Şimdi Ara

Lisede sevgili ne kadar mantıklı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
10.567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sizce lisede sevgili ne kadar mantıklı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ulan hiç bi kızdan çıkma teklifi almadım herkes tip var diyor ama yok işte illa erkeklermi edicek anlamadımki

lazım hocam ergenlik döneminde bir kız arkadaş iyide olabilir çok kötüde pes oynuyanı var törpü yapanı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PhotoShop Man

ulan hiç bi kızdan çıkma teklifi almadım herkes tip var diyor ama yok işte illa erkeklermi edicek anlamadımki

lazım hocam ergenlik döneminde bir kız arkadaş iyide olabilir çok kötüde pes oynuyanı var törpü yapanı

Nick-avatar-mesaj uyumu.

Lise sonsan boşver.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Where Is My Mind ?

quote:

ulan hiç bi kızdan çıkma teklifi almadım herkes tip var diyor ama yok işte illa erkeklermi edicek anlamadımki

Nick-avatar-mesaj uyumu.

Lise sonsan boşver.

Lise son:) son sene kafayı toparlamak lazım. Etrafima bakıyorum millet sevgilim yok diye depresyona giriyor. Bence "sevgili" dedin mi tek olacak kalıcı olacak:)

• quote:

Orijinalden alıntı: yasinemir

quote:

quote:

Nick-avatar-mesaj uyumu.

Lise sonsan boşver.

Lise son:) son sene kafayı toparlamak lazım. Etrafima bakıyorum millet sevgilim yok diye depresyona giriyor. Bence "sevgili" dedin mi tek olacak kalıcı olacak:)

Genelde öyle tipler hep boş gezer. Olacağı varsa olur kardeşim sen bu yaz yapmaya çalış hoşlan birinden okul başlayınca da ayrıl peşinden koşsun.

• Olmasında sakınca yok ancak ciddi birşey beklemeyin. Sadece tecrübe amaçlı.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Nick-avatar-mesaj uyumu.

Lise sonsan boşver.

Genelde öyle tipler hep boş gezer. Olacağı varsa olur kardeşim sen bu yaz yapmaya çalış hoşlan birinden okul başlayınca da ayrıl peşinden koşsun.

Doğru bildiniz bayım

• YAPMA HAYATIN KAYAR
    Bizim bir arkadaş da öyleydi toprağa verdik

• quote:

Orijinalden alıntı: hp2010

YAPMA HAYATIN KAYAR

Allah rahmet eylesin demeli miyim:)

• quote:

quote:

YAPMA HAYATIN KAYAR

Şaka bir yana böyle şeyler için lise erken bence
    Ayrıca Konu dışı banlıyım burada eğleniyorum

• quote:

quote:

quote:

YAPMA HAYATIN KAYAR

Bir yerden başlaması lazım. Lisede veya öncesinde sevgilisi olmamışsa üniveristede hiç yapamaz. Yapsa bile uzun sürmez.

• quote:

quote:

quote:

quote:

YAPMA HAYATIN KAYAR

Bir yerden başlaması lazım. Lisede veya öncesinde sevgilisi olmamışsa üniveristede hiç yapamaz. Yapsa bile uzun sürmez.

Evlenirsen?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

YAPMA HAYATIN KAYAR

Evlenirsen?

Ne diyon olm lisedeki kızla korunmazsa evlenir tabi. Kürtaj da yasaklandı, nanaylara gelir.

• lisede hiçbir kızla çıkmadım üniversiteye liseden menzun oldukdan 1 sene sonra gittim üniversitede çıktığım kızlarla nerdeyse karı koca gibiydik tabi evin varsa evin yoksa kız size gelemez size gelemediği için birlikte yatamassın birlikte yatamadıgın içinde lisedeki aşkdan bi farkı kalmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: The_GodFather.

lisede hiçbir kızla çıkmadım üniversiteye liseden menzun oldukdan 1 sene sonra gittim üniversitede çıktığım kızlarla nerdeyse karı koca gibiydik tabi evin varsa evin yoksa kız size gelemez size gelemediği için birlikte yatamassın birlikte yatamadıgın içinde lisedeki aşkdan bi farkı kalmaz

