Şimdi Ara

Lisenin İlk Günü (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
2
Favori
8.638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ThunderVoid

quote:

Orijinalden alıntı: Jo.qain

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: butidontcare

quote:

Orijinalden alıntı: MMavoix

Bebe forumu oldu burasida hadi uykuya yuru bakiyim

http://www.facebook.com/Liteeeee

Onu bunu bırak gömleğin içinde durmasın yeter.

Spor gömlekler dışarı çıkarılır. Okul ortamında İbrahim Tatlıses gibi gezmenin hiçbir anlamı yok.

Ee bu cevabı verdin noldu? Sen hiç gömleğini dışarı çıkarmadın mı lisede? Dur tahmin edeyim kesin çıkarmamışsındır.

@MMavoix

Komik olan bişey varsa hep beraber gülebiliriz

Eğleniyor ölü taklidi yapalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cyris

quote:

quote:

quote:

quote:

ne olursa olsun kendini agırdan sat...Birde yukardakilerin yorumuna bakma yok moonwalk yaparak girme felan,bunlara hiç gerek yok...Adam her yerde adamdır..Sen ciddiyetini hiç bozma.Azıcıkta karizman varsa sınıfın a.... korsun :)

Akor ne la ? xd qnq cok yakisiklisin agirdan sa kenndini 5ton gibi

yani illa a*m mı yazaydım bunumu istiyon ? bi de ne çabuk belli ettin ergen olduğunu...Öyle kızlara yalakalık yapan tiplerdensen hiç ugraşmıcam kaybol...

Tekrarlıyorum ; ne olursa olsun agır olacaksın...Yerinde gül,yerinde ciddi ol..Ama agaç gövdesi gibi de takıl demiyorum..Lan kısaca c.ronaldo gibi işte ^^

Agac govesi gibi kok salip gel salal gezmudrun.odasina cik agla 'Zd

Allah için biri şunu tercüme etsin.
    Senin gibi yalaka tiplerden acayip nefret ediyorum biliyormusun ? Herşeye bok varmış gibi gülen,sırıtan.İyrençsiniz lan.

Prim yapiyoruz rwiz qralim ayiQ oL ;) yalakalikla nealakag?

• bak dostum ayiQ değil ayık'dır onun doğrusu..Neyse tartışmıcam daha fazla senle..
  • quote:

bak dostum ayiQ değil ayık'dır onun doğrusu..Neyse tartışmıcam daha fazla senle..

En doğru karar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akin_Tr

quote:

Lisedeki ilk gün neler yapmalıyız, neler yapmamalıyız?
    -Haliyle ilk gün utanacağız bu utangaçlığı yenmek için ne yapmamız lazım?
    Kolej olduğu için lise1 lise2 lise3 lise4 hepsinden 1 tane var.
    -İlk gün hoşgeldin töreni varmış bu nasıl bir tören?
    Sınıfta 20 kişi olacak sınıfa girince nereye oturmayalım milleti gözetleyebileceğim?

Herkesin korkulu rüyası '' LİSEDE İLK GÜN '' çok zor olacak

moonwalk yaparak sınıfa gir ve hocan olduğunu düşündüğün kişiye balgam at.Böylece sevgi bağı oluşur aranızda..

Sonra dersin bizim aile biraz değişik sevgimizi böyle gösteriyoruz hocam :)

• quote:

bak dostum ayiQ değil ayık'dır onun doğrusu..Neyse tartışmıcam daha fazla senle..

Tamam hocam kriz geldi kusurabakmayin:)
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Spor gömlekler dışarı çıkarılır. Okul ortamında İbrahim Tatlıses gibi gezmenin hiçbir anlamı yok.

Ee bu cevabı verdin noldu? Sen hiç gömleğini dışarı çıkarmadın mı lisede? Dur tahmin edeyim kesin çıkarmamışsındır.

@MMavoix

Kimseyi göt etmek gibi bir amacım yok. Diyosan göt oldum birşey diyemem sana. Ayrıca evet bende gömleğimi dışarı çıkardım halada çıkarıyorum ama öyle üstüne her giydiğin gömleği dışarı çıkarırsan alabileceğin tepkiler için söylemiştim. Emin ol o gömleği içeri sokup adam gibi gezdiğinde o dışarı çıkarıp serserilik peşinde koşan tipleri sikip atarsın. Son olarak konuya gelince öyle lisede popi. olayım falan yalan bu işler. Adam popüler olacağım diye orjinalliğinden çıkıyor, yaptığı her hareket kasıntı kasıntı şeyler. Her lisede göreceğiniz kareler bunlar.

