Şimdi Ara

Lisede Dil Bölümü Okumak Mantıklı Mı? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
0
Favori
6.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: öfkeli kalabalık

sayısalım iyi değil sayısalda matematik geometri ve fizik dersim iyi değil karne notlarımda sayısal derslerim hep 40 ın altında bu yüzden sayısal okumak istemiyorum sayısal yapamıyorum eşit ağırlıkta sevmiyorum biliyorsunuz sözel bölümde artık eskisi gibi iş yok gelecek yok bu yüzden sözel okumak istemiyorum ingilizcem iyi bu yüzden dil okumak istiyorum zaten okulumda eşit ağırlık sayısal ve dil bölümleri var bana göre en iyisinin dil bölümü olduğunu düşünüyorum ingilizce öğretmenliği okumak istiyorum bu yüzden dil seçeceğim

Alıntıları Göster

Kesinlikle yapmalısın. Bana zamaninda okul arkadaslarim cok onerdi ama say popülerdi. Sayim da iyiydi mühendislik okudum. Ama simdiki aklim olsa dil seçerdim... Aranan eleman olmak önemli. İngilizce hala bizim ülkede bir yara... Fluent konuşan nüfusun 1\100k bile değildir. Muhendis desen elini sallasan var ve cok daha zor okumasi. Dili okumak da zevkli... Seç. 👍

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Lee-on!

Kesinlikle yapmalısın. Bana zamaninda okul arkadaslarim cok onerdi ama say popülerdi. Sayim da iyiydi mühendislik okudum. Ama simdiki aklim olsa dil seçerdim... Aranan eleman olmak önemli. İngilizce hala bizim ülkede bir yara... Fluent konuşan nüfusun 1\100k bile değildir. Muhendis desen elini sallasan var ve cok daha zor okumasi. Dili okumak da zevkli... Seç. 👍

Alıntıları Göster

dedikleriniz için teşekkür ederim keşke herkes sizin gibi anlayışlı olsa dil seçeceğim benimde sayısal seçen bazı kuzenlerim var onlarda şu an pişman 4 yıldır sayısaldan sınava hazırlanıyorlar kazanamıyorlar onlarda keşke şimdiki aklım olsa dil seçseydim diyorlar kafalarını duvara vuruyorlar ama artık iş işten geçti son pişmanlık fayda etmez

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.