Şimdi Ara

.::LOGITECH DRIVING FORCE GT KULLANANLAR KULÜBÜ ::. (166. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.417
Cevap
72
Favori
314.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kocaeli icinde 300 lira civarı satan varsa bana pm atsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: ridleyscott

Bir tanesi satıldı. Satın alan arkadaşımız 300 Tl ye aldı . Diğeri için de son rakam 300 Tl dir. ( pazarlık yoktur 299,5 TL dahi olmaz) düşünen varsa ürün gayet temiz durumda.
    2. De satıldı arkadaşlar. Yazmayı unuttum, epey talebi varmış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bende baya zamandır dfgt var son 1 senedır rafa kaldırmıstım bu aralare tekrar bır heves geldı oyun oynamak ıcın fakat steam çalışma sistemini degiştirmiş galıba hiç bir oyunda dfgt yi algılamıyor steam ayarlar kontrollerde ıse dfgt yi görmuyor bir kontrolcu takın dıyor Bu sıkıntıyı çozebılen bır arkadas varmı acaba dfght yı steama nasıl algılatabılecegız
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratica01

arkadaşlar bende baya zamandır dfgt var son 1 senedır rafa kaldırmıstım bu aralare tekrar bır heves geldı oyun oynamak ıcın fakat steam çalışma sistemini degiştirmiş galıba hiç bir oyunda dfgt yi algılamıyor steam ayarlar kontrollerde ıse dfgt yi görmuyor bir kontrolcu takın dıyor Bu sıkıntıyı çozebılen bır arkadas varmı acaba dfght yı steama nasıl algılatabılecegız
    ben de iki yılın ardından dün tekrar kurdum ets2 oynadım bir sorun olmadı driverları kurdunuz mu?
  • ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratica01 -- 17 Mart 2019; 15:10:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JindaR

ben de iki yılın ardından dün tekrar kurdum ets2 oynadım bir sorun olmadı driverları kurdunuz mu?

Alıntıları Göster
    işletim sistemim win10. dfgt nin surucusunun versiyonu 5.10.127. aygıtlar kısmında dfgt görünüyor. Steam dışı oyunlarda oynanıyor fakat steam tanımadı
  • muratica01 kullanıcısına yanıt
    Normal logitech uygulamasında görünmez o
    Onun ayrı bir driver ı vardı dün akşam kurdum steam de sorun yaşamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: JindaR

Normal logitech uygulamasında görünmez o
    Onun ayrı bir driver ı vardı dün akşam kurdum steam de sorun yaşamadım.
    Logitech Gaming Software kurdum testlerını yaptım nonsteam dirt3 denedım sıkıntısız calıstı.
    Üstune steam grid 2 girdim dfgt yok. steam ets2 girdim dfgt yok. Nereden nasıl bır ayarlama yapmam lazım anlamadım gıttı
  • satmak isteyen bana ulaşabilir istanbul avrupa yakası
  • Merhaba isteyen olur ise vites değiştirme kulakçıkları yapmaktayım forge gt için benimle whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

05327476874

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrsln -- 13 Nisan 2019; 13:22:36 >

• Logitech DFGT arıyorum arkadaşlar. Temiz 2. el uygun fiyata?
  • satılık dfgt isteyen olursa mesaj atsın zaten en kısa sürede ikinci el foruma satış olarak konulcaktır 350tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dellarto1919 -- 4 Mayıs 2019; 5:19:52 >

• işsiz olduğum şu günlerde para ihtiyacından dolayı satıyorum.

pedaları ve direksiyon simidinde çizik dahi yoktur. oynamış olduğum süreler dahilinde hiç bir sorun çıkartmamıştır. faturası, kullanım kılavuzu dahi mevcuttur.

ilgilenenlerin mesajlarını bekliyorum.

Fiyatı : 450 TL
  • ankara veya konyada temiz bir dfgt arıyorum 350 400 lira arasında ilgilenenler özel mesaj iletebilir
  • İstanbul içi elden veya sahibinden üzerinden get ile 2,el uygun fiyattan satacak varsa alıcıyım yeni pc topladım hayırlı günler
  • 2. el olarak aldığım DFGT 'de titreme problemi yaşıyorum aşağıdaki gibi:

Bunu yaşayan, çözebilen var mı ?
  • stanco kullanıcısına yanıt
    İlk taktığımda 2 yada 3 sn yapıyor sonra düzeliyor bende. Bu titreme kronik sorundu sanırım bu model için. Yanlışım varsa düzeltsin arkadaşlar.
    Tutup bırakınca falan devam ediyor mu?
  • beytekin45 B kullanıcısına yanıt
    Direksiyon merkezlemesi açıksa tam orta noktada kendi kendine titriyor hocam. dokununca bazen duruyor bazen durmuyor. Genelde sürekli titreme var. Bahsettiğiniz gibi kronik bir sorun sanırım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar. Yillardir depoda kutusunda olan dfgt mi cikardim bugun kurdum ancak 2 tane sorum olacak sizlere.

1) Masaya sikistirma ayaklatindan biri kirikmis. Nette aradim ancak bulamadim. Uygun yollu nasil bulabilirim acaba. Elinizde bozuk atıl bi sekilde bu direksiyondan olan varsa bu parcasini satin alabilirim.

2) Windows 10 yuklu sistemde eurotruck 2 yi kurdum. Hdmi ile tvye aktariyorum. Ancak ses tv yerine pcden geliyor. (Vasayilan ses aygiti tv. Diger uygulamalarda ve oyunlarda problem yok ses tv den geliyor. Bu oyuna özel bi durum sadece. Baska tvde de denedim ayni sorun. Ses driverlarina kaldirdim degistirdim vs. ayni sorun. Oyun ayarlarinda ilgili bi ayar bulamadim.)

• Selamlar dostlar bana encoder optical sensör lazım nereden bulabilirim?

• 
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.