Şimdi Ara

Liseden nefret ediyorum arkadaş ya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bel altı espri yapan, sigara içen ergenlerden de nefret ediyorum sırf kız olduğu için kendini değerli ve dokunulmaz sanan canlılardan da. Mossad da çalışma hayalim için katlanıyorum sadece. Şu dönem bitsin karar verirsem açığa geçecem sadece dershaneyle ve ing kursuyla devam ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Son senemde açığa geçtim ben de

• Hiç sevmiyorum seni ama ilk cümlende haklısın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen öyle. Sonra "niye arkadaşın yok?" öyleleriye arkadaş olacağıma tek kalırım çok daha iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: podkayfom

Son senemde açığa geçtim ben de

Yararı oldu mu hocam? Birde mesela edebiyata 3 kere girdim hepsinde boş bıraktım. Muaf oluyorum dimi? Sayısalcıyım da boş yere ezberle uğraşmak istemiyorum.

• Büyük ihtimal şişko ve asosyalsin o yüzden etrafınla ilişki kuramıyorsun. Kızlar da bakmıyor içten içe onlara karşı da bir nefretin var 1-2 kere red yedin ya da sınıfta popüler sınıfındaki 1-2 kız seninle dalga geçti. Arkadaşın yok varsa da sadece seni kullanıyor. Bye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CooperLoL

Hiç sevmiyorum seni ama ilk cümlende haklısın

Bu ülkede kim kimi seviyor ki :D sokağa çıkıyorum ve herkesin yüzü asık. Yaşlılar ölü gibi. Gençler mutsuz. Ben gülümseyerek yürüdüğümde deli gözüyle bakıyorlar. İşaret falan ediyorlar. Ömürlerinde hiç mutlulukla, huzurla tanışmamışlar ki. Hatta insanların sırf toplumsal baskılardan dolayı yaşadığını düşünüyorum ben bu ülkede. Neyseki az kaldı burdan gitmeme.

• quote:

Orijinalden alıntı: tüng

Aynen öyle. Sonra "niye arkadaşın yok?" öyleleriye arkadaş olacağıma tek kalırım çok daha iyi.

Bu ülkede iyi arkadaş arayan yalnız kalıyor ne yazık ki

• quote:

Orijinalden alıntı: RemyDeGourmont

Büyük ihtimal şişko ve asosyalsin o yüzden etrafınla ilişki kuramıyorsun. Kızlar da bakmıyor içten içe onlara karşı da bir nefretin var 1-2 kere red yedin ya da sınıfta popüler sınıfındaki 1-2 kız seninle dalga geçti. Arkadaşın yok varsa da sadece seni kullanıyor. Bye.

Şişko değilim hatta düzenli barfiks vs çektiğimden dolayı sınıfta en güçlü fiziğe sahibim. Ama Gerçekler sadece kazananların hoşuna gider. Ben gerçeğin ta kendisiyim bu yüzden loserlar beni sevmiyor. Onlar için tehdit unsuruyum

• quote:

Orijinalden alıntı: II.Leopold

quote:

Bu ülkede kim kimi seviyor ki :D sokağa çıkıyorum ve herkesin yüzü asık. Yaşlılar ölü gibi. Gençler mutsuz. Ben gülümseyerek yürüdüğümde deli gözüyle bakıyorlar. İşaret falan ediyorlar. Ömürlerinde hiç mutlulukla, huzurla tanışmamışlar ki. Hatta insanların sırf toplumsal baskılardan dolayı yaşadığını düşünüyorum ben bu ülkede. Neyseki az kaldı burdan gitmeme.

Düşüncelerini düzgünce ve araştırarak ifade etsin hiçbir şekilde garezim olmazdı sana.Araştırmadan ve saçmasapan bir üslubla konu açıyorsun millet sana hakaret ediyor tabi edecekler milleti tahrik ediyorsun.Atatürk şapka giymeyenleri astı diyorsun ama en ufak bir kanıtın yok oradan buradan saçma sapan facede gördüklerini kesin doğruymuş gibi kaynak alıyorsun.

