Şimdi Ara

||| Liverpool haftalık maç konusu ||| (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
136
Cevap
0
Favori
4.311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güzel oldu 3 puanla başlamak. Haftaya Chelsea'yi yenersek lideriz.
  • vallahi burda galatasaray neyse ingiltere de liverpool o
  • maçı izliyordum şimdi geldim.ölümüne liverpool.

yalnız bu takım ingiltere'de yine şampiyonluğa oynayamaz gibi geldi bana.umarım yanılırım.malum ilk maç.
  • Liverpool
  • Arkadaşlar sizden bir ricam var burada tartışılmasın. Yok işte Galatasaray Türkiye'de neyse Liverpool İngiltere'de odur, ölümüne ManU, ölümüne Chelsea gibi mesajlardan alıntı yapıp cevap yazmayın.

Konuyu zaten maçlarda aklıma geldikçe yukarı çıkarırım. Bu arada bu takımın şampiyonluğa oynaması lazım, 18 yıl oldu yav. Bir sene de Avrupa'yı boş geçsinler.
  • bence liverpool un ideal düzeni şöyle olmalı;
    reina
    finnan-agger-carragher-riise
    ...........sissoko-alonso........
    ................gerard...............
    pennant...................babel
    .................torres..............

kuyt asıl ilk 11 başlar anlayamıyorum.voronin torres den sonraki tercih olmalı.sonra kuyt.crouch ın satılmaması da ayrı bir konu.
  • Finnan takımın tek eksikliği bir sağ bek
    bence M.Gonzalez'e şans vermesi lazım artık Benitez'in.Pennant'a verdiği şansı ona verseydi ohoooo....
  • quote:

Orjinalden alıntı: blade77

Finnan takımın tek eksikliği bir sağ bek
    bence M.Gonzalez'e şans vermesi lazım artık Benitez'in.Pennant'a verdiği şansı ona verseydi ohoooo....

ben pennant'ı milli takımda çok beğenmiştim ama liverpool'da sahada yok gibi.
  •  ||| Liverpool haftalık maç konusu |||

Bilmem anlatabildim mi..?
  • Gerrard nesin sen öyle yahuu
  • quote:

Orjinalden alıntı: blade77

Finnan takımın tek eksikliği bir sağ bek

gonzalez betise gitti diye hatırlıyorum.finnan ın nesi var yahu.sağ bek olarak üst düzeyde bir futbolcu.finnan olmasa takım savunmasıda olmaz ve çok gol yer liverpool.
  • Gonzales gitmedi diye biliyorum ama takip edemedim bir süredir, emin değilim.

Finnan aslında yeterli, hücuma çıktığında çok iyi orta yapan bir oyuncu. Savunması da iyi. Bence eksiksiz, en azından takım için yeterli. Carragher zaten iyi, Agger her geçen gün daha iyi. Pennant'a laf eden çarpılır vallahi. Adam sadece bu maçta kötüydü, onun dışında bence sayılı sağ açıklardan. Gerrard için söylenebilecek birşey yok zaten.
  • diğer oyuncularla kıyaslayınca Finnan 1 kumaş düşük duruyor.İstikrarlı bir oyuncu, tam bir görev adamı ama yeterli değil liverpool için bence.Çok iyi bir yedek oyuncu olabilir
  • bu arada Gonzalez gitmiş Betis'e
  • Kötü olmuş. Ayrıca Luis Garcia da büyük kayıp bence. Zaten o kaybı sakatlandığında yaşamıştı Liverpool, bu saatten sonra hayır gelmezdi yani. Akıllıca bir transfer oldu aslında.

Bellamy'nin gönderilmesi için zamanım olsa yatıp kalkıp dua ederdim ama daha önemli işlerim var. Neyse ki sonunda gitti. Şimdi Crouch var gönderilmesi gereken. Takımın her alanı eksiksiz, ancak Crouch fazlalık gibi. Torres bildiğimiz Torres, bence kendinden bekleneni verecektir.

C'mon Reds..!
  • Bence Crouch'u tutmasının sebebi, uzun boylu forvet olmasından kaynaklanıyor. 3 forvet var, Torres, Kuyt, Voronin ve bunların hepsi birbiriyle benzer oyuncular, hızlı, teknik.. Bunların yanında gerektiğinde bir pivot santrafor oynatmak isteyebilir.

neyse, yu vil nevır volk elon
  • LiverP00L
  • Forza Milan
  • Arsenal yeniliyor.

Akşam ManU ve Chelsea puan kaybeder de haftaya Çalsi'yi tokatlarsak lideriz.
  • ermanpac liverpool sevdiğini öğrendiğim iyi oldu süpresin dünkü maçta süperdi gerard golü attı sevinçten yerlerdeydim çok seviyorum bu takımı ya
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.