Şimdi Ara

Lisenin İlk Günü (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
2
Favori
8.638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sınıfa sakın geç girme yoksa üstüne bön bön bakabılırler strese gırme ilk gun hocaylada fazla muhattab olup kım lan bu fırlama dedırtme kendıne efendı ol kardesım ayagına yat 2 :D gerisi gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mert_Jeksin

Sınıfa sakın geç girme yoksa üstüne bön bön bakabılırler strese gırme ilk gun hocaylada fazla muhattab olup kım lan bu fırlama dedırtme kendıne efendı ol kardesım ayagına yat 2 :D gerisi gelir.

• Kardeşim haklısın bende bu sene liseye baslıcam düşündükçe içeme sancılar giriyor.Ne yapmalıyım ne etmeliyim hiçbir fikrim yok aklımda.
  • Takla atarak gir kankey
  • quote:

Orijinalden alıntı: 07BLueDeViL07

12. sınıf olarak söylüyorum ;

*Fazla artistlik yapma.Pısırık da olma.

*Muhtemelen 12'ler sınıfları dolaşacaktır.Bırak dolaşsınlar karışma. (Zamanında bizim sınıftaki elemanın teki karışmıştı.Çocuk ilk günde dayaktan nasibini aldı )

*Okulun girişinde büyükler süt dağıtırlarsa hayır demeyin alın.(Velim var yanımda almam diyorsan o veli elbet ayrılacak okuldan)

*Milletin ayak işini yapma.Kantine falan bir kere bile başkası için gitme.Giderken de başkasının siparişini alma.

*Bilgisayardan anlayan var mı dediğin de kendin anlasan dahi parmak kaldırma.

*Kızlarla aranı iyi tut.(Bu sana yol-su-elektrik olarak geri dönecektir)

*Çıkışta kavgalar olacaktır.Sittir et.Milletin birbirine laf sokmasından başka birşey olmuyor.

*Eğer torrent falan anlıyorsan satış yapabilirsin.(Film-oyun-müzik)

*Sakın ola ki hdd-flash gibi eşyaları hocaya verme.(Tecrübeyle sabittir.)

*Sınıfından bir kıza aşık olma.

O kadar okul değiştirdim bu kadar saçma sapan şeyler görmedim.
    Süt dağıtmaymış,12'lerin sınıf dolaşması falan

• Okul başlamadan bırak.
    En temizi bu
  • Asosyal biri olmasaydın sana çok iyi bir lise hayatı yaşatacaktım da olmaz o iş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jo.qain

quote:

Orijinalden alıntı: ThunderVoid

quote:

Orijinalden alıntı: butidontcare

quote:

Orijinalden alıntı: MMavoix

Bebe forumu oldu burasida hadi uykuya yuru bakiyim

http://www.facebook.com/Liteeeee

Onu bunu bırak gömleğin içinde durmasın yeter.

Spor gömlekler dışarı çıkarılır. Okul ortamında İbrahim Tatlıses gibi gezmenin hiçbir anlamı yok.

Konunun en duzgun ve dogru mesaji tesekkurler sana

• Bak arkadaşım ilk gün törene 10. sınıfların arasında girdim, bayağı güzeldi, hava güneşliydi falan filan, sonuçta 4 sene geçti ve ben ilk gün adına başka fazla bir nane hatırlamıyorum, hatırladığım o okulda yaptıklarım ve kazandıklarım :) her yönden ;) sende ilk gün kayıp bile yaşasan ilerde bunu telafi edeceğini unutmadan yoluna devam et :) çok dalgaya alınmış durum belki ama olsun :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: TRangulity

quote:

Orijinalden alıntı: 07BLueDeViL07

12. sınıf olarak söylüyorum ;

*Fazla artistlik yapma.Pısırık da olma.

*Milletin ayak işini yapma.Kantine falan bir kere bile başkası için gitme.Giderken de başkasının siparişini alma.

*Bilgisayardan anlayan var mı dediğin de kendin anlasan dahi parmak kaldırma.

*Kızlarla aranı iyi tut.(Bu sana yol-su-elektrik olarak geri dönecektir)

*Çıkışta kavgalar olacaktır.Sittir et.Milletin birbirine laf sokmasından başka birşey olmuyor.

*Eğer torrent falan anlıyorsan satış yapabilirsin.(Film-oyun-müzik)

*Sakın ola ki hdd-flash gibi eşyaları hocaya verme.(Tecrübeyle sabittir.)

O kadar okul değiştirdim bu kadar saçma sapan şeyler görmedim.
    Süt dağıtmaymış,12'lerin sınıf dolaşması falan

Bir mezun olarak ben de böyle durumlara rastladığımın altına imza atıyorum ;) Hele 3. madde 4 seneme mâl oldu :))

• Şimdi siz 98 li mi oluyosunuz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi banyodayim -- 3 Eylül 2011; 19:08:11 >
  • mutlaka sinifa girince apaci muzigi ac ve dans et.daha sonra kizlara yavsa.
  • Millet bu konunun kaçıncı açılışı birisi söylesin lütfen??
  • lisede kızlar teklif ediyoo,bunu bil ve kızları kesmeye başla...
  • quote:

Orijinalden alıntı: dv6000

Şimdi siz 98 li mi oluyosunuz ?

Matematik 1 sanırım?
  • İstediğin yere oturabilirsin ama yanındaki insanlarla konuşmaktan onlarla tanışmaktan çekinme yeter." Ne isen o ol " diyecemde o yaştaki insan bir gün farlı diğer gün farklı oluyor lise için denmez o laf sen üniversiteyi kazanınca deriz inşallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: sariemir06

İstediğin yere oturabilirsin ama yanındaki insanlarla konuşmaktan onlarla tanışmaktan çekinme yeter." Ne isen o ol " diyecemde o yaştaki insan bir gün farlı diğer gün farklı oluyor lise için denmez o laf sen üniversiteyi kazanınca deriz inşallah

• Oturacağın yeri iyi seç. Kimseninkine oturma boş yerleri hedef al.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YSOFT

Oturacağın yeri iyi seç. Kimseninkine oturma boş yerleri hedef al.

İşte o en büyük rezillik olur iyi uyardın
  • Apaçi olursan ilk günden kötü izlenim verir dayak bile yiyebilirsin.Örnek öğrenci gibi gömlek içerde kıravat sıkılmış bir vaziyette girersen dalga konusu olursun.
    King gibi gir içeri utanmadan geç boş bir sıraya gerisi kendinden geliyor zaten.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.