Şimdi Ara

LIVETV DOLANDIRICILIĞI - BTK AÇIKLAMA GELDİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
1
Favori
8.575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu gün Vodafone Wi-Fi cihazıma lıve tv üyeliğiniz başlatılmıştır aylık 56₺ falan yazıyordu dedim ne alaka? O tür sitelerede girilmedi pop-up reklamlardan şüpheleniyorum ama ben hiçbir şekilde onaylıyorum demeden nasıl üye olmuş oluyorum? İptal yazıp gönderdiğimde üye değilsiniz diyor bu sorunda bila muzdarip olan varmı

Edit: BTK BAŞKANI ÖMER FATİH SAYAN BU DOLANDIRMA YÖNTEMLERİ İLE İLGİLİ BİR AÇIKLAMADA BULUNDU.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AirSupport -- 2 Ocak 2017; 1:36:49 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• Vodafone da bu olaylar fazlasıyla oluyor. Aynı olay benimde başıma gelmişti. O gün bu gündür vodafonun yakınından bile geçmiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben 10 senedir vodafoneyı kullanıyorum hiç başıma böyle şeyler gelmedi kullanıcı hatası olan şeyleri operatörlere bağlamayıniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • asi_genc6134 kullanıcısına yanıt
    Ben 15 senedir kullaniyorm, ustelik vodafone genel mudurlukte calistim.. Kullanici her zaman hatasini operatore yukler.. Bu gozler cok seye sahit oldu

• Uzun zamandır Vodafone kullanıyorum öncelikle Vodafone'dan para aldığınız ne kadar açık ki MH gibi sizde suçu Kullanıcıya yüklüyorsunuz. İnternette yaptığım kısa bir araştırma ile zaten yıllardır tüm operatörlerde bu sorunun olduğunu gördüm ben kullanıcı hatası olmadığına %100 eminim ne yazık ki ülkemizdeki dolandırıcılık ve paragözlülük hiçbir ülkede yok...

• Ben vodafone den her hangi bir para almıyorum ve ben genel konuştum diğer operatorleri kullananlar içinde belirtmek istiyorum
    Bu tarz sıkıntıların yeri burası olmaması gerekir diye düşünüyorum

Hocam elimde olmayan hiçbir sözleşme imzalamadan hiçbirşey onaylamadan nasıl böyle birşey yapabiliyorlar? Tamamen Vodafone un sorunu bu...

• Vodafone ile görüş mail at fax çek
    Gerçekten haklı isen btk ya yaz
    Şikayet var.com a yaz burdan yazmakla bişey kazanamazsın

Amacım bu sorunu yaşamış başka bir insan varmı varsa nasıl bir yol izledi onu öğrenmek istedim

• Burda vodafone çalışanı var KISACASD nikli arkadaş ona pmden yaz o sana yardımcı olur

• hocam livetv üyeliğini iptal ettirin siz iptal ettirmediğiniz sürece her hafta 14 tl ücret alıyor ve otomatik yeniliyor ve ayda 56 tl sadece livetv için alırlar.
  • KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam

• Geçmiş olsun. Bahsettiğiniz servis chatsel.com

Telefon numaraları : 0850 840 61 22 - 0212 777 13 88

İptal içinde BITIR yazarak 6670'ye SMS atmanızı istiyorlar.

Genelde cepten arkadaşlık sitesi reklamları görüntülendiğinde bu servise onay alınmadan üye yapıyorlar.

Bu tip sorunları yaşamamak için cepten Adguard kullanın.

Mobil Google Chrome için :https://chrome.google.com/webstore/detail/adguard-****er/bgnkhhnnamicmpeenaelnjfhikgbkllg
    Mobil Mozilla Firefox için :https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/adguard-****er/
    Mobil Opera Browser için :https://addons.opera.com/tr/extensions/details/adguard

• benim de başıma bu yaz geldi reklamlardan dolayı sanıyorum.. mesaj gelir gelmez şaşırdım direkt iptal mesajı yolladım 14 TL gibi bir şey faturama yansımıştı.. avea kullanıyorum ama sanıyorum ki operatörle telefonla alakası yok..

• Operatöre suç atıyorlar ama kullanıcı hatası ortada arkadaş 45 Tl gameloft üye olmuş olmadım diyor.Türkcell aradığımızda kadın saatini bile verdi.Belki kardeşim yapmıştır dedi.Aile profiline geçirtti sorun çözüldü.

• NitroNos kullanıcısına yanıt
    Hocam diyorumki saçma sapan reklamdan hemen üyelik başlatan ve hemen para çeken bir servis nasıl operatorle bağlantılı olamaz ben üyelik sözleşmesi imzalamamışım onaylamamışım birşeyi ee? Direkt olarak nasıl hemen çekiyor faturasdan?

• Sağolun hocam deneyeceğim

• AirSupport kullanıcısına yanıt
    Vodafone da para almiyorum, ama 3 sene once genel mudurlukte calistim.. O yuzden bir cok konuya hakimimdir.. Bende ise baslamadan once senin gibi dusunuyordum ama vodafone genel mudurlukte ise baslayinca kazin ayaginin oyle olmadigina kendim sahit oldum. Bak bir olay anlayim, adamin biri nokia 3310 kullandigini idda ederek internet kullanimi olduguna dair mh ye sikayet kaydi olusturmus kaydi dinledigimde adam nasil kufur ediyir "ben eski dandik tlf kullaniyorm bana nasil internet kullandiniz dersiniz" neyse hatti incelemeye aldik. Adam samsung s4 almis ve mobil veriyi kapatmamis ve telefon kendi kendine guncelleme yapmis, telefonu aldiktan 1 hafta sonra borcu yuzunden satmis. Ve internet kullanimi da s4 den yapilmis.. Bunun gibi binlerce konuya sahit oldum, sen olsan ne dusunurdun? Benin gordugum musterilerin hatalarini bi anlatsam sayfalar surer

• O nasıl iş yav

• AirSupport kullanıcısına yanıt
    Ben türkcell kullanıyorum.Her ay düzenli 39 Tl geliyor.Akıllı fatura özelliği sayesinde paket dışında hiç bir işlem yapılmıyor.Vodafone ve Avea'da bu özellik mutlaka vardır.Hattınızı bu servisi tanımlatın kafanız rahat olsun.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.