Şimdi Ara

LOGAN MCV (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
183
Cevap
0
Favori
64.599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • geçenlerde siyah bitane gördüm görünüşü çok güzel
  • güzel olmazmı
  • Şu an c3 ümüz var ,, her şekil memnunuz ama malum küçük bi araba.Geniş bi aileyiz ve 2-3 sene sonrası için aklıma yatmıyor değil.Plastik kalitesi dert değil ,c3 tede iyi bi plastik yok.Dizel abs klimalı olanlarından aşağısıda olmaz zaten.Ama beni sadece dizelin 65 hp olması.Çiple kaç hp olur??Renaultlarına yada dacialarının dizellerine chip uygulayan varmı???
  • Bu araçların 86 hp 200 nm lik dizelleri satışa başladı 2008 de bizde de başlar.Bu motor olunca chip e gerek yok amaçiple 65 hp i 100 e çıkardıklarını torkuda 180 yaptıklarını okumuştum.Ama 86 hp l,k dizel gelsin süper olur.
  • istanbulda avrupa yakasinda cooook az arabamizdan goruyorum ???hala bu arabalar nereye satiliyor anlamadim
  • evet hemde çok az istanbulda. anadoluda daha fazla tutuluyo bu araç. ama yinede benim beklediğim patlamayı yapamadı. ben çok daha fazla satar zannediyodum.
  • Geçenlerde 5 kişilik olanını bayide inceledim;gerçekten güzel ve kullanışlı bir aile otomobili.

Özellikle bagaj hacminin devasa boyutta olması önemli bir tercih nedeni olabilir.
  • arkadaşlar ben mayıs ayında mcv nin 1.6 mpi lauret modelini aldım.benzinli, ama tüp taktırmayı düşünüyorum acaba diyorum dizel almadığım için hatamı yaptım.23 350 verdim bu paraya dizel alsaydım bu kadar özellik olmayacaktı yani ambians olacaktı .yakıtı megan 1.6 larla aynı uzun yolda bagaj full dolu,klima açık,2 kişi 190 binlira,şehir içi biraz fazla 250 bin.Litre olarak uzun mesfe aynı şartlalrla 6.6 ,sehir içi 9.1 lt tüp taktırırsam dizel ile aynı olur yakıtı.sıralı tabiki olur mu arkadaşlar sizinde fikrinizi alayım dedim.teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzalpturk -- 6 Eylül 2007; 23:00:10 >
  • BENDE ISE GIDERKEEN DUN MPV LERDEN GORDUM IÇİ COK BUYUK ARKADASLAR HANIMINDA COK HOSUNA GITTI NEDE OLSA ARKADASINDA RENO GİBİ BIR DEV VAR***
  • quote:

Orjinalden alıntı: redcheek99

evet hemde çok az istanbulda. anadoluda daha fazla tutuluyo bu araç. ama yinede benim beklediğim patlamayı yapamadı. ben çok daha fazla satar zannediyodum.

bence hemen patlama bekleme. Yavaş yavaş popülerleşecek bu araç. Tam türk işi çünkü. Ekonomik, geniş. Millet konu komşu akrabayla pikniğe gideyim diye caddy, doblo alıyo binek otomobil yerine. Logan mcw bence daha iyi bir tercih.
  • walla kardesim zaman ekonomi zamani werdigimiz para az buz diiil ama dizel niye almadin onu anlayamadim?benim arabada tek air bag war bende keske abs lisini alsam diyordum sen tam ful almissin ama dizeli dusunmemissin bence hata ......
  • Arkadaşlar Logan MCV 1.5 dci A.C. Metalik Tav.Bar Elk.Pak. İzmir mais 23750 daha pazarlık yapılmamış fiyatı 1.5 dci sedan A.C. ambiance pack metalik 24000 yazıyodu gözümün önünde 21750 ye aldılar ve ellerinde araç kalmamış.Yani MCV yi 22 küsüre alabilirsiniz.