kendin ol diyosun yani?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

@MMavoix

Kimseyi g.t etmek gibi bir amacım yok. Diyosan göt oldum birşey diyemem sana. Ayrıca evet bende gömleğimi dışarı çıkardım halada çıkarıyorum ama öyle üstüne her giydiğin gömleği dışarı çıkarırsan alabileceğin tepkiler için söylemiştim. Emin ol o gömleği içeri sokup adam gibi gezdiğinde o dışarı çıkarıp serserilik peşinde koşan tipleri m.k.p atarsın. Son olarak konuya gelince öyle lisede popi. olayım falan yalan bu işler. Adam popüler olacağım diye orjinalliğinden çıkıyor, yaptığı her hareket kasıntı kasıntı şeyler. Her lisede göreceğiniz kareler bunlar.

Hele bi sakin ol önce. Benim bunu söylemede serserilikle falan alakası yoktu. Ben lise 1 başladığımda gömleğim biraz büyüktü pantolunun içine koydum gittim . Cidden çok kötü bir görüntüydü. Aklıma geldikçe . Ha gömleğini dışarı çıkarmasın, dar gömlek yasak değil ise dar gömlek alsın. Senin söyleme amacın g.t etme olmayabilir ama bazı arkadaşlar öyle anlamış Ayrıca mesajını editlersen iyi olur.

Not: Ben adama farklı olsun diye söylemedim bunu. Kötü görünüyorsa yapmasın. Bende kötü görünüyor diye herkeste kötü görünecek değil.

• Senle bir sorunum yok yanlış anlaşılmasın. Her gömleği dışarı çıkartma İbrahim Tatlıses'in Türkiye'ye getirdiği bir saçmalıktır. Bende yapmayın diyorum. Ayrıca konuyu açana da son bir söz söylemek istiyorum, açık konuşacağım. Buraya yada bunun gibi forumlara böyle konular açan adamlardan senin istediğin bir tipin çıkması zor. Nasıl istersen öyle anla
  • quote:

Senle bir sorunum yok yanlış anlaşılmasın. Her gömleği dışarı çıkartma İbrahim Tatlıses'in Türkiye'ye getirdiği bir saçmalıktır. Bende yapmayın diyorum. Ayrıca konuyu açana da son bir söz söylemek istiyorum, açık konuşacağım. Buraya yada bunun gibi forumlara böyle konular açan adamlardan senin istediğin bir tipin çıkması zor. Nasıl istersen öyle anla

Son şakasını yaptı.
  • quote:

Senle bir sorunum yok yanlış anlaşılmasın. Her gömleği dışarı çıkartma İbrahim Tatlıses'in Türkiye'ye getirdiği bir saçmalıktır. Bende yapmayın diyorum. Ayrıca konuyu açana da son bir söz söylemek istiyorum, açık konuşacağım. Buraya yada bunun gibi forumlara böyle konular açan adamlardan senin istediğin bir tipin çıkması zor. Nasıl istersen öyle anla

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ibrahim Tatlıses kısmına sesli güldüm

• ceketi çıkar bir ay bunu yapmayarak bütün sınıf yanmışızdır..en arka sıra duvar kenarı vazgeçilmez belki önüne kız düşer yada kafa adamlar..değişik şeyler yap ilk giren hoca günaydın dediğinde saol diye bağırabilirsin askerler gibi erkeklerle ne kadar çabuk iletişime geçersen kızlarlada konuşmaya başlama süren kısalır

Başarılar
  • Lise 1'ler 1 hafta erken mi başlıyo ya ?
  • Benim gibi, arkadaşlarımın olduğu liseye git. Aynı sınıfta 8 tane arkadaşım vardı, babamın okulu gibi davranıyordum
  • Kimse birbirini tanımadığından ilk girdiğinde herkes birbirlerini süzecek. Ne ezik nede çok havalı bir tip yaratma sınıf ortamında. 2-3 Güne kaynaşırsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi V.Vasquez -- 3 Eylül 2011; 1:32:33 >
  • zaaaaaaaa diye gül yeter
  • Herkes utangaçken ben havalı olmalıyım girişken olmalıyım çok konuşayım espri yapayım olaylarına girme sakın.Bizim sınıfta da öyle bir çocuk vardı öldü şimdi.
  • Yil olmus 2011 hala liseye yeni baslayan var,forum iyice bebe dolmus.Bide forumda 2000 liler konusu var,forum kotuye gidiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hook1903 -- 3 Eylül 2011; 2:00:07 >
  • o diil de bu sene ilk görüyorum 2 3 senedir her gün 10 15 tane olurdu gene azalmışlar iyi iyi

forum iyiye gidiye
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.