Şimdi Ara

LOGAN MCV (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
183
Cevap
0
Favori
64.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tsk ler denıycem sımdı...
    quote:

Orjinalden alıntı: redcheek99

kjj hızlı cevapla değilde cevaplaya tıkladığında msh yazmak için verilen boşluğun altında "Buraya resim koymak için tıklayın" diye yazan yere tıkladığında resim koyma imkanın olur. msjada bi kaç bişeyler yazarsın bu şart. bide msjını ve resimleri yollamadan önce " Mesajda resmi görüntüle " yazan yerin oradaki kutucuğu işaretlersen tam süper olur. merakla resimleri bekliyoruz. bazen 1 kaç deneme yollamayabilir denersen birinde yolllar. grşrz
  • dosya buyuk dıyor((((
  • hmm o zaman 3 resim birde değilde. bir bir yolla. yani browse bölümündeki kutulardan birini doldur. çünkü en fazla 400 kb büyüklüğünde olmalı resim boyutunun. kolay gelsin
  • resimi paint le aç oradan resim uzat eğ seçeneğinden %50-50 yap boyut küçülsün.Boyut büyük olunca tek tek de almıyor.Resmin üstünde sağ click edit-düzenle yap,boyutu küçült ve kaydet,öyle koy.
  • denıyorum beceremssem yarın anlayan bır arkadastan yardım ısterım....ama ıstanbul yollarında benım arabadan cok az goruyorum ben satıs patlaması olur dıye dusunuyordum yada baska bolgelerdemı daha cok satılıyor bılemıyorum gunde en az bır kısı arabam hakkında bılgı ıstıyor meraklısı cok ama alanımı yok )))))
  • evet ya ben aslında hataylıyım orada oturuyorum. 3 gündür istanbuldayım ve sabahtan akşama dolaşıyorum sadece 1 mcv yi şilede gördüm. hiç yok arkadaş hatayda buradan daha fazla var. anladığım kadarıyla gitmiyo burada
  • valla mcv yollarda görünmediği gibi forumdada görünmüyo
  • ((( haklısın

quote:

valla mcv yollarda görünmediği gibi forumdada görünmüyo
  • kac gun gectı hala mcv ıcın soru soran da yok ınternet ortamında ya bızım arabayı alanlar ınternet ortamıyla tanısmayanlar yada arabasından o kadar memnunkı bır sorunu bıle yok ınternet ortamında boyle sıtelere gırmeye bıle tenezul etmıyorlar..yada ben delırıyorum......
  • sanırım bi sen aldın bu arabayı bide ben almayı düşünüyırum sorma ya kimse yok. sinek avlayan bakkal gibiyiz. bi sen yazıyon bi ben
  • bu arada sen şu arabanın resimlerini bi yollayabilsen formumuz şenlenecek. belki gören gelir :)
  • hahahahhahahahahha walla yaw bugun mutlu bir gun karsimdaki komsumda gri renklisini aldi ama wicdansiz ayni model i 23 000 ytl ye almis 750 ytl girdi bana,,,,,,
    quote:

sanırım bi sen aldın bu arabayı bide ben almayı düşünüyırum sorma ya kimse yok. sinek avlayan bakkal gibiyiz. bi sen yazıyon bi ben
  • gerçekten iyi fiyata almış. demekki bu fiyata kadar düşebiliyomuş. ama sanırım bu aralar fiyatlar düştü ve dahada düşecek gibi. bu arada kjj arabanla ilgili son olarak 9 temmuzda yorum yapmışsın. eee artık baya kullandın arabayı, şuanki yorumları alabilirmiyiz dicem ama benden başka kimse olmadığı için alabilirmiyim dicem. resim koyamıyosun bari yorum yap :)
  • 23000 YTL YE 1,5 DCİ METALİK A.C ELEKT PAK. Mİ ALMIŞ???
    BİDE RESİMLER NOLDU HOCAM RESİM KOYAN YOK BEN YOLDA GÖRDÜKLERİMİ ÇEKİP KOYACAM
  • arakadaslar ilk basta resimleri unutun ben beceremiyorum....kabul edin bu arkadasiniz kalas...))) arabaya gelince walla bakirkoyde 2 tane olduk su anda gittigim yollar cogunlukla asfalt oldugundan rahat gidiyorum.ama motor sesi harbi iceriye aliyor ama her zaman dedigim gibi camlari kapa teybin sesini ac o zaman sorun yok. araba yukluyken yokus yukari biraz zorlaniyor ama geri kalan hepsi cok iii klimasi mukemmellllll
  • Avrupa da MCV nin 85 hp 200 nm 1.5 dci satışa başlamış umarım ülkemize de gelir.Bence bu motor mükemmel hem çok daha sportif hem daha tasarrruflu.www.dacia.ro sitesini inceleyin dacia nın orijinal sitesi.
  • arkadaşlar bu günlerde 2008 loganlar çıkmaya başladı. fakat 2008 modeller diğerlerine göre %3 pahalıymış. o önemli değilde bu 2008 lerde değişiklikler varmı acaba bilen varmı. yoksa tamamen aynı mı 2007 lerle. bu arada bu logan mcv yi kesinlikle 10 kişşden 9 bilmiyor. etraftaki kişilere şöyle bi araç var diyorum ama kimse bilmiyor. bu arada füme mcv gören varmı bilmiyorum ama çok yakışıyor bu araca anlatamam.
  • bu bolumu yasatamadik (((( teymenlikten istifa ediyommmmmmmm
  • sorma valla sen ,ben, bide aradabi alfa x. olsun özel forum gibi
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.