Zevki aynı mı hacım

• Son senende ciddi bir ilişkiye girmemelisin. Tablo şu önce bir kız görüceksin çok etkilenicen 1 ay bunla kesişeceksiniz sonra arkadaşlık yapacaksınız kızla vakit geçirecen yavaş yavaş sevgin kabarıcak tabi çok yakın olduğun için kankam diyecek sana sende buraya tonla konu açacaksın yok kankaymış bilmem ne bunalım yaşıyacaksın 2 haftaya çıkacaksınız(çıkmaksaçmadır ) İyi vs vs geçip gidiyo ilişkiniz yavaş yavaş monotnlaşacak ve başkalarına bakmaya başlıyacak ve senden soğuyacak. Sonra sen yine konu açıcaksın soğudu vs vs canın sıkkın olucak bu arada zaman geçiyor tabi ve senin dersler b*k gibi. Yavaş yavaş kız senden kopucak gittigidiyor yani. Kız senden ayrıldı ve başkasına gitti. Sigaraya ve alkole başlıyacaksın sonra yine buraya konu (Artık şu donanimhaberi teselli yeri olarak görmeyin) Konuda seni teselli etmeye çalışacaz bizide yorucaksın. Sigara alkol aşırı derecede artıcak ailene yakalanıcaksın ailen seni serseri olarak görecek vsvs. Ailenle ilişkin gerileyecek. Buraya yine konu 1 yıllık aşk hikayem diye oku oku bizim gözlerimizi yoracaksın yine. Bir bakacaksın ertesi gün üniversite sınavı var. Bittin sen. Sınavın berbat geçicek ve üniversiteye giremiceksin. Sigara alkol dahada artacak ve senin ömrün 10 yıl kısalacak. Sonra bir gün gözünü karartıcaksın ve kızın sevgilisini bıçaklayacaksın. Çocuk ölücek kızıda yaralayacksın. Seni hapise atacaklar ömür boyu hapis. Orda ızdırap çekiceksin. Soğukda motoru bozucaksın. Sigara alkölün yok artık onları alamayınca bunalıma giriceksin. Kızı yaraladığını düşününce acı çekiceksin vicdan azabın çekiceksin. Artık son noktaya geldiğinde kendini asıcaksın(hapishanede ip nereden bulucaksan artık) Cesedin soğuk ve karanlık hapishane koğuşunda dalgalanıcak. Artık seni toprağı vericekler tabutunuda bizzat ben taşıyacam. Mezar taşınada Son Senein Kurbanı oldu yazıcaz. Anene helva tarifini bn vericem Bütün dh ailesi olarak helvanı yiyeceğiz. 5 sene sonra sana güleceğiz ve bir dh muhabbeti olacaksın. Bu arada seninde kemiklerin sızlayacak ızdırap içinde cehennemde yanıcaksın.

Hala çıkmak istiyormusun Korkma dediklerim olmaz en fazla bir sene daha fazla okursun

• quote:

Orijinalden alıntı: NoFearZone

Son senende ciddi bir ilişkiye girmemelisin. Tablo şu önce bir kız görüceksin çok etkilenicen 1 ay bunla kesişeceksiniz sonra arkadaşlık yapacaksınız kızla vakit geçirecen yavaş yavaş sevgin kabarıcak tabi çok yakın olduğun için kankam diyecek sana sende buraya tonla konu açacaksın yok kankaymış bilmem ne bunalım yaşıyacaksın 2 haftaya çıkacaksınız(çıkmaksaçmadır ) İyi vs vs geçip gidiyo ilişkiniz yavaş yavaş monotnlaşacak ve başkalarına bakmaya başlıyacak ve senden soğuyacak. Sonra sen yine konu açıcaksın soğudu vs vs canın sıkkın olucak bu arada zaman geçiyor tabi ve senin dersler b*k gibi. Yavaş yavaş kız senden kopucak gittigidiyor yani. Kız senden ayrıldı ve başkasına gitti. Sigaraya ve alkole başlıyacaksın sonra yine buraya konu (Artık şu donanimhaberi teselli yeri olarak görmeyin) Konuda seni teselli etmeye çalışacaz bizide yorucaksın. Sigara alkol aşırı derecede artıcak ailene yakalanıcaksın ailen seni serseri olarak görecek vsvs. Ailenle ilişkin gerileyecek. Buraya yine konu 1 yıllık aşk hikayem diye oku oku bizim gözlerimizi yoracaksın yine. Bir bakacaksın ertesi gün üniversite sınavı var. Bittin sen. Sınavın berbat geçicek ve üniversiteye giremiceksin. Sigara alkol dahada artacak ve senin ömrün 10 yıl kısalacak. Sonra bir gün gözünü karartıcaksın ve kızın sevgilisini bıçaklayacaksın. Çocuk ölücek kızıda yaralayacksın. Seni hapise atacaklar ömür boyu hapis. Orda ızdırap çekiceksin. Soğukda motoru bozucaksın. Sigara alkölün yok artık onları alamayınca bunalıma giriceksin. Kızı yaraladığını düşününce acı çekiceksin vicdan azabın çekiceksin. Artık son noktaya geldiğinde kendini asıcaksın(hapishanede ip nereden bulucaksan artık) Cesedin soğuk ve karanlık hapishane koğuşunda dalgalanıcak. Artık seni toprağı vericekler tabutunuda bizzat ben taşıyacam. Mezar taşınada Son Senein Kurbanı oldu yazıcaz. Anene helva tarifini bn vericem Bütün dh ailesi olarak helvanı yiyeceğiz. 5 sene sonra sana güleceğiz ve bir dh muhabbeti olacaksın. Bu arada seninde kemiklerin sızlayacak ızdırap içinde cehennemde yanıcaksın.

Hala çıkmak istiyormusun Korkma dediklerim olmaz en fazla bir sene daha fazla okursun

Olabilecek en kötü ihtimalleri çok güzel anlatmışsın korkmaya başladım.

• Çok mantıklı ve yaşanması gereken bir tecrübe

• Mantıklı, çünkü ne üniversitede; ne de sonrasında öyle bir kafa yapısı ve tecrübe bulamazsın.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.