Birde kangoolarda 2000 ytl ticari işletmeciler için indirim var bu mcv de de oluyo mu
  • arkadaşlar inş bizde logan mcv alacaz bi tane 2 el bulduk inş bende sizin aranıza katılırım araç la ilgili bilgileri inş alınca verecem bide resim eklemeyi becerirsem ekliyecem hepinize kazasız belesız yolculuklar teşekkürler dacia teşekküerler renault
  • simdiden hosgeldin aramiza

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aviregal -- 2 Ekim 2007; 20:44:53 >
  • VALLA ARKADAŞLAR ÇOK İYİ BİR ARAÇ BEN 2005 DE ALDIM SIFIR HİÇ BİR SORUN YAŞAMADIM MCV DE ÇOK KALİTELİ ÇOK GENİŞ ALAN ARKADAŞLARA HAYIRLI OLSUN ALLAH KAZA BELA VERMESİN
  • SELAM arkadaşlar bende sipariş verdim mvc.yi ambiance modeli 5.kişilik fullu 24.500.e enson aldım bu fiyat diyarbakır bayisindeki fiyat yrfada 25.500 son demişlerdi bende d.bakırdan aldım 06.plaka... inşallah en geç bayramdan sonra elimde olacak füme sini aldım çok tutulan bir renk zaten zar zor buldular füme rengini..
    bu arada mvc.ler kaskolarını kaça yaptılar acaba bana 1350.fiyat verdiler siz kaça yaptınız kaskoyu
  • arkadaşlar artık bizde dacia logan mcv ci olduk gerçekten araç harika sizin tavsiyelerinizle aldık bu aracı 2008 1.5 dci ambiance klima packelektrik1 tavan barı sıfır aldık araç gerçekten çok harika iyiki almışın şu anda bi pişmanlık yok inşallahda olmaz olmayacanı düşünüyoruz herkeze teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: oguzalpturk

arkadaşlar ben mayıs ayında mcv nin 1.6 mpi lauret modelini aldım.benzinli, ama tüp taktırmayı düşünüyorum acaba diyorum dizel almadığım için hatamı yaptım.23 350 verdim bu paraya dizel alsaydım bu kadar özellik olmayacaktı yani ambians olacaktı .yakıtı megan 1.6 larla aynı uzun yolda bagaj full dolu,klima açık,2 kişi 190 binlira,şehir içi biraz fazla 250 bin.Litre olarak uzun mesfe aynı şartlalrla 6.6 ,sehir içi 9.1 lt tüp taktırırsam dizel ile aynı olur yakıtı.sıralı tabiki olur mu arkadaşlar sizinde fikrinizi alayım dedim.teşekkürler.

arkadaşım keşke dizel alsaydın neyse artık olmuş bence aracın yinede az yakıyo klimasız kartallar o kadar yakıyo tüplü bizim bi abide var oda 190ykr yakıyo ancak sen bilirsin çok geziyosan taktır ancak aracını düşünüyosan az geziyim temiz geziyim diyosan benzine devam derim bide sein aracın resimleri varsa eklermisin şöle içinden filanda detaylı eklersen lauret modelini de görümüş oluruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakan_gs06 -- 24 Ekim 2007; 23:27:16 >
  • ilgilenenlerin dikkatine 2.el logan mcw 7 kişilik arıyorum.mesajlarınızı bekliyorum.iyi günler.
  • arkadaslar uzun zamndır gırmıyordum ama bakırkoyde en az 15 tane sokaklarda park eden arabamızdan goruyorum yanı hep doguya satılan arclarımız artık ıstanbul trafıgındede cok goruyorum aracım 3300 km oldu 30 ytl mazot atıyorum dunyaları gezıyorum hos passat gıbı hawa atamıyorum ama mantıklı bır aıle arabasını cok ucuza almıs olmanın keyfını yasıyorum
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.