Şimdi Ara

Logan (2017) | Hugh Jackman | IMDb: 8.2 | Top 250 #155 (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.053
Cevap
14
Favori
51.587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Widget

quote:

Orijinalden alıntı: ktulgar15

Çizgi romanda tüm x men wolverine öldürüyordu famke ve diğerlerinin görünme olayı çok yüksek.

ölüyorlardı derken nasıl nerde acaba?

Okuyalı uzun zaman oldu Yanılmıyorsam mysterio x meni wolverinin düşmanları gibi gösteriyordu.Wolverine hepsine saldırıyordu.Ve hepsini öldürüyordu.Yer x men Malikânesiydi.İyi karakterlerin neredeyse hepsi ölmüştü.Wolverine karısı ve çocukları vardı.Kötüler karısını ve çocuklarını öldürüyordu.Wolverine ve hawkeye intikam için uğraşıyorlardı.Çizgi romanda geçen çoğu karaktere fox sahip değil.Hatta hulk çetesi diye kötüler var.Bakalım fox altından nasıl kalkacak.internette çok rahat bulursunuz.Gerçekten çok güzeldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Widget

quote:

Çizgi romanda tüm x men wolverine öldürüyordu famke ve diğerlerinin görünme olayı çok yüksek.

ölüyorlardı derken nasıl nerde acaba?

Okuyalı uzun zaman oldu Yanılmıyorsam mysterio x meni wolverinin düşmanları gibi gösteriyordu.Wolverine hepsine saldırıyordu.Ve hepsini öldürüyordu.Yer x men Malikânesiydi.İyi karakterlerin neredeyse hepsi ölmüştü.Wolverine karısı ve çocukları vardı.Kötüler karısını ve çocuklarını öldürüyordu.Wolverine ve hawkeye intikam için uğraşıyorlardı.Çizgi romanda geçen çoğu karaktere fox sahip değil.Hatta hulk çetesi diye kötüler var.Bakalım fox altından nasıl kalkacak.internette çok rahat bulursunuz.Gerçekten çok güzeldi.

Türkçe'si yok yahu. Ben mi bulamadım. İngilizce'de okurum da neyse.

• Ben geçen Cumartesi okudum 190 sayfa. Mükemmeler bir hikaye Old Man Logan.
  • Patrick Stewart, Hugh Jackman’ın son kez Wolverine karakterine hayat vereceği Wolverine 3’te bir kez daha Profesör X’i canlandıracak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MERT*

Patrick Stewart, Hugh Jackman’ın son kez Wolverine karakterine hayat vereceği Wolverine 3’te bir kez daha Profesör X’i canlandıracak.

Mağara.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marvel Studios

Size katılıyorum çizgi romanlarda karakterler ölünce hakların tamamı Fox'a geçmiyor. Anlaşırlarsa bütün karakterleri bile alabilir Marvel.

Zaten anlaşmayacaklarını bildikleri için marvel wolverine yi öldürdü. Artık tamamen fox a bıraktı karakteri. Fox da x men, mutant ve wolverine isimlerinden çok iyi para kazanıyor. Zaten planları da yepyeni bi başlangıç yapıp daha oturmuş bi evren kurmak. Hugh jackman ile olan wolverine ile işleri bitince. Sıfırdan daha büyük ve daha detaylı bi senaryo ile gelme planları var. Bunun içinde genç bi wolverine oyuncusu arıyorlar. Ayrıca xmen ve ekstra mutant filmlerini de serileştirip marvelvari bi çizgide gidicekler. Yani fox unda aynı marvel ve dc gibi sinema evreni kurma planları var.

• İşte bu ! Filmde Famke Janssen son kez Jean Grey rolünü canlandıracakmış. Ayrıca Sabertooth rolüyle Liev Schreiber de dahil olabilirmiş.

http://www.elmulticine.com/noticias2.php?orden=464890&utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter
    http://www.elmulticine.com/noticias2.php?orden=464851

Kaynaklar şuan için çok sağlam değil. Ama Patrick Stewart'da sinyalini vermişti zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeolog. -- 18 Ağustos 2015; 20:08:25 >

• Jeolog. kullanıcısına yanıt
    Gözün aydın.
  • quote:

Gözün aydın.

Sağol.

Gözün arkada kalmasın ben her gün bakarım yeni haber var mı filmle ilgili diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

quote:

Patrick Stewart, Hugh Jackman’ın son kez Wolverine karakterine hayat vereceği Wolverine 3’te bir kez daha Profesör X’i canlandıracak.

Mağara.

Şimdi gördüm önceki sayfada yazdığını.
  • MERT* kullanıcısına yanıt
    En son pm'me de cevap vermedin zaten yazıyorum bunları hep.
    Kusura bakma, yazmayı unutmuşum demek ki.

Bazen mobilden giriyorum ya da işim oluyor sonra yazarım diyorum ama unutuyorum böyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERT* -- 18 Ağustos 2015; 20:45:12 >
  • Orjins filminde liev s. çok iyiydi onu tekrar izlemek isterim

Hadi gözün aydın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Surfer Rosa

Hadi gözün aydın.

Hala onaylanmadı gerçi.
  • Umarım Liev Schreiber'ı da Sabretooth olarak tekrar görürüz. O adamı bir kere daha izlemem lazım.
  • fena olmuş

https://twitter.com/bosslogic yapmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 29 Eylül 2015; 19:16:57 >

• film rated R olacakmış.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.