• Bende nefret ederdim simdi unideyim universite daha beter.Gelen gideni aratti yalan yok.

• II.Leopold kullanıcısına yanıt
    seni hiç sevmiyorum ama aslında seviyorum, neyse. sayısalcıysan lys edebiyata keyiften girebilirsin hepsini yanlış işaretleyebilirsin sorun olmaz MF'den tercih yapacaksan. "3 kere girdim" orayı anlayamadım açarsan yardımcı olurum
  • Niye Mossad?

• Üniversiteye geçince orayı da sevmeyeceksin, zira yine sigara içenleri ergen, sana pas vermeyen kızları havalı, bel altı espri yapanı da olgunlaşmamış göreceksin. Belki bir umut bu sırada kendin olgunlaşırsın da kendinde de sorun aramaya başlarsın.

• quote:

quote:

quote:

Düşüncelerini düzgünce ve araştırarak ifade etsin hiçbir şekilde garezim olmazdı sana.Araştırmadan ve saçmasapan bir üslubla konu açıyorsun millet sana hakaret ediyor tabi edecekler milleti tahrik ediyorsun.Atatürk şapka giymeyenleri astı diyorsun ama en ufak bir kanıtın yok oradan buradan saçma sapan facede gördüklerini kesin doğruymuş gibi kaynak alıyorsun.

Bu ülkenin insanı öyle ki kafadan uydurma fakat samimi gelen düşünceleri, büyük araştırmalar sonucu elde edilen bilgilerden daha çok sever, anlaşılır bulur. Açıkcası düşüncelerimi kabul ettirmek gibi bi niyetim yoktu zaten kimse kendi düşüncesini benim için değiştirmez. Açtığım konular da kimsenin fikrinde en ufak değişikliğe neden olmadı :D sadece birileri belki de bana sinirlenip karşı çıkmak için bir şeyleri araştırır, Yeni düşünceler beyinlerini meşgul eder diye açtım. Boş zamanlarımda eğer ban yemezsem aynı tip konuları açmaya devam da ederim :d

Ha yazdıklarımı genel olarak doğru buluyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: NUSR-ET

Bende nefret ederdim simdi unideyim universite daha beter.Gelen gideni aratti yalan yok.

O ergenlerin mezun olduktan sonra gittikleri üniversitelerden birine mi gittin xd her üni öyle değildir ya umarım yani

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: NUSR-ET

Bende nefret ederdim simdi unideyim universite daha beter.Gelen gideni aratti yalan yok.

O ergenlerin mezun olduktan sonra gittikleri üniversitelerden birine mi gittin xd her üni öyle değildir ya umarım yani

yok yeditepedeyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ruscall

seni hiç sevmiyorum ama aslında seviyorum, neyse. sayısalcıysan lys edebiyata keyiften girebilirsin hepsini yanlış işaretleyebilirsin sorun olmaz MF'den tercih yapacaksan. "3 kere girdim" orayı anlayamadım açarsan yardımcı olurum

Belli belirsiz hisler demek.d Benim sorduğum aöl de 3 kere girdiğimizde muaf oluyormuşuz ve o ders diploma notumuzu etkilemiyormuş. Ben yapamadığım için değilde dinle edebiyatla yani lysde çıkmayacak derslerle uğramamak için muaf olmak istiyorum. Bu doğru mudur yani benim mat fizik bio falan yüksek zaten dinle edebiyat düşürüyor ortalamayı.

• quote:

Orijinalden alıntı: fuujitsu

Niye Mossad?

Dünyanın en iyi istihbarat kurumunda İşler nasıl yürüyor en ayrıntısıyla öğrenmek için.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yirikalische

Üniversiteye geçince orayı da sevmeyeceksin, zira yine sigara içenleri ergen, sana pas vermeyen kızları havalı, bel altı espri yapanı da olgunlaşmamış göreceksin. Belki bir umut bu sırada kendin olgunlaşırsın da kendinde de sorun aramaya başlarsın.

Bu durumda mantıken adam haklı oluyor.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.