırsanız harika olur... vallahi salonun ortasında ütü masasıyla misafirlere yakalanma ihtimaliyle hiçbirşey anlamıyorum, ütü masasının virajlarda gacırdaması ayrı bir olay...
  • yav arkadaşlar ben dfgt'mi 2.5 tur çevirdiğimde ekranda sadece 180 derece dönüyor direksiyon. dfgt gt5 te ve midnight club los angeles da 2.5 tur özelliği aktifti ama bende olmuyor acaba bir ayar var da ben mi bilmiyorum?
  • Arkadaşlar gaz ve freni sertleştirme ayarı var mı? Ayağımı frenin üstüne hafifçe koysam bile frene basılıyor bunu engellemenin bir yolu var mıdır ayağımı koymayacağım diye tarak kemiğimi mahvettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jack Rabbit Slims -- 2 Aralık 2010; 20:55:44 >
  • bende bugun electro world den aldim, driving foce gt + gt 5 = 199 tl haberiniz olsun..
  • quote:

Arkadaşlar gaz ve freni sertleştirme ayarı var mı? Ayağımı frenin üstüne hafifçe koysam bile frene basılıyor bunu engellemenin bir yolu var mıdır ayağımı koymayacağım diye tarak kemiğimi mahvettim.

Öyle bir ayar yok. Çok hızlı hafif arabalarda Lotus gibi frene ufak basmak bile spin atmaya sebep olabiliyor. Bu tip arabalarda bu sorunun önüne geçmek için ABS ayarını yükseltmek faydalı oluyor. Orta halli arabalarda frenin etkisi de normal olduğundan bir sorun olmayacaktır zaten.

Unutmadan Rally'nin ilkinin topraklı yolda olanını geçtim. Volvo c30 ile...Araba fabrika çıkışı 230 bg civarıydı. Ufak turbo ve eksoz eklentisi ile 250 bg'e yakın oldu. Fakat başka bir denk araba da kullansanız mutlaka tüm yol yardımlarını kapatın. Yoksa geçebileceğinizi sanmıyorum. Araç toprakta sürekli kaydığından ve patinaja düştüğünden yol yardımları açıksa araç sürekli müdahalede blunuyor. Gereksiz yere deviri düşürüyor veya gaza bastığınızda gecikmeli tepki veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HiGHWAYMOUSE -- 2 Aralık 2010; 21:51:13 >

• HiGHWAYMOUSE
    Teşekkür ederim bu kötü oldu :) ABS ayarı falan gerçekten çok bilmediğim şey var oyunda, bakalım öğrenebilecek miyiz.
  •  Logitech Driving Force GT Kullanımı ve Ayarları Hakkında? Beni tatmin etmedi!

bizim evdeki bu yemek masasının aynısı bağlasam problem olurmu acaba şu geniş tarafına bağlamayı planlıyorum ama oradaki allttaki mesafe az acaba dişler otururmu şu diz mesafesinin üstündeki tahtadan bahsediyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nathan_Drake -- 2 Aralık 2010; 22:08:46 >
  • Kalınlık olarak uygun gözüküyor dostum. Çıkıntı miktarı biraz az gibi. Ama benimkine şimdi şöyle bir baktım da çıkıntısı da yeterli olur zannediyorum...
  • Benim sistem böyle. Cep telefonu ile çektim görüntü kalitesi kötü ama az çok fikir verir.

Logitech Driving Force GT Kullanımı ve Ayarları Hakkında? Beni tatmin etmedi!
  • yahu beyler bu direksiyon kafamı bozdu, kendi kendine dönmeden oynanmiyormu tüm ayari bana biraksin kendisi dönmesin, düzeltemiyormuyuz o şekilde ayarları kurcaladım ama olmadi sanirim.
  • quote:

Kalınlık olarak uygun gözüküyor dostum. Çıkıntı miktarı biraz az gibi. Ama benimkine şimdi şöyle bir baktım da çıkıntısı da yeterli olur zannediyorum...

işte çıkıntı miktarı benim kafama takıldı direksiyon setinin biraz fotoğraflarını inceledim monte etmek için 2 tane diş var büyük onlar oturursa problem olmaz çıkıntı yeter inşallah işaret parmağımın %80 i kadar mesafe var çıkıntıda
  • quote:

Orijinalden alıntı: uq4l4

quote:

Kalınlık olarak uygun gözüküyor dostum. Çıkıntı miktarı biraz az gibi. Ama benimkine şimdi şöyle bir baktım da çıkıntısı da yeterli olur zannediyorum...

işte çıkıntı miktarı benim kafama takıldı direksiyon setinin biraz fotoğraflarını inceledim monte etmek için 2 tane diş var büyük onlar oturursa problem olmaz çıkıntı yeter inşallah işaret parmağımın %80 i kadar mesafe var çıkıntıda

Hesap, parmağının uzunlamasına ise yeter. Enlemesine ise yetmez.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: uq4l4

quote:

Hesap, parmağının uzunlamasına ise yeter. Enlemesine ise yetmez.

uzunlamasına dostum bahsettiğim şeyde şu

Ucu ucuna yeticekmiş gibi geliyor bana

• Göz kararı ölçtüm şimdi. Yaklaşık 2 cm. tam geliyor. (işaret parmağımın ucundan, birinci ve 2.boğumun tam ortasına kadar bir mesafe ) Dolayısıyla sende sorun olmayacaktır.
  • beyler electro world de kampanya varmış duyurulur

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.