Şimdi Ara

##Logitech'den yeni Cordless GameBoard Pro PS3 klavyesi## (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
7.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: insom

Dnivo edgeyi suanda HTPC kurmaya basladigim icin alicaktim.Ama simdi bu klavyeyi gordukten sonra kafamda soru isaretleri olustu.Cunku dnivo edgenin touchpad i kucuk birde yuvarlak.Bununki ise buyuk aslinda bunu almak isterim ama HTPC'ye bluetooth olayini nasil ekliycem,bu biraz kafama takildi.Birde bunun cikis tarihi ne acaba?

Herhangi bir USB-Bluetooth alıcı ekleyerek, bu klavyeyi kullanabilirsin diye tahmin ediyorum. Logitech resmi forumlarında bu soruyu ilettim, cevaplarını beklemekteyim.

Eski Corless Mediaboard, PC uyumluydu, gerçi Bluetooth ile iletişim kurmuyordu o.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MegriM -- 14 Eylül 2007; 1:34:15 >
  • Sende galiba bunu dusunuyosun.Bence bir tek dezavantasi var AA pilli olmasi.Dnivo edge de litium pil var koy standa sarj olsun.Neden sanki butun ozellikleri tek bir urune koymazlar ki?Megrim su forum linkini verirmisin?

quote:

Orjinalden alıntı: MegriM

quote:

Dnivo edgeyi suanda HTPC kurmaya basladigim icin alicaktim.Ama simdi bu klavyeyi gordukten sonra kafamda soru isaretleri olustu.Cunku dnivo edgenin touchpad i kucuk birde yuvarlak.Bununki ise buyuk aslinda bunu almak isterim ama HTPC'ye bluetooth olayini nasil ekliycem,bu biraz kafama takildi.Birde bunun cikis tarihi ne acaba?

Herhangi bir USB-Bluetooth alıcı ekleyerek, bu klavyeyi kullanabilirsin diye tahmin ediyorum. Logitech resmi forumlarında bu soruyu ilettim, cevaplarını beklemekteyim.

Eski Corless Mediaboard, PC uyumluydu, gerçi Bluetooth ile iletişim kurmuyordu o.

• diNovo Edge'den vazgeçtim gibi, Cordless Desktop Mx 5000 Laser düşünmekteyim.

##Logitech'den yeni Cordless GameBoard Pro PS3 klavyesi##

##Logitech'den yeni Cordless GameBoard Pro PS3 klavyesi##

Support Forum:http://forums.logitech.com/

• gusel bi klavye ama

sahsen ben bir klavyeye 79 usd vermem
  • gerçekten güzel bu arada bi arkadaş ps3 de strateji olsa demiş.bildiğim kadarıyla 2008 sonlarına doğru tom clancy end war adında bi oyun çıkacak strateji 3.dünya savaşı
  • Harika bir klavyeye benziyor ama o rakama on numara bir oyun alınır.
    Birazdaha beklesek Kontrolanda nasıl olsa taklidini çıkartır.
  • quote:

Ürün koltuğundan PC ve PS3 kullananlar için gerçekten harika bir seçenek.

Tecrübe edenler bilir, radyo frekanslı modeller bazen yetersiz kalmaktalar. Üstelik koltuktan fare kullanmak zor.

Fazla fare kullanımı gerektirmeyen, multimedya, sörf, sohbet gibi uğraşlarda gerçekten imdadımıza yetişecek bir ürün.

Gene araştıranlar bilirler ki, bu fiyatlarda Bluetooth bir klavye-fare bulmak çok güç.

Eminim ki PC'ye de Bluetooth alıcısından bağlanacaktır.

PS3 için tasarlansa da, HTPC kullanıcıları için de harika bir çözüm, umarım TR klavyelisi ülkemize gelir.

Logitech'in DiNovo Edge adında, buna benzer bir ürünü var. Aynen touchpad'li ve şarj standlı. fiyatı ise 200 küsür YTL, Vatan Bilgisayarda satılmakta.

Not: Arkadaşlar ürünleri değerlendirirken, salt değerlendirmelerden ziyade daha geniş bakabilirseniz sevinirim.

%100 katılıyorum..

• quote:

quote:

gelecek cevabı bekliyorum ona göre bakıcam bende..

• ps 3 için şuan klavye mouse seti neler var en uygun ? malum fps moussuz olmaz ayrıca klaveyesiz zor olmuyomu internete girmek düşünsenize bi site yazıcaksınız kaç dakkada nasıl oluyor bu ?
  • Olamıyor
  • ben güzele güzel demem güzel benim olmayınca çirkin olmuş
  • quote:

Forumda çalıştığı söylendi.
  • quote:

quote:

Forumda çalıştığı söylendi.

süperr...ne zmn ve kaca gelir acaba..
  • Çok şık duruyor ama alırmıyım derseniz almam derim ne gereği var yani...
  • Şu anda PS3 te Unreal 3 dışında tam anlamıyla oyunlara maus klavye desteği yok.80$ Klavye için çok pahalı.Gelecekte PS3 te FPS oyunları için Klavye ve maus olacak diye bir garantide yok.

Zaten Klavye maus olduktan sonra iyice PC oluyor.PS4 te upgrade edilebilir Sony marka ram ve ekran kartlarıda çıkabilir.Süper PC tanımını Sony sevdi.Çıkarır mı çıkarır.Konami de PS3 fiyatı için personel PC si alınabilir diyordu.Her yönden PC leşiyor PS3.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Barış1 -- 16 Eylül 2007; 12:55:30 >
  • Bende aldım bu Cordless MediaBoard Pro software ten.Bir türlü bluetooth ile pc de çalıştıramadım,
    Pc ye Usb donggle taktım., bilgisayar görüyor ama bir türlü klavyeyi kullandırmıyor, ne yapmak lazım?
  • bu ürünü sattırmak istiyolarsa Killzone 2 ye klavye mouse desteği koysunlar, nede olsa KZ2 nin milyonlar satmasına kesin gözüyle bakılıyor
  • Ne yapmak mlazım aradım buldum ve yazıyorum,
    Widcomm 5.0.1.801 bluetooth drivers 'ı yükledim PC hemen klavyeyi tanıdı.
  • usb li olan her klavye ve mouse ps2 e bağlanırmı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Wratchet

usb li olan her klavye ve mouse ps2 e bağlanırmı?

Genelde çoğu USB'li klavye PS3'e uyuyor. Mouse denemedim bilemicem.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.