Şimdi Ara

||| Liverpool haftalık maç konusu ||| (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
135
Cevap
0
Favori
4.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ula sorma ya ben de tam tersine hem taraftar hem de spiker anlatımı için sesi tamamen açarım. Böyle nasıl olacak bilmiyorum, saçma sapan spiklerler saçma sapan anlatımlar.

Ben gidip kola alıp geleyim. Evde bira içemiyoruz.
  • Başarılar rakip takım.(İddaa oynadıkta.).Ben bu maçı sopcastten izlemeyi düşünüyorum.Artık spikere katlanamadığım için.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ermanpac

Ula sorma ya ben de tam tersine hem taraftar hem de spiker anlatımı için sesi tamamen açarım. Böyle nasıl olacak bilmiyorum, saçma sapan spiklerler saçma sapan anlatımlar.

Ben gidip kola alıp geleyim. Evde bira içemiyoruz.

Yanında cips de al iyi olur.. Şimdi tam maça başlayacaklar kesin misafir tarzı birileri gelecek sinir olacam yine. Tam herşeyi hazırlıyorum cipsdir koladır mezedir maçın heyecanına giriyorum zank zil çalıyo hop misafir. Ortamı kurup tek başına Premier Lig izlemek gibisi yok. İnş birileri gelmez.. 17:00'da da Chelsea deplasmanındayız zaten geleni evden bile kovarım artık..

• quote:

Orjinalden alıntı: 6.His
    Yanında cips de al iyi olur.. Şimdi tam maça başlayacaklar kesin misafir tarzı birileri gelecek sinir olacam yine. Tam herşeyi hazırlıyorum cipsdir koladır mezedir maçın heyecanına giriyorum zank zil çalıyo hop misafir. Ortamı kurup tek başına Premier Lig izlemek gibisi yok. İnş birileri gelmez.. 17:00'da da Chelsea deplasmanındayız zaten geleni evden bile kovarım artık..

Vallahi onu da yazacaktım ama ayıp olur diye yazmadım. Evde SuperFresh hazır patates var. Fritözde onu da kızarttık mı Allaaahhh. FB maçlarını evde izleyemiyorum zaten, bari Liverpool maçında bir keyfimiz olsun. (Tabi spikerler o keyfi mahvetmezse )

• Hala daha penant' a pinın diyor ya kaç hafta geçti öğrenemedi mi
  • Goollllllllllllllllll...............

Sissokko...
  • fransız oyuncu mali milli takımındada oynuyor
  • Chelsea golcü futbolcu Daniel Alves'i(Defansın sağında oynuyor) alamadı. Onun yerine 5.bilmem kaç milyon euroya yıldız futbolcu Belletti'yi transfer etti.. Maç hızlı gidiyor eleman ağır çekimde anlatıyor bende ağır çekime bağladım tabaktaki cipsler hala duruyo yavaş yavaş yemişim..

• ah be Torres nası kaçırdı o golü. Atsa farka giderdik. Hemde benim oyun için iyi olurdu kaptan yaptık adamı gol atarsa süper olur.

bu arada sunderland büyük ihtimal düşer bu futbolla. Ne futbol oynuyolar ne futbol oynatıyolar. Top kendilerindeyken becerisizlikten 3 pas yapamıyolar. Liverpool'a geçiyo top bu seferde hayvan gibi giriyolar topu almak için.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ermanpac

Goollllllllllllllllll...............

Sissokko...

Çok sağlam gol attı.

• spiker Jermain Pennant diyeceği yere Jermain Finnan dedi bide 3-4 kere arka arkaya dedi

kazma spiker
  • quote:

Orjinalden alıntı: blade77

spiker Jermain Pennant diyeceği yere Jermain Finnan dedi bide 3-4 kere arka arkaya dedi

kazma spiker

finnan demiyor o pinın diyor. O şekilde okunduğunu zannediyor. Yani finnan' a finın, penant' a pinın diyor

• quote:

Orjinalden alıntı: kktn1925

quote:

Orjinalden alıntı: blade77

spiker Jermain Pennant diyeceği yere Jermain Finnan dedi bide 3-4 kere arka arkaya dedi

kazma spiker

finnan demiyor o pinın diyor. O şekilde okunduğunu zannediyor. Yani finnan' a finın, penant' a pinın diyor

Nası okunuyor sen sölede aydınlanalım ...

• Abi spiker futboldan çakmıyo tamam da gözleride mi kör anlamıyorum Carragher çıktı oyundan Riise girdi.Doğal olarak Riise sol beke geçti ve Arbeloa libero ya geçti.Spiker başladı gene Riise Carragher'ın yerinde oynuyor diyo Riise solda duruyor adam hala defansın ortasında oynuyor diyo

bu arada Voronin %100 lük gol kaçırdı
  • Voronin attı en sonunda
  • quote:

Orjinalden alıntı: Veloci

fransız oyuncu mali milli takımındada oynuyor

hocam diyorum ya.spiker aynen böyle bir cümle kurdu golden sonra.adam hangi milli takımda oynuyorsa oralıdır.dediği cümleden fransa milli takımından boş kalan zamanında mali milli takımında da oynuyor anlamı çıkıyor.
  • voronin attı 0-2 gectik artık sunderland ı sıradaki gelsin
  • Galibiyetiniz hayırlı olsun..

• golcü alves,sisokko,pinın ne bu ya bu spiker ne yapmaya çalışıyo anlamıyorum,o kadar eleştiri yapıldı hala aynı hatları tekrarlıyor.
    sunderland kapanmaya çalıştı ama gücü yetmedi daha farklı da bitebilirdi,solda babel i etkili kullansalar ordan kolay goller çıkabilirdi.torres de son vuruşlarda etkisiz,hep kalecinin üstüne vurdu.
  • Asist Torres'den yavrum benim. Son dakkada Torres'e pası veremedi orda kıl oldum ya.

Neyse, 3 puan bizim.

Toulouse'u eleyip rahatlıyalım. Bi sonraki maç Derby'le rahat alırız o maçıda.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.