Şimdi Ara

.::LOGITECH DRIVING FORCE GT KULLANANLAR KULÜBÜ ::. (161. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.416
Cevap
72
Favori
314.912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 159160161162163
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aliexprees ebay amazon gibi sitelerde olabilir bakıp araştırmak lazım.
  • City car drivingde tuşlar çalışırken direksiyon dönmüyor arkadaşlar, aynı zamanda gaz ve fren de etkisiz. çözümünü bilen eden yazsın kafayı yiyeceğim.

Ayarlardan direksiyonu seçtim bu arada
  • bende elime para geçerse 2.el driving force gt almayı düşünüyorum malum sıfırı pek bulunmuyor artık. maksimum bütçem 250 lira.
  • Merhaba son 1 haftadır Dfgt'yi her taktığımda sürekli aygıt sürücüsü yükleniyor diye bekliyorum. Daha önce takar takmaz çalıştırıyordu şimdi neden böyle yapıyor bileniniz var mı ?
  • Az kullanılmış, neredeyse hiç yıpranmamış olarak bir tane satıyorum. çalışmayan yeri yok

istanbul içi elden teslimat olur. mümkünse beşiktaşa gelip alıp gidebilirsiniz.

fiyatı özelden konuşabiliriz. dileyene ürünün fotoğrafını atarım.
  • Merhaba arkadaşlar ben f1 2016 için almak istiyorum. f1 2016, direksiyonu destekliyor bunu biliyorum ancak F1 2016 için kullanan arkadaşlar memnun kaldılar mı acaba performansından?
  • Arkadaş DFGT de yol efeklerini alamıyorum mesala çamurda felan giderken direksiyondan tepki alıyorum ama yol titreşimlerini alamıyorum Ekstra titreşim motoru varmı bu cihazda.Süspansiyon efektini felan veren. Yani kısacası force feedback ekstra bir motorla desteleniyomu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar,

Bugün DFGT İle LFS oynarken Force feedback sanki sapıtmış gibi duruyordu düz yolda gider iken sağ sol yapıyordu kendi kendine

2. sorun ise direksiyonumdan şu ses geliyor :

https://www.youtube.com/watch?v=ke-dlWrlRUo&index=3&list=LLotKJkaxHjeOlCy14sU5PGw bu ses gıyk gıyk ediyor

?!!YARDIM EDERMİSİNİZ!!?
  • arkadslar bu direksiyon seti ps3 teki tum oyunlarla uyumlu mu acaba...yani bilgisayarda calisan bir oyuna uyum saglayipta ps3 te calismayan oyun var mi..

bu direksiyonu almak istiyorum pc mi kurayim ps3 mu alayim

• quote:

Orijinalden alıntı: VirtualWorld

quote:

Orijinalden alıntı: vandalKing

ben de aramaktayim, 350 tl ye kadar butce mevcut.

istanbul içi ise 375 liraya elden satıyorum, hiç bir sorunu yok tüm fonksiyonları sorunsuz çalışıyor, bol bol ets oynandı fakat artık g27 veya g29 almayı düşündügümden satıyorum ,
    düşünen diğer arkadaşlar da iletişime geçebilir.

bu logitech dfgt den alacgim da ps3 ile bilgisayar oyunlari ayni mi acaba

yani bilgisayarda olan tum oyunlar ps3 te de var mi

ona gore ps3 alacgm veya masaustu kuracagim

• Selamlar,

Direksiyon setimi satiyorum ilgilenen varsa pm atsin

• Zamanında 300 liraya alıp, sonra sıkılıp kenara koyunca çok yer kapladığından 150 liraya satmıştım. Hey gidi heyy. İçimde yaradır resmen. Altından daha fazla değerlendi alet.

• Xallez X kullanıcısına yanıt
    Zamanında media markttan 130 tl ye alıp(100tl hediye çeki +30 tl olarak. Sanırım yıl 2010 yada 2011'di) Şimdi fiyatların uçtuğunu görünce 300'e satsam mı acaba diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: canpinar

Selamlar,

Direksiyon setimi satiyorum ilgilenen varsa pm atsin

kaça satıyorsunuz?satıldı mı?
  • Slm arkadaşlar.. Bende g27 var. GT6 oynuyorum uzun zamandır sorunsuz çalışıyor. geçen gün bi arkadaşımdan shift2 aldım yükledim fakat ayarlar bölümünde g27 seçeneği çıkmıyor sadece ps3 kolu çıkıyor. Bilgisi olan var mı ne yapmalıyım g27 yi seçebilmek için?

• ByLorem_54 kullanıcısına yanıt
    Hocam aynı soruyu merak ediyorum şu anda. Kutunun boyutlarını biliyor musunuz? direksiyonu aldınız mı ne kadar tuttu yardımcı olabilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vendetta0

Hocam aynı soruyu merak ediyorum şu anda. Kutunun boyutlarını biliyor musunuz? direksiyonu aldınız mı ne kadar tuttu yardımcı olabilir misiniz?

Ankaradan İstanbul'a ptt kargo 20 tl tuttu

• Merhabalar, LOGITECH DRIVING FORCE GT ayarlarında "single axis peddal" sekmesi işaretlendiğinde gaza basıldığında ileri, gazdan çekildiğinde fren yapması gerekiyor diye biliyorum, (yani tek pedalla) bu seçenek açık olduğunda yine çift pedal ( biri Gaz biri fren) oluyor.Bu ayarın nasıl yapıldığını bilen varmı acaba. Oyun içi ayarların devreden çıkması için en altta bulunan "allow game to adjust settings" in tikinide kaldırıyorum, bu sefer pedallar tamamen devreden çıkıyor. Pek umudum olmasada belki bir bilen vardır.
  • MERHABALAR LOGITECH DRIVING FORCE GT KULLANIYORUM LAKIN ADAPTOR FİSE TAKILI İKEN USB PORTUNA TAKARKEN KISA DEVRE YAPIYOR NEDEN OLABİLİR
  • 
Sayfa: önceki 159160161162163
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.