Şimdi Ara

.::LOGITECH DRIVING FORCE GT KULLANANLAR KULÜBÜ ::. (165. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.416
Cevap
72
Favori
314.912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 163164165166167
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ets2 de ayarlardan titreşim ayarları tikini birkere kapa aç yap, yumuşar direksiyon

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öyle yaparım, birde bendeki adaptör 24V 2.91A adaptörlede alakalı olabilir mi acaba? Orjinal adaptörü yoktu.
  • cemal1982 kullanıcısına yanıt
    adaptör sadece güç verir takılma ona
  • quote:

Orijinalden alıntı: CorozeB

adaptör sadece güç verir takılma ona
    Yalnız gaz pedalı ETS-2 güncel orjinal, oyunda bir türlü ayarlayamadım, otomatik gaz veriyor, oyun ayarlarından otomatik marş tiki falan kapalı, gaz pedalına basınca gaz vermeyi kesiyor, oyun ayarlarından TERS-ORTALANMIŞ,NORMAL,DÜZ ayarlarını ayarlamaya çalıştım bir türlü olmadı olmuyor logitech proğramından direksiyon özelliklerinde gaz pedalı doğru çalışıyor pedala basınca oradaki hibre sağa doğru yalpa yapıyor fakat oyunda gaz veriyor çözemedim bir türlü başka bir ayarı var mı bilemedim doğrusu
  • Ben direksiyonu yeni aldım 2.el olarak. Bir süre kullandım ve uzun vadede kauçuk direksiyon simidinin elimde kızarıklar yaptığını fark ettim bu yüzden direksiyona deri kılıf takmak istiyorum ama piyasadaki kılıfların neredeyse hepsi(benim gördüklerimin) 34-38 cm gibi büyük gerçek araba direksiyon simitlerine uygun olarak yapılmış ve Driving Force GT'nin direksiyon simidi 28 cm çapında bu yüzden herhangi bir direksiyon kılıfını bu direksiyona takabilmiş veya buna uygun bir kılıf bulabilmiş arkadaşlar var ise bana yardımcı olmalarını rica ediyorum.
  • elimde 2 tane dfgt var , xbox one x ile çalışmıyor maalesef. isteyen olursa verebilirim pm ile ulaşabilirsiniz. gayet iyi durumda ikisi de . Hatta ps3 de var bir sürü oyunla birlikte. gt6 vs .
  • Ankara içi elden DFGT almak istiyorum 350liram bütçem pmlerinizi bekliyorum direk alacağım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cemal1982 kullanıcısına yanıt
    Logitech Profiller programını açın, yukarıda Profile/Edit/Device/Options vsvs olacak.

Sırasıyla
    Device
    Game Controllers
    Özellikler deyin, birde bunları yapıp deneyin. Sonrasında program yine açık dursun, sadece alta alın. Game controllers dedikten sonra açılan kısımları kapatın ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: nunfieb

Ankara içi elden DFGT almak istiyorum 350liram bütçem pmlerinizi bekliyorum direk alacağım
    İzmir de tanıdığınız var ise iş yerimde gelip kontrol edebilir teslim alabilir. Ürünler çok temiz durumda. Kargo maliyetini de düşeyim 300 tl ye vereyim işin görülecek ise.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir tanesi satıldı. Satın alan arkadaşımız 300 Tl ye aldı . Diğeri için de son rakam 300 Tl dir. ( pazarlık yoktur 299,5 TL dahi olmaz) düşünen varsa ürün gayet temiz durumda.

• Arkadaşlar şuanda logitech driving force gt var.G29 almayı düşünüyorum.Manual vites birde motor sesinden başka ne artısı var.Sizce alayım mı?

• Logitech DFGT arıyorum arkadaşlar istanbul içi fazla pahalı olmayan tekliflerinizi bekliyorum teşekkürler.
  • Uygun fiyata az kullanılmış, sorunsuz bir direksiyon arıyorum uzun süreli kullanmayı düşünüyorum hatasız sıkıntısız. Satan varsa ulaşabilir.
  • ankara içi veya kargo ücretinin çok yüksek olmayacağı çevre illerden direksiyon arıyorum. satan arkadaşlar varsa ulaşabilirler. teşekkürler.
  • Merhabalar;

Dün itibariyle neredeyse sıfır sayılabilecek bir DFGT ile aranıza katıldım.

İlk deneyimi,m ETS2 ile oldu. Titreşim ve yol zeminin yarattığı tepkiyi çok beğendim. Sadece vites geçişlerini ayarlayamadım. Bu konuda henüz derinlemesine bir araştırma yapmadım. Sanıyorum bunun da bir ayarı vardır.

Selamlar,
  • arkadaşlar kolay gelsin. bir sorum olacaktı. dfgt edinmiştim bir arkadaştan ikinci el. her şey çok güzel ama şöyle garip bir sorunum var:

direksiyon adaptörü fişe takılıyken bilgisayar açıldığında -çoğunlukla- direksiyon motoru titremeye başlıyor devamlı bir şekilde. tam tekmil değil ama. tıpkı ets de motor titreşimini hissettiren özelliği açtığınızda oluşan hafif motor titreşimi gibi. logitech profiler kapalı, herhangi açık bir oyun yok ama ona rağmen devamlı titriyor alet ufaktan gürültü yapıyor.

bununla alakalı bir ayar, bir tuş vs. var mıdır?

ikinci bir sorunum da var nadiren başıma gelen:

bilgisayar açıldığında sağ sol yapıp kendini ayarlıyor bu alet galiba. işte o zaman bazen ortayı tutturamıyor anladığım kadarıyla ve direksiyon eğik bir biçimde kalıyor. ayarlarda vs. de eğik durmasına rağmen düzmüş gibi görünüyor. bunun nedenini veya çözümünü bilen var mıdır?

cevap veren arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

• syozkn07 S kullanıcısına yanıt
    Benim direksiyon sürekli PC'ye bağlı USB'den. Fişi de sürekli prize takılı. PC açıldığı zaman dönmesi beni rahatsız ettiği için direksiyonun arkasındaki güç kablosunu çıkarıyorum, oyun oynayacağım zaman tekrar takıyorum. Dönme ve yarım kalma durumuna uzman arkadaşlar cevap versin. Benim fikrim ve deneyimim yok. İyi akşamlar,
  • MErhaba;

Steam'den indirdiğim Need For Speed Hot Pursuit için DFGT ayarlarını nasıl aktif edebilirim?
    Logitech Profilden oyunun exe dosyasını gösterdim ama yine aktif olmuyor.

Desteğinizi için teşekkürler,

.::LOGITECH DRIVING FORCE GT KULLANANLAR KULÜBÜ ::.

.::LOGITECH DRIVING FORCE GT KULLANANLAR KULÜBÜ ::.

• DFGT direksiyonumdaki entegre kartlardan biri arızalı yenisini nereden bulabilirim?

• Beyler satan varsa ankara içi 350-360 tl civarına alabilirim yeni pc topladım.
  • 
Sayfa: önceki 163164165166167